Чи дозволяє розкриття Bluetooth споживати більше енергії?


10

Питання конфіденційності та, звичайно, повністю вимкнути Bluetooth - все в сторону, якщо я ввімкню "Зробити пристрій відкритим", чи буде це більше, ніж ні? Поки Bluetooth увімкнено, чи завжди він отримує однакову потужність незалежно?


1
Будучи сильно пов’язаним, "люди, які це цікавлять, також можуть бути зацікавлені в тому, що:" Чи буде постійно мати Bluetooth через швидкий розряд акумулятора?
Izzy

Відповіді:


13

Я не знайшов жодних вагомих доказів проти чи проти, це в основному до реалізації стека Bluetooth.

Стек BT повинен зважувати енергоспоживання та вимоги щодо доступності для операції, яку він передбачає, що користувач хоче виконати, тому він намагається вимкнути обидва ланцюга передачі та прийому, коли це можливо.

Ідеальний випадок, коли два пристрої підключені, і жоден інший пристрій не очікує появи; "підключений" означає, що пристрої мають синхронізовані годинники та узгоджують робочі цикли. Для гарнітури в режимі очікування цілком прийнятно, якщо вона слухає протягом короткого періоду раз на секунду, оскільки користувач навряд чи відповість на телефон швидше; якщо потрібно виконати роботу, телефон надішле пакет, який вказує гарнітурі утримувати приймач.

Перехід до підключеного стану від включення складніше, оскільки у вас є два пристрої, які намагаються мінімізувати робочі цикли на їх приймачах, поки вони все ще повинні знаходити один одного (і поки що не можуть припускати синхронізовані годинники). Від того, як пристрої поводяться зараз, багато в чому залежить від того, яка потужність у них є і яке їх призначення.

Гарнітура передбачає, що вона вмикається в межах досяжності телефону, з яким вона поєднана, тому вона буде постійно слухати, якщо один з пристроїв у її списку сполучень заговорить; якщо це так, він відповість пакетом налаштування з'єднання; через кілька секунд він, як правило, здається і переходить в режим низької потужності, припускаючи, що він був увімкнутий ненавмисно (наприклад, у сумочці).

Автомобільний гарнітур має велику потужність, тому він може постійно слухати та активно досліджувати парні пристрої.

Бути "відкритим" означає лише те, що певні пакети широкомовної інформації відповідають на це, якщо вони отримані; в іншому випадку розглядаються лише одноадресні пакети, спрямовані на пристрій. Цей параметр технічно не залежить від енергетичної політики, але вони часто встановлюються разом середнім рівнем, який відповідає на запит інтерфейсу.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.