Як видалити корпоративні налаштування?


18

Мій DroidX тільки що оновився до версії 2.3.15 (андроїдна версія показує 2.2) в ефірі. Після оновлення телефон змусив мене встановити PIN-код. Наразі телефон не підключений до сервера Exchange, але раніше він був. Пару тижнів тому я видалив налаштування Exchange для синхронізації списку контактів і видалив TouchDown.

Дивна річ у тому, що сервер Exchange, до якого я був підключений, не мав вимоги щодо пароля, тому я не впевнений, звідки це налаштування. Коли я дивлюсь у розділі "Місцеположення та безпека"> "Вибір адміністраторів пристроїв", я бачу "Корпоративну синхронізацію", вказану там, але видалення налаштувань не існує.

Я більше не працюю в компанії з сервером обміну, тому не можу повернутися до неї. Я вважаю за краще не витирати телефон і скидати його, якщо мені не доведеться. Я також вважаю за краще не викорінювати телефон.

Відповіді:


4

ТОЛЬКО ДЛЯ ВЗОРИХ ТЕЛЕФОНІВ

Ну, у мене була та сама проблема, що і з оригінальним плакатом, з тих пір, як я оновив її на Froyo. Мій обмінний рахунок, який я раніше мав на телефоні, використовував віддалений сертифікат адміністратора, який я не міг видалити. Вчора я розробив просте рішення, використовуючи R / W доступ до /system/appпапки.

Використання безкоштовного провідника кореневих файлів на ім'я Super Manager. Я перейшов до /system/appфайлу і перейменував його PolicyMgrProvider.apkв PolicyMgrPrivider.bak. Це видалило політику віддаленого адміністратора і дозволило мені повністю контролювати екран блокування. Після переключення його на No Lock я повернувся і перейменував файл у PolicyMgrProvider.apk.

Немає жодних проблем.

Я зробив перейменувати файл BlurEmailEngine.apkв .bakв той же час, так що якщо він не працює , що відключити додаток , а також досить довго , щоб змінити налаштування екрану блокування.

Я знаю, що ви не хочете викорінювати телефон, але, на жаль, це єдиний спосіб, коли ви позбудетеся дурного блокування PIN-коду.


3

Я також пройшов модернізацію, і зі мною трапилось те саме. Однак у моєму випадку я все ще підключений до сервера обміну. Я знаю, що наші ІТ-хлопці дуже відкриті, і не блокують наші телефони з такими предметами, і у мене були мобільні телефони Windows, підключені до одного обмінного сервера, не потребуючи PIN-коду.

 • Відкрийте Налаштування телефону
 • Відкрийте Параметри розташування та безпеки
 • Перейдіть до Вибір адміністраторів пристроїв

Наразі Mine каже, що "Корпоративна синхронізація" є одним із адміністраторів пристрою, але не дозволяє мені її видалити. Ви, можливо, зможете його видалити, оскільки ви видалили з'єднання з сервером.

Я підозрюю, що телефон не застосував налаштування, встановлені сервером обміну правильно, або що в новій версії була введена помилка.

ПРИМІТКА. Я знаю, що ця робота не працює для людини, яка задає питання, але може бути корисною для інших. Мені вдалося видалити мій обліковий запис, змінити свій пароль назад на Pattern замість PIN-коду, знову додати мій обліковий запис, і телефон не змусив його встановлювати PIN-код.


Пощастило. Поки мені не пощастило. Можливо, доведеться встановити сервер Exchange для підключення, щоб просто видалити ці налаштування (якщо це навіть спрацює).
mrdenny

2
 • Відкрийте додаток "Мої акаунти" з лотка додатків.
 • Виберіть обліковий запис Corporate Sync, який ви хочете змінити.
 • На екрані відобразяться налаштування вашого корпоративного обміну
 • Виберіть Видалити акаунт, щоб видалити цей обліковий запис корпоративного обміну з телефону.

Побачене тут

Сторінка усунення несправностей у разі подальших проблем.


У цьому проблема. У мене немає вказаного корпоративного рахунку. У мене є дурний помічник Verizon Backup Assistant, два мої облікові записи електронної пошти POP3 без пошти та мій обліковий запис gmail.
мрденний

1

FWIW, я просто спробував кроки, розміщені вище mru, і вони зробили саме те, що я хотів - зняли корпоративний рахунок і звільнили мій екран блокування.

Але це було однією незначною проблемою. Я спробував зняти вимогу PIN-коду одразу після видалення облікового запису, але система мені цього не дозволила. Як ви можете уявити, я розчарувався. Але я пішов через деякий час, і обмеження було знято. Мені довелося ще раз ввести свій PIN-код, і це дозволило мені відновити захист до моїх переваг.


Це слід розміщувати як коментар, а не як відповідь.
Манубхаргав

1

Я спробував тут пропозиції не пощастило. Те рішення, яке я спробував, працює лише на вкоріненому телефоні.

Передумови: Видалений обліковий запис Exchange / Corp Sync, блокування екрана залишилось і його неможливо було відключити.

Встановити емулятор термінала, встановити Busybox - потрібно відредагувати один або два файли з viкомандою.

DroidX:

 1. Відкрити емулятор терміналу.

  су
  CD / дані / система
  vi device_policies.xml
 2. Відкрийте рядок нижче політики

  1. Додайте <!--
  2. Повернення (збільшення гучності та клавіша E)
  3. Спуститися до /policies
  4. Відкрийте рядок перед ним
  5. Додайте -->
  6. Втекти і зберегти файл :wq
  7. Перевірте список файлів з lsкомандою

У Droid 3 був файл, mot_device_policies.xmlякий називався, який також потребував тих же змін, що описані вище.

Зміни коментують політику, і після перезавантаження ви можете заблокувати екран!


0

Android 4.4 робить це легко.

Це дозволяє видалити це (принаймні для мене це зробило), вибравши параметр, Clear credentials (Remove all certificates)з меню Безпека. Відразу мені вдалося знову встановити пароль / код блокування на своєму пристрої.

Сподіваюся, це допомагає!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.