Чи можете ви прочитати флешку з телефону Android?


20

У мене є Samsung Galaxy S (i9000) з Android 2.1.

Мені цікаво, чи може вона прочитати флешку. Буде дуже корисно копіювати файли на USB-накопичувачі, щоб не потрібно носити ноутбуки.

Я думаю, якщо є кабель / перетворювач для підключення USB до телефону і є програма для читання підключеного USB-накопичувача, я не бачу, чому це не можна зробити.

Проблема в тому, чи існують кабель та додаток?

Відповіді:


10

Так і своєрідно.

Ви говорите про USB On the Go (OTG) та Android на це здатний, але це офіційно не підтримується. Я не зміг знайти жодного додатку на ринку додатків, який би його обробляв, але ось кілька людей, які його працюють:

http://sven.killig.de/android/N1/2.2/usb_host/ (цей хлопець в основному перетворив свій Nexus One на цілу робочу станцію)

http://www.tombom.co.uk/blog/?p=124

Цей другий підручник говорить про те, щоб зламати кабель, але ви насправді можете придбати OTG-кабель, тому це не потрібно.

Крім того, я бачив, як деякі телефони заявляють, що вони вийдуть з USB OTG деякий час тому назад, але я не пригадую, щоб що-небудь реалізувалося.


Я бачу, це не здається дуже легким завданням. Дякую Метт!
Аксімілі

Так, занадто важко для мене. Це справді є обов'язковою особливістю, яку я сподіваюся, що вони вийдуть з простим рішенням.
Метт

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.