Як видалити TouchWiz та повернутися до ванільного Android-інтерфейсу?


11

Чи можливо видалити інтерфейс TouchWiz і чи поводитись телефон як ванільний інтерфейс Android?


Там в кілька аналогічне питання про заміну компанії HTC Sense UI тут , що може бути інформативним , так як поняття ідентичні. Ви хочете повністю видалити TouchWiz (усі його додатки, віджети тощо) або просто замінити програму запуску / домашній екран?
eldarerathis

Я хочу замінити пусковий / домашній екран, а також набір номера, віджет сповіщень, додатки тощо. Під "stock-ui" я маю на увазі "Nexus" телефон. Я усвідомлюю, що атм може не бути цілком можливим.
michelemarcon

2
це дійсно залежатиме від вашого пристрою. Якщо є сторонній користувацький ROM, який є на складі і працює для вашого пристрою. Наприклад, я запускаю CyanogenMod на своєму Samsung Galaxy S Vibrant, який є основним інтерфейсом. У мене більше немає жодного із сенсорних інтерфейсів.
Райан Конрад

1
Який конкретний телефон? Існує кілька ПЗУ для зачаровування, у яких є пусковий апарат Android.
Шанс

1
"Я розумію, що новіші версії Android повинні дозволяти це без root". Видалення всіх TouchWiz? Ні, все ще неможливо. Ви можете змінити: запуск, додаток для обміну повідомленнями, дозвон, знайти альтернативи службам Samsung (наприклад: S-Voice -> Google Now), але не набагато більше.
Матьє Харле

Відповіді:


10

Викоренити TouchWiz неможливо без зміни вихідного коду Samsung для його видалення та заміни; він сильно вбудований в ОС. Це було б величезним зусиллям, і я не вірю, що хтось це зробив. Єдина альтернатива - це ПЗП, побудований в першу чергу на складі, наприклад, ціаноген, як згадував Райан.


2
@MBraedley це відповідь, і всі коментарі зовсім не застаріли. Виробники беруть вихідний код для Android, модифікують його, щоб він був унікальним на свій смак, і включають драйвери, необхідні для їх конкретного обладнання. Вони змінюють основні компоненти андроїда, тому єдиний реальний спосіб мати справді запасний інтерфейс - це використовувати ПЗУ, побудований спеціально для пристрою, або побудувати його самостійно. Ось чому навіть варіанти одного пристрою зазвичай не можуть запустити ПЗУ для іншої версії. Навіть сама незначна зміна апаратури спричинить проблеми.
Райан Конрад

@RyanConrad Я подумав, що Google в основному змушує виробників пристроїв робити свої "вдосконалення" доступними як додатки, а не настільки глибоко інтегровані зміни в ОС, отже, щедрота. По суті, виробникам пристроїв було б дозволено вносити необхідні зміни в ОС, якщо вони все ще хочуть отримати доступ до Play Store (оскільки TouchWiz є непотрібною зміною).
MBraedley

@MBraedley все, що я виявив, що обмежує те, що виробники ставлять на пристрої, це це . Що не обмежує їх зміни в ОС, воно більше вимагає набору програм Google. Якщо є обмеження на Android L, дуже мало пристроїв навіть мають його, але дивлячись на те, що витікає для LG G3, LG все ще сильно змінила ОС. Google не повністю обмежить виробників від її зміни, або вони перестануть використовувати Android.
Райан Конрад

@MBraedley - лише моя думка, але якщо виробники пристроїв були змушені зробити свої "вдосконалення" доступними як додатки, то я б побачив, що не було ніякої цінності купувати їхні пристрої, якщо вони могли придбати дешевший і встановити налаштування, що, безумовно, збиток для більшості компаній. Навіть досі HTC все ще використовує SenseUI, а Samsung все ще використовує TouchWiz, і вони є близькими.
Андрій Т.

-1

Ви можете спробувати встановити Google Now Launcher .

Google Laucher надасть повноцінний досвід роботи. Ви можете подивитися відео тут .

Якщо в ігровому магазині сказано, що ваш пристрій не сумісний, ви можете завантажити ".apk" з цієї статті на телефонarena.com

Примітка . Це не налаштовує програму телефону. Android 4.4 вам знадобиться, якщо ви очікуєте, що пускова установка працюватиме ідеально, але вона буде працювати з більш ранніми версіями, принаймні частково. Ви, мабуть, хочете, принаймні, версію 4.1.

Список літератури: -

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.