Чи можливо підключитись до двох різних пристроїв Bluetooth одночасно?


9

Я хотів би мати можливість відправляти A2DP на свій автомобільний стерео, в той же час надсилаючи телефонні дзвінки на гучномовець, який я маю в своєму автомобілі. Я ще не купив стереоадаптер, оскільки хотів дізнатися, чи працює ця установка, інакше я б просто спробував. ;)

Дякую!


Чи є стереофонічний зв'язок та гучномовець вашого автомобіля двома різними пристроями? У моїй машині це лише один пристрій, який одночасно використовує різні мультіплексні профілі Bluetooth. Звичайно, це працює як очікувалося.
Silas

Так, у мене вже є гучномовець Bluetooth, але я думав про придбання Bluetooth-адаптера, який міг би бути підключений до aux в моєму стереосистемі для A2DP.
Джеймс

А, добре. Я б очікував, що це спрацює, але не перевіряв. І на очікування відповіді немає;)
Silas

Відповіді:


5

Відповідь:

Так, ви можете мати кілька пристроїв Bluetooth, підключених до телефону.


Додаток для управління Bluetooth-пристроями

Крім того, ви можете використовувати Smart Bluetooth Widget Pro від MDR Tools, Inc., доступну в магазині Google Play, щоб допомогти вам керувати цими пристроями:

Це обов'язковий віджет для вашого Android, якщо у вас є Bluetooth-пристрої.

Він додає піктограму Bluetooth на ваш домашній екран, і лише натиснувши на неї, вона відобразить список парних пристроїв, і ви можете просто натиснути та підключитися до своїх пристроїв Bluetooth. Не потрібно переходити до екрана налаштувань, включати Bluetooth і підключатися до пристроїв.

Якщо ви підете від свого пристрою Bluetooth, цей віджет не просто скасовує з'єднання Bluetooth, але також вимикає Bluetooth, щоб заощадити більше від акумулятора.

Ви також можете підключитися до декількох пристроїв Bluetooth одночасно.
Ви можете одночасно підключитися до свого динаміка та гарнітури.

Також є безкоштовна версія Smart Bluetooth Widget Free .

Smart Bluetooth Widget - Увімкнення Bluetooth Smart Bluetooth Widget - Список парних пристроїв


0

Так, можливо.

Однак обмеження, яке я знайшов, полягає в тому, що вихід може переходити лише до одного підключеного пристрою Bluetooth, а не до всіх пристроїв Bluetooth одночасно.

Наприклад, Throw - це функція Sony Xperia Z2, яка керує підключенням до декількох пристроїв і команд Bluetooth і дає опції, на який підключений пристрій ви можете відправити свій вихід.

Таким чином, у вас можуть бути Bluetooth-динамік, Bluetooth-гарнітура та навушники Bluetooth, усі вони підключені до вашого телефону, але ви вибираєте, до якого «кинути» звук у будь-який момент часу, і ви можете миттєво легко перемикатися між ними.

Мій особистий досвід з киданням був приємний.


0

Так, ви можете бути підключені до двох або більше пристроїв Bluetooth одночасно. На андроїді ви можете вказати, що ваш автомобіль буде використовуватися для звуку дзвінків, а ваш стереосистему - для аудіо медіа. Ви досягаєте цього, перейшовши до налаштувань пристрою Android та налаштувавши профілі, використовувані для кожного пристрою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.