Чи можна приховати програму від поточної діяльності на панелі сповіщень?


9

Чи є спосіб приховати сповіщення, які відображається в додатку на панелі сповіщень, що триває?


Це залежить від програми, AFAIK. Ви маєте на увазі якісь конкретні?
gary

Деякі програми не мають можливості видаляти сповіщення. Чи означає це, що неможливо видалити сповіщення?
Крістіан

правильно. Яку програму ви використовуєте? Деякі програми розміщують його на панелі сповіщень таким чином, що ОС не вбиває додаток (наприклад, Locale).
Брайан Денні

Я розумію, що, чи буде ОС знищувати додаток, залежить від того, як програма обробляє події життєвого циклу програми. В офіційному документі не зазначено, що має значення, чи додає додаток сповіщення.
Крістіан

Відповіді:


7

Що стосується Android 2.0, система вимагає, щоб додатки, які постійно працюють у фоновому режимі, і яким потрібен певний рівень пріоритету, щоб їх не вбивали назовні (як музичні програми), ставити Постійне повідомлення. Це повинно було запобігти зловживанню запитом цього рівня пріоритету, не даючи користувачеві знати, що це відбувається.

Про це можна прочитати тут: http://developer.android.com/reference/android/app/Service.html#startForeground(int, android.app.Notification)


Але деякі програми дозволяють приховати сповіщення, але все ж дозволяють йому працювати у фоновому режимі. Я використовую Gentle Alarm, який дозволяє це. Я думаю, що це додаток на основі програми.
Веб

1
Gentle Alarm, ймовірно, не працює постійно у фоновому режимі, а навпаки, планує "тривогу" з системою для того, щоб цей додаток було пробуджено в потрібний час, який потім видає фактичну тривогу. Моя відповідь конкретно стосується програм, які постійно працюють у фоновому режимі (наприклад, музичні програми).
Ерік Мілл

0

Спробуйте Smartbar . Раніше я його використовував, і це дозволяє розміщувати ярлики на панелі сповіщень, а також приховувати піктограми на панелі сповіщень. Я не можу згадати вгорі голови, якщо він ховає піктограми, поставлені там іншими програмами, але я думаю, що це так. Вибачте за дешеву відповідь, я просто не пам'ятаю, і зараз не маю часу завантажити її і спробувати, щоб бути впевненою.


0

Як уже говорили інші, ви не можете видалити поточне сповіщення з панелі сповіщень. Це там, щоб сповістити користувача про те, що додаток постійно працює, і без цього додаток може бути вбитий будь-коли ОС.

Однак, якщо ви використовуєте Jelly Bean (або новішу версію), ви можете вимкнути всі сповіщення з програми. Цей параметр визначається додатком, і його можна знайти в Налаштуваннях> Програми> (виберіть додаток)> зніміть прапорець "Показати сповіщення". Один нюанс цього методу полягає в тому , що додаток більше не буде показувати жодних повідомлень в панелі повідомлень, але якщо це прийнятно для вас , ніж я знайшов цей метод , щоб бути простий спосіб , щоб зупинити моє повідомлення ящик від заповнення непотрібних повідомлень .


-1

Я б поговорив з розробниками додатків і запитав їх, чи планують вони включити опцію для видалення програми з панелі сповіщень. Вони можуть зобов’язати такий запит. Ви також можете залишити коментар до програми та додати це як бічну примітку.

Команда CM та інші розробники ПЗУ створюють миттєві оновлення своїх ПЗУ, щоб піктограми та інші елементи можна було видалити з панелі сповіщень, але вони зазвичай цього не роблять для конкретних програм. Ви можете перевірити інформацію про це на форумі використовуваного ПЗУ.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.