Видаліть усі контакти в телефоні, у яких немає номера телефону


9

Моя мама щойно перейшла з простого фліп-телефону на android motorola atrix 2 . Це її перший смарт-телефон, і вона дуже важко налаштовує. Вона додала свої акаунти електронної пошти та Facebook на телефон, як тільки це зробила, однак додала всю контактну інформацію з обох у свої телефонні контакти. У неї вже були контакти, імпортовані з останнього телефону, і зараз вона працює з дублікатами контактів (наприклад, "Майк Сміт та" Мічіл Сміт "). Найгірша проблема полягає в тому, що їй важко знайти контакт, у якого насправді є телефон. Коли вона намагатиметься зателефонувати їй, вона шукатиме "Джейн Доу" і знайде там її електронну пошту.

Мої запитання:

  1. Чому телефон (додаток?) Показує контакти, які не містять номер телефону?
  2. Як можна видалити дублікати (або об'єднати їх)?
  3. Який найкращий спосіб зробити цю роботу максимально плавною?

3
Чи пов'язує вона контакти з обліковим записом Gmail? Веб-додаток Контакти Gmail дозволяє дуже легко мати справу з дублікатами.
але

Ознайомтеся також із менеджером SIM-контактів . Я використовував це для видалення імпортованих контактів із SIM-карти, яка постійно відображалася в моєму додатку Телефон / Контакти як копії, а також контакти Gmail.
губка

Відповіді:


13

Більшість додатків для телефону / контактів перераховують усі контакти, з усіх доданих акаунтів за замовчуванням Існує кілька системних та програмних варіантів, які можуть вирішити цю плутанину:

  1. На головному екрані натисніть клавішу Меню та перейдіть до Налаштування -> Облікові записи та синхронізація.
  2. У Manage accountрозділі перегляньте кожен обліковий запис (натискаючи на них,) і переконайтеся, що Sync Contactsпараметр перевіряється лише для тих облікових записів, які ви дійсно хочете синхронізувати з телефоном.
  3. Відкрийте додаток Телефон і перейдіть на вкладку "Контакти". натисніть кнопку Меню та торкніться її Display options.
  4. Поставте прапорець біля Only contacts with phonesпараметра, щоб сховати будь-які контакти, не пов’язані з ними номер телефону.
  5. У Choose contacts to displayрозділі розгорніть будь-які облікові записи, які ви вибрали для синхронізації на кроці 2, і виберіть групи, які ви хочете відображати у додатку Телефон, позначивши їх.

Майте на увазі, що деякі виробники мають власні версії додатків для телефону та контактів, тому вибір меню може бути дещо іншим (або взагалі відсутним).


Я пам'ятаю можливість відображати лише контакти з номерами телефонів на своєму попередньому телефоні, HTC Rezound. Однак у меню OnePlus X відсутня ця опція меню, хоча я не знаю, чи це телефон, чи нова версія програми.
V2Blast

2

Я другий відповідь Чак. Крім того, якщо ви синхронізуєте свої контакти з обліковим записом Google, ви можете легко керувати ними в Інтернеті, включаючи об'єднання дублікатів.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.