Чи є офіційний ROM для Google "Google"?


12

Тож у мене старий розблокований телефон, і я хотів би завантажити свою власну ОС. Я бачив якісь модники там. CyanogenMod, здається, є найбільш популярним. Однак мені було цікаво, чи зможу я просто встановити чисту незайману версію ОС - як розповсюджується Google. Здається, я пам’ятаю, як можна було завантажити чисту компільовану версію ОС Android.

Чи поширює Google подібні бінарні файли, а якщо ні, чи є хтось там?

Додатково, чи варто навіть цього спробувати? Чи потрібно, щоб Android зараз був укомплектований спеціальними драйверами і таким для всіх різних апаратних засобів там?

Відповіді:


12

Щоб відповісти, чи Google поширює бінарні файли для вашого пристрою: Ні, вони не роблять (Якщо у вас немає пристрою Nexus). Однак у них є повний доступний вихідний код Android, так що, якщо ви хочете, можете скласти вихідний код для свого пристрою. Однак це призводить до вашого другого питання про драйверів і таке інше. Так, вам потрібно буде знайти драйвери та будь-які інші фірмові файли, потрібні вашому пристрою для взаємодії з Android. Вам доведеться шукати про складання користувальницького ПЗУ для свого пристрою та про те, як включити ці файли.

Ймовірно, ваш найпростіший вибір - це знайти AOSP (Android Open Source Project) ROM, який існує для вашого пристрою, і встановити його. Перегляньте Форуми XDA, щоб побачити, чи ваш пристрій включений на їхній сайт. Якщо так, увійдіть у підрозділ розробки свого пристрою, щоб шукати ПЗУ.


Якщо вам потрібна допомога в цьому, дайте мені знати!

Чи є якісь рекомендації? Чи було б CyanogenMod в значній мірі шляхом (найбільш надійним / активно розробленим / сучасним) для чогось, що є найближчим до базової ОС Android, не відстаючи від усіх драйверів вашого телефону?
Сен

1
Це залежить від вашого телефону. Я запускаю CyanogenMod на своєму телефоні (HTC Droid Incredible) і не маю проблем з цим. Дуже надійний. І тому, що його оновлюють так часто, якщо є якісь помилки, вони, як правило, виправляються за дуже короткий проміжок часу (1-2 дні. Тоді як чекати, коли виробник натисне оновлення на ваші телефони, - це місяці). Він досить близький до запасу Android (візуально). В ОС багато підстав, але вони є надзвичайно корисними.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.