Де Google Music зберігає пісні в режимі офлайн?


24

У мене є пісня, яку я хочу використати для мелодії дзвінка, але додаток Google Music не дозволяє мені її встановити. Я перевірив у своїй папці sdcard / внутрішню пам’ять на папку музика / google / gmusic тощо, але нічого не можу знайти.

Де зберігається музичний файл на моєму телефоні?


2
Див. "Де Google Play Music v5 зберігає музику локально?" для розташування нової версії Google Music.
Потік

Відповіді:


10

Кеш Google Music Apps знаходиться в

/<external_SD>/Android/data/com.google.android.music/cache/music

що зазвичай

/sdcard/Android/data/com.google.android.music/cache/music

1
Чи можливо, що ця папка читається лише на вкоріненому пристрої? У моєму (не вкоріненому) Nexus 4, використовуючи Astro File Manager, /cacheі /filesпідпапки, і підпапки відображаються "ВПРАВЛЕНО", навіть із увімкненою опцією "Показати приховані файли". (І в мене є досить багато пісень, доступних у режимі офлайн / "на пристрої" в Google Play Music.)
MrWhite

1
Я припускаю, що це щось стосується багатокористувацької функції та нового макета sdcard Android 4.2. Більше про це можна прочитати тут і тут . Т.Л., ін спробуйте подивитися на /sdcard/0/...або /sdcard/<userid>/...
Потік

2
Ну, можливо ... але я не маю жодної з тих папок, про які ви згадали. Якщо я шукаю музичний / mp3-файл у всьому пристрої (за допомогою Astro FM), знайдені лише файли, які я вручну скопіював на пристрій. Жодна моя "офлайн" (Google Play Музика) музика не знайдена. Використовуючи додаток DiskUsage, я можу побачити великий безперервний блок даних у програмах / Google Play Музика /, який, як видається, стосується моєї "офлайн" музики (розмір збільшується, коли я зберігаю більше офлайн) - але немає окремих файлів, наскільки я можна побачити.
MrWhite

1

Це насправді в /data/data/com.google.android.music/files/music.

Вам може знадобитися root, щоб отримати доступ до цього. Пісні під назвою просто за номерами, тож знайти потрібні можна, боляче. Це від спринтерського смартфона Samsung Galaxy S4 з корінням ROM NAE Android 4.4.2.


0

Я використовую Bluetooth File Transfer і знайшов файли в

/storage/extSdCard/Android/data/com.google.android.music/files/music

Я працюю на Android 4.4.2 на Galaxy S5 (не вкоренився), і додаток Play Музика v5.7.1788Q.1634597

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.