Попередження про низький простір із понад 50% безкоштовно


19

Нещодавно я почав отримувати таке повідомлення:

Мало місця: місця для зберігання телефону стає мало.

Коли я натискаю на сповіщення, воно переносить на екран "Усі" програми, в якому перелічено, скільки місця займає кожна програма, а внизу відображається:

Внутрішнє сховище: 296 Мб використано, 452 МБ безкоштовно

Чому він скаржиться на низький простір, коли використовується лише 1/3 внутрішнього сховища?

Редагувати : Це на HTC Incredible як до, так і після оновлення від Froyo до Gingerbread.

Редагувати 2 : Схоже, це не тільки я:

http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=20201&q=low%20memory&colspec=ID%20Type%20Status%20Owner%20Summary%20Stars

http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=20014&q=low%20memory&colspec=ID%20Type%20Status%20Owner%20Summary%20Stars

http://www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?tid=02216e9b3aed01ad&hl=uk

тощо.

Правка 3: Зателефонував Verizon про проблему (очікуючи отримати стандартний "зробити скидання заводських налаштувань"), але замість цього перейшов до рівня 2. Людина 2-го рівня переглянула проблему у своїй системі і сказала, що це відома помилка і що HTC - це просити всіх людей із помилкою не робити скидання до заводських налаштувань, а зателефонувати в службу технічної підтримки за номером 866-449-8358. Я зателефонував їм, і вони сказали, що випущено виправлення (через оновлення OTA) і оновлять версію Android до 4.08.605.2 (у мене зараз 4.06.605.3). Минулої ночі мій телефон намагався зробити ще одне оновлення OTA, але після перезавантаження він скаржився, що не може встановити його через низьку пам'ять. Представник HTC наказав мені видаляти програми з телефону, поки не знищиться попередження про низьку пам'ять, а потім наберіть наступний номер, щоб змусити телефон перевіряти оновлення системи (зазвичай це робиться лише раз на тиждень або близько того):

*#*#2432546#*#*

Я зробив це, і досі не отримував повідомлення про оновлення системи, але, сподіваюся, протягом тижня я отримаю нову версію ...

Редагування 4 : Подзвонив ще раз (і HTC, і Verizon), щоб побачити, чи є ще який-небудь спосіб примусити оновлення знову, але вони сказали мені, що я можу лише спробувати скинути заводські налаштування. Дуже багато людей стикаються з цим, більше довідок:

http://gadgetian.com/27505/htc-droid-incredible-vzw-gingerbread-update-4-08-605-2-dwonload/

http://androidforums.com/incredible-support-troubleshooting/183963-low-space-phone-application-storage-notification-12.html

http://community.htc.com/na/htc-forums/android/f/91/t/14260.aspx?PageIndex=5

http://forums.androidcentral.com/verizon-droid-incredible/134223-second-gb-update-patch-reboot-issue-error-log-message.html


Я бачу це лише після оновлення до Gingerbread
smp7d

@ smp7d: Я мав попередження про мало місця перед оновленням, але вони, можливо, були законними. Після оновлення це стало набагато гірше, коли я майже не можу користуватися телефоном без чогось силового закриття чи скарги на пам'ять.
jrdioko

Я спробував те, що Verizon доручив вам зробити в редагуванні 3 (ще чекаю). Не через пару хвилин я знову попередив про мало місця. Я вражений тим, що на цьому сайті більше людей не скаржаться.
smp7d

@ smp7d: Те саме, я зателефонував ще раз, і вони сказали чекати 24 години, і якщо я нічого не бачу, передзвоніть. Вони напевно знають про це (можна просто сказати "Неймовірна помилка з низькою пам'яттю"). Так, переплутав, чому це не більш поширено, навіть один із моїх колег натрапив на те саме.
jrdioko

Проблема повертається. Опублікував ще одне запитання .
jrdioko

Відповіді:


8

Отримав ці вказівки з http://gadgetian.com/27505/htc-droid-incredible-vzw-gingerbread-update-4-08-605-2-dwonload/?replytocom=18668# reply Це працювало для мене. Моє оновлення встановлюється, як ми говоримо. :)

"Ось виправлення для тих, хто з вас все ще застряг у кінцівці між пряниками і патчем, і не отримали ще одне оголошення OTA.

Очистити завантажене завантаження з кеша

1.Завантажтесь на відновлення • Натисніть і утримуйте живлення, виберіть опцію «Перезапустити» • Коли екран вимкнеться, натисніть і утримуйте гучність і живлення

2.При появі білого екрана HBOOT натисніть кнопку гучності, щоб перейти вниз до "ВІДНОВЛЕННЯ".

3. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "RECOVERY".

4. Коли з'явиться трикутник і вигук, утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та живлення.

5. Використовуючи кнопку гучності, прокрутіть униз до розділу «Стерти кеш-розділ» та виберіть його.

6.Виберіть "Перезавантажте систему зараз"

Тепер ви можете чекати, коли оновлення з’явиться знову, або ви можете виконати наведені нижче дії, щоб змусити перевірити оновлення:

Вручну змініть дату на телефоні на рік тому. Це призведе до автоматичної реєстрації на серверах оновлень, і ви отримаєте відповідне оновлення.

  1. Меню> Установки> Дата та час

  2. Зніміть прапорець Автоматично, щоб запобігти автоматичному оновленню дати та часу

  3. Змініть дату на рік тому (у розділі Встановити дату)

  4. Зніміть галочку з фонових даних у меню налаштувань у розділі "Облікові записи та синхронізація" (насправді не знаю, чи це має значення, але я все одно це зробив)

  5. Поверніться до основних налаштувань і виберіть Про телефон> Перевірити оновлення та дотримуйтесь підказок (мені довелося це зробити близько трьох-чотирьох разів.) Це було набагато плавніше через Wi-Fi

Обережно ... при натисканні кнопки "Установити та перезавантажити" вона залишатиметься на екрані "Огляд Дроїд" після перезавантаження на деякий час (~ 5 хв.), Але з часом вона все-таки встановилася.

Детальніше: http://gadgetian.com/27505/htc-droid-incredible-vzw-gingerbread-update-4-08-605-2-dwonload/#ixzz1gUZiGs1H "


1
Дякуємо за детальну інформацію про посилання, які я розміщував раніше. Я маю уточнити, що коли йдеться "рік із сьогоднішнього дня", це означає рік тому (в минулому), а не рік у майбутньому. Це спочатку мене збентежило.
jrdioko

Відмінно! Річ кеша переформатування відклеїть мій скрипкий старий HTC Incredible і тепер він щасливо оновлюється. Спасибі!
cbare

8

Добре, нарешті отримав це, витративши час, копаючись на форумах Android.

Цей потік пояснює, як очистити /cacheрозділ. Після цього цей потік пояснює декілька способів запустити оновлення знову. Я працював для мене, щоб тимчасово встановити дату на один рік у минулому.


так все ви налаштовані зараз? я можу спробувати це сьогодні ввечері
smp7d

@ smp7d: Так, встановлено нове оновлення, і я з тих пір не бачив попереджень про мало місця.
jrdioko
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.