Як передавати текстові повідомлення з iPhone на Android за допомогою iOS 5?


11

Я намагаюся перейти з iPhone 3GS на Galaxy SII і отримав кілька запитань. Це стосується міграції текстових повідомлень (SMS). Я знайшов досить багато статей, в основному вони поділяються на дві категорії:

  1. Отримання бази даних текстових повідомлень SQLite із резервної копії Itunes та експортування матеріалів вручну до файлів CSV.
  2. Імпорт бази даних SQLite безпосередньо за допомогою інструментів.

Більшість сторінок посилаються на цю статтю

Проблема: Мабуть, це працює лише в IOS <5.0 або Itunes <10, не знаю. При нових резервних копіях базу даних SQLite вже не можна відкривати, згадані інструменти Android більше не працюють.

Тому я шукаю будь-які інші пропозиції щодо правильної міграції текстових повідомлень на Android.

Примітка. Я знаю, що, можливо, це питання iPhone більше, ніж Android. Тим не менш, я сподіваюся знайти тут когось, хто зіткнувся з тими ж проблемами. Це саме причина, чому я мігрую в першу чергу.


1
Дякую за всі відповіді. Насправді, для всіх, хто все ще зацікавлений у цьому чи стикається з тією ж проблемою: Найновіша версія Samsung KIES підтримує прямий імпорт із резервних копій IPhone! Для мене це занадто пізно, тому я не пробував цього, і я знаю, що це характерно для Samsung, але сподіваюся, що хтось зможе скористатися інформацією в будь-якому випадку.
pgruetter

Відповіді:


4

Мені подобається принадність для 2-го варіанта (перетворення веб-служб) на цій сторінці: http://faked.org/isms2droid/ Я запускаю останню версію Itunes 10.5.2.11 та Win 7 32-розрядне підприємство. Мій IPhone працює під управлінням iOS 5.0.1 Мій Android - це дуга Xperia з Android 2.3.3

Я в основному створив резервну копію ПК (використовувався для запуску ICloud, але змінив цю опцію в Itunes), знайдіть потрібний db-файл (згідно керівництва), конвертуйте його за допомогою веб-сервісу та завантажте його на Картку пам'яті телефону Android, а потім скористайтеся резервним копією та відновленням SMS для відновлення sms-бази даних.

Єдиною проблемою було те, що всі SMS-повідомлення, надіслані або отримані за допомогою iMessage, були пошкоджені. Мабуть, вони не зберігають номер телефону з цими повідомленнями, і тому всі ці повідомлення там, де розміщені в "Невідомому" потоці, не мають жодної дати.

З повагою / Джиммі


Проблема з faked.org/isms2droid полягає в тому, що він неправильно витягує iMessages правильно. Він отримує неправильну мітку часу і залишає адресу порожньою, а тип (який представляє надісланий або отриманий) завжди 1 (отриманий).

1

Схоже, вам потрібна програма під назвою " SMS Migrator " від "AntTek inc".

Я ніколи не тестував програму, але схоже, вона робить те, що ви хочете, за справедливу ціну.

Пояснення ринку Android:

Keep your sms forever!

4 steps to migrate / import / transfer / move SMS from Iphone, 
Window Mobile, Symbian (Nokia), BlackBerry, Sony Errison, 
Samsung, Siemens, and so on to your Android.

Після встановлення цього додатка перегляньте http://a.baole.org/home/sms-migrator, щоб побачити, як це працює.


Дякую за пораду. Не впевнений, що це те, що я шукаю, хоча. Він пропонує експортувати SMS у файл CSV, не вдалося знайти потрібний інструмент iphone. Я дійсно думав, що повинен бути інструмент, який безпосередньо імпортує з резервної копії iphone, як у попередніх версіях 5. У будь-якому разі я пережив свої SMS-повідомлення і взагалі не імпортував їх.
pgruetter
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.