Що робить блокування SMS-повідомлення?


10

Я помітив, що тривале натискання SMS-повідомлення відкриває меню, що містить опцію "Блокування повідомлення". Що це робить? У мене Nexus S.


Імовірно, це не дозволяє вам її видалити, але вам потрібно буде зрозуміти, про які саме повідомлення ви говорите та який телефон / додаток у вас є.
Матвій

1
@MatthewRead: SMS-повідомлення Nexus S.
Casebash

Відповіді:


18

Якщо ви заблокуєте повідомлення, коли ви видалите розмову із заблокованим повідомленням, кожне повідомлення, окрім заблокованого, буде видалено з цієї розмови.


5

На більшості андроїд-смартфонів є функція, завдяки якій телефон працює швидше. Ця функція після певної кількості повідомлень (у мене це 210) починає видаляти їх, блокування повідомлення також запобігає видаленню.


2

це означає (як правило, на кожному телефоні), що його неможливо видалити, як і заблоковану картинку на камері. тож, якщо ви хочете зберегти повідомлення, я пропоную заблокувати його, щоб не трапилось нещасних випадків. хоча, коли настає час, що його потрібно видалити, його можна розблокувати, а потім видалити

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.