Чи існує програма офлайн-карт для Android?


38

Карти Google - це чудово, але якщо у вас необмежений план даних, завантаження всіх цих даних буде коштувати багато часу.

Чи знаєте ви про будь-яке (бажано безкоштовно) хороше офлайн-додаток для Android? В ідеалі той, хто може робити навігацію (бажано голосом) і в моєму місці (Сідней, Австралія).


3
Примітка: Google зараз надає офлайн-карти.
Арі

Гммм ... Як користуватися Google Navigator з цією опцією офлайн-карт?
кокбіра

Відповіді:


13

Так, є надзвичайний, який називається Maverick Lite .

Позашляховий GPS-навігатор з картами OSM, Google та Bing . Підтримка офлайн-карт і мультитач. Вбудований компас, таймер та бортовий комп'ютер. Поділіться своїм поточним або запланованим місцеположенням. Записуйте та завантажуйте доріжки на GPSies.com. Підтримка FourSquare.

І це безкоштовно. платна версія коштує близько 4 доларів


1
Я використовував AndNav2 з офлайн-картами та використовував "показати слід", щоб показати, де я був. Я спробував Maverick днями, і це набагато краще. Я перемістив усі свої карти до формату Maverick і видалив AndNav. : D
ендоліт

1
Через заборону Google Maverick більше не може завантажувати Карти Google. Так само сталося з Mobile Atlas Creator (хоча старіші версії кожної з них все ще працюють ...) Звичайно, карти інших компаній не мають майже стільки детальних відомостей про місця. :(
ендоліт


Гей, це на Google Play !!! play.google.com/store/apps/… ..
kokbira

10

Існує досить багато людей, які використовують дані openstreetmap. Це огляд MapDroyd та BigPlanet, а у вікі openstreetmap є порівняння клієнтів Android - подивіться у першому стовпці та шукайте "онлайн + офлайн".


1
Дані про OSM дійсно шалені в США порівняно з Google Maps. В Європі OSM набагато краще.
ендоліт

7

Найближчим часом буде випущено Google Maps for Mobile 5.0 , до нових функцій входить офлайн-зберігання району, який ви часто відвідуєте.


3
оновлення: було випущено
Натан Феллман

6
Він все ще не може робити автономну навігацію. Він кешує карти, але не планує маршрути.
Малабарба

5

Існує хак для Карт Google, який дозволяє кешувати офлайн-карти. Однак він може робити навігацію лише звичайним способом під час підключення до Інтернету.

Brut Google Maps


5

Мені подобається Waze. Це безкоштовно, працює в автономному режимі (синхронізується, коли ви підключені до Інтернету якимось чином, крім 3G).

Основна його перевага - це відгуки користувачів. Він забезпечує оновлення трафіку в реальному часі від інших користувачів Waze.

Ви можете знайти його тут:

http://www.waze.com/download/android_download/


1
Hummm. Приємно знати, що Waze може працювати в режимі офлайн :) Але якимось чином це може зберегти карти з деяких міст для навігації кілька днів без Інтернету ???
kokbira

2

Ви можете створити офлайн-версію Карт Google на своєму ПК та використовувати її з додатком RMaps на Android. Для мене це дуже добре працює.

Ви можете завантажити RMaps з Market: https://market.android.com/details?id=com.robert.maps&hl=uk

Ось посібник зі створення офлайн-карт: http://xslab.com/2011/03/rmaps-offline-navigation-tool-for-android/


2

Останнім часом з'явився новий варіант: Sygic . Це одна з найважливіших компаній у розробці навігаційного програмного забезпечення для мобільних телефонів. TomTom також оголосив, що запустить додаток для Android у найближчі місяці.


але заплатили, чи ні?
kokbira

2

NavFree безкоштовний і дозволяє завантажувати карти для навігаційної навігації.


Я використовував його, але кожен раз, коли я ставлю його на backgroud, він закривається, тому я повинен переробити свій маршрут ...
kokbira

1

Я багато використовую власні Карти самостійно, але вам потрібно поставити зображення карти на свій мобільний телефон і співставити кілька точок вгору з Google Maps, щоб воно працювало в режимі офлайн. Я часто знімаю скріншоти з карти NZ Topo, щоб взяти з собою кущ за допомогою спеціальних карт.


Ви написали останню програму, правда? Чи можете ви додати до відповіді відмову? Дивіться, чи можна рекламувати продукти чи веб-сайти, до яких я пов’язаний?
Матвій

0

OsmAnd - безкоштовні популярні офлайн-карти для Android.

 • На відміну від інших додатків, OsmAnd використовує векторні (не піксельні) карти, що дозволяє чітко і чітко переглядати на будь-якому рівні збільшення.
 • Включає POI (визначні місця), щоб ви могли шукати та знаходити найближчий ресторан, автозаправну станцію чи парк відпочинку.
 • Вкажіть будь-яке місце на карті та збережіть його як улюблене.
 • Офлайн-орієнтована навігація на: POI, вибране або перехрестя доріг.
 • Додатковий додаток для голосової навігації, який розмовляє з вами.
 • Під час навігації до пункту призначення, він відображає: швидкість, відстань та передбачуваний час прибуття.
 • Попередження про обмеження швидкості та камери швидкості.
 • Можливість уникнути: платних доріг, поромів, непрокладених доріг, автомобільних доріг.
 • Підтримує режими автомобілів, велосипедів та піших прогулянок.
 • Підтримує нічний перегляд темного кольору.
 • Автоматичне збільшення на основі швидкості.
 • Поставте карту нерухомою на північ вгору, обертайте компасом або поверніть його в напрямку, в якому ви подорожуєте.
 • Запишіть (відстежте) шлях на карті за допомогою маршрутів GPX.
 • Плагін для збереження , де ви припаркували свій автомобіль , і попередити вас , коли ваш час паркування закінчується.
 • Зростає кількість безкоштовних плагінів, які щодня надає громада.
 • Підтримується багато мов. Ось лише декілька: англійська, голландська, французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська, російська, в'єтнамська.

Найкраща частина OsmAnd - це GPL Open Source.

Ви можете допомогти підтримати цей проект, придбавши версію OsmAnd + . Це надає вам доступ до завантаження необмеженої кількості карт та доступу до Вікіпедії, яка бачить POI. Цей додаток вартує понад подвійну ціну, яку вони просять.

OsmAnd

введіть тут опис зображення


0

Дуже хороший навігатор - навігатор MapFactor Free . Як випливає з назви, він безкоштовний (як у "безкоштовному пиві", а не "вільній мові"), і він використовує Open Street Maps (вільний, як у "вільній мові та пиві"), безпосередньо завантажуваний меню програми.

На сьогоднішній день він все ще знаходиться в бета-версії, але я спробував це, і він працює добре, порівняно з якщо не краще, ніж Sygic, який я використовував раніше.

Навігатор MapFactor включений у Google Play.

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.