Випадково скасовано оновлення до 2.3 цього ранку; як мені це повернути?


9

Я прокинувся дві години тому, і на моєму телефоні з’явилося повідомлення (HTC DROID Incredible), що доступне нове оновлення, і що мій телефон перезавантажиться, щоб завантажити та встановити оновлення, і звичайно натискаю кнопку «Встановити», але Так, як я тримав телефон, це було дивно, і моя долоня випадково натиснула кнопку "Скасувати", оскільки вона відраховувала перезапуск телефону, і вона знизилася лише до 5. Тепер оновлення, здається, зникло. Коли я заходжу в Settings > About phone > System updatesтелефон, каже, що моя система вже оновлена. Я також спробував зробити те *#*#CHECKIN#*#*, що нічого не зробив (він сказав, що я зареєстрований, але оновлення не повернулося). Я думав, що оновлення автоматично спливе через 30 хвилин, але минуло дві години, і на моєму телефоні, здається, немає сліду, що оновлення навіть було надіслано на мій телефон.


1
Ви спробували перезавантажити телефон?
eldarerathis

1
@eldarerathis: Так, це перше, що я спробував, але спробую ще раз, щоб бути впевненим.
animuson

Відповіді:


4

Інші повідомляють про подібні проблеми . Ваш номер збірки 4.06, 4.08 чи інше? Я б підозрював, що якщо ви пропустили початковий випуск, вам доведеться трохи почекати, оскільки вони хочуть робити це поступово і не перевантажувати мережу. Вам може з’явитися запит знову пізніше, або вони можуть увімкнути ручне оновлення в якийсь момент.

Verizon каже, що ви можете оновлюватись через Wi-Fi , хоча це, здається, є автоматичним, а не ручним, але, можливо, ви отримаєте друге повідомлення, якщо підключитесь до Wi-Fi.


Мій номер збірки говорить 3.26.605.1 CL264707 release-keys. У мене немає нічого, що говорить 4,06 або 4,08.
animuson

@animuson Отже, ви точно не оновлювались. Я додав інформацію про можливе оновлення Wi-Fi, але, напевно, вам доведеться, на жаль, зачекати.
Матвій

У мене завжди підключений Wi-Fi, поки я вдома. Я фактично вимкнув його спочатку, щоб побачити, чи не знайде оновлення на 3G без везіння, а потім увімкнув його знову. Я думаю, що мені доведеться просто почекати і подивитися, скільки часу потрібно, щоб отримати його знову. :(
animuson

2
Довго брав, щоб повернути його до свого телефону, але він нарешті вискочив назад лише кілька хвилин тому. : DI переконався, що цього разу не вдарив скасувати.
animuson

@animuson Радий почути це :)
Метью


-1

Після тижня перевірити опцію оновлення системи в налаштуваннях, коли u відкриє параметр, вони автоматично знайдуть нову систему .... їх буде записано обманом нової оновлення, і якщо u отримає нове оновлення, я отримаю його ... це займе 7-14 днів або мабе іноді рідше .... так само зі мною трапилося чекати, і ти отримаєш новий ...... будь обережним ..

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.