Android базується на Linux?


14

Android базується на Linux?

linux 

Відповіді:


18

Так, ось завантаження вихідного коду та те, що потрібно для його використання.

http://source.android.com/download

З вікі:

У Google команда під керівництвом Рубіна розробила платформу мобільних пристроїв, що працює на основі ядра Linux, яку вони продавали виробникам мобільних телефонів і операторам мобільних пристроїв з метою надання гнучкої, оновленої системи.


13

Коротка відповідь - так.

Більш довга відповідь - Android використовує змінене ядро ​​Linux для запуску основних функцій операційної системи. Однак Android не використовує ті самі бібліотеки, які ви бачили в типовій настільній системі Linux (базові бібліотеки, такі як glibc), тому ви не можете просто запустити будь-яку програму на Android, яку ви можете використовувати в інших системах Linux. Окрім того, що деякі бібліотеки відрізняються, Android не забезпечує дуже простий спосіб запуску програм, які не побудовані на їх Java-подібному API, який вони називають "платформою Andoird"


Вибачте, це може спричинити загрозу. Цей "Java-подібний API" називається Dalvik.

1
Насправді Далвік - це час виконання, який виконує Java-подібний код, подібний до Sun JRE. API - це набір бібліотек, які дозволяють взаємодіяти з системою Andorid. ( en.wikipedia.org/wiki/Dalvik_virtual_machine )

1
Що таке платформа Andoird? xD

1
Android був розроблений на вбудованому ядрі Linux 2.6. "Вбудований" - це ключове слово тут. Це саме те ядро, яке використовували OpenMoko, WebOS, Meego та тисячі інших вбудованих проектів на базі Linux. І як уже говорив HeavyD, не сподівайтеся, що ви знайдете той самий стек програмного забезпечення у вбудованій системі Linux, який, як правило, очікуєте знайти на тому, що ви вважаєте звичайним ПК (або навіть серверною стійкою).

7

Так! Це допомагає говорити про "Android платформу" та "Android на ОС"

  • Android Операційна система: це Linux. Він запускає ядро ​​Linux, так що це дуже багато Linux. Стандартні бібліотеки трохи відрізняються, і ви, як користувач або розробник програми для Android, не матимете нічого спільного з цією "linuxey" стороною речей *.
  • Платформа Android: Це платформа для настільних ПК на базі Java, на яку можна писати програми. Він використовує Dalvik ** VM для запуску спеціально упакованих файлів Java jar, що містять ваш код. Це частина телефону Android, з яким ви бачите та взаємодієте щодня *

* Якщо ви не викорінюєте свій пристрій, ви маєте доступ до всього.
** Далвік - це також миле маленьке містечко в Ісландії з чудовими льодовиками, двома поромами на чудові острови та відсутнім хорошим кавовим баром.


0

Так, Android вирішив використовувати Linux насамперед для функцій безпеки ...

Це яскрава особливість Linux і одна з головних причин для Android обрати Linux. Linux має велику участь у наукових дослідженнях, високопродуктивній системі, як мейнфрейм-комп’ютери та системи суперкомп'ютерів, щоб ефективно виконувати критичні завдання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.