Ярлик для переключення профілю на CyanogenMod


14

На моєму Android я шукав конфігурацію профілів, і в розділі "Налаштування" встановлено, що я можу налаштувати профілі, і є деякі попередні такі, як "Дім", "Робота", "Безшумний" тощо з додатковими налаштуваннями для налаштування кожного з них. Я припускаю, що це особливість моєї установки CyanogenMod, а не частина самого Android.

Тепер моє запитання полягає в тому, який найпростіший спосіб переключення профілів (скажімо, перехід від "Домашня сторінка" до "Робота"). Я спробував знайти варіант у кнопках віджетів панелі сповіщень у налаштуваннях CyanogenMod, але не зміг знайти. Чи є щось, що я можу зробити це швидше, ніж перейти до Налаштування> Профілі> Вибрати профіль, можливо, віджет або щось, що працює з вищезазначеними профілями CyanogenMod і, бажано, не новою програмою з новими профілями.

PS: Я бачу опцію "Toggle Sound", але це для перемикання режимів Sound / Vibrate / Silent, тоді як мені потрібно переключити профіль.

Відповіді:


12

Утримуючи кнопку живлення, відкривається меню "Параметри живлення". Там ви можете вибрати профіль.

скріншот


Оце Так! не можу повірити, що я пропустив це! Дякую @Ryan!
Атул Гоял

1

На панелі швидких налаштувань зараз (підтверджено 10.2) плитка "Профілі", що дуже зручно.


0

У мене було в основному те саме питання. Я помітив цю опцію за допомогою кнопки живлення, але хотів мати якийсь ярлик на головному екрані.

Я знайшов рішення за допомогою ярлика додатка CyanogenMod Profiles . Для мене працює версія 6.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.