Що таке налагодження через USB? Чи можу я тримати його увімкнено?


27

Іноді мені потрібно перенести музику з ПК на мій Galaxy S2 і завжди потрібно активувати налагодження через USB. Тоді я думаю, чи можу я його увімкнути назавжди? Я маю на увазі, чи тримати це ввімкненим назавжди може створити мені проблему (витратна батарея?)? І що таке налагодження через USB?


Як налагодження через USB впливає на передачу музики? Ви все ще не можете вибрати "Вибрати, щоб скопіювати файли в / з комп'ютера". з панелі сповіщень?
ДРУГА

Відповіді:


30

Увімкнення налагодження через USB по суті запускає adbдемон на вашому пристрої, що дозволяє йому спілкуватися adbна іншому пристрої, щоб увімкнути команди налагодження. Він використовується при розробці та налагодженні програм та дозволяє (головним чином):

 • Передача даних між комп'ютером та пристроєм (обидва способи)
 • Легко читайте дані журналу з logcat
 • Програми налагодження, включаючи точки прориву та моніторинг купи
 • Встановлення та видалення програм
 • Отримайте доступ до знятої оболонки на пристрої для взаємодії командного рядка.

Якщо ввімкнути цю функцію весь час, це матиме незначний вплив на акумулятор, якщо такий взагалі є. Деякі інші речі, про які варто розглянути питання про те, щоб залишити його (або ні):

 • PRO: Якщо на вашому пристрої є апаратна проблема, яка не дозволяє вам отримати доступ до екрана, налагодження USB може бути корисним для відновлення даних (особливо на пристроях з укоріненими системами).
 • PRO: Ви можете встановлювати програми, перезавантажувати свій пристрій і, як правило, робити інші зручні речі, не потребуючи фізичної взаємодії з вашим пристроєм, навіть із екраном заблокованим / вимкненим.
 • PRO: На вкоріненому пристрої можливо повернути запис, якщо ви забули пароль / PIN-код / ​​шаблон блокування екрана (також потенційний CON, див. Нижче).
 • PRO: Ви можете скористатися переадресацією портів через USB-налагодження для використання тетер- додатків, таких як PDANet (я вважаю, що це так реалізовано, оскільки цього вимагає).
 • CON: Якщо ваш пристрій загублений або викрадений, недобросовісна особа може спробувати вкрасти дані з пристрою незалежно від того, заблокували екран чи ні. Якщо ви вкоренилися, вони можуть отримати майже все.
 • CON: Я пригадую, читаючи, що деякі пристрої можуть мати проблеми з доступом до SD-карти як пристрою масового зберігання, коли ввімкнено налагодження USB. Я особисто ніколи не бачив цього питання, але бачив, як люди стверджують, що це була проблема.

Дивіться також: Використання апаратних пристроїв з документації Android SDK, яка обговорює налагодження програм на фізичних пристроях (а не на емуляторі). Існує також сторінка з документацією щодо моста налагодження Android (ADB), де пояснюється його призначення та його команди.


5
Якби ви заряджали ненадійну "станцію зарядки" (через USB, а не мережу), ви хочете вимкнути налагодження через USB. Те, що ви вважаєте, що це лише влада, може бути повним з'єднанням даних.
Брам

Ще один мінус: шкідливі програми можуть легко пошкодити систему ..
Android Quesito

4

Щоб зробити один із мінусів ельдарерату менш критичним:

Можна використовувати Tasker або Locale разом із плагіном Secure Settings для автоматичного включення налагодження через USB для безпечних місцеположень (на основі, наприклад, башти стільникових мереж, розташування мережі / GPS, підключених мереж WiFi або в межах досяжності), і вимикати їх (вихід із завданням із Завдання ) при виході з такого. За допомогою тегу NFC та плагін Locale NFC він також може включати / вимикати на вимогу.

Все це навіть без торкання екрана - так воно буде працювати, навіть якщо екран зламаний. І той "недобросовісний чоловік" повинен був знаходитись у вашому "безпечному місці" або мати свій тег, і повинен знати ті обставини - що набагато менш ризиковано.

Якщо ваш пристрій не належить до тієї малої групи, у якої проблеми зі встановленням пам’яті з увімкненою USB-налагодженням увімкнено, тоді це майже не залишить «Con».


2

Найбільшим недоліком є ​​неможливість встановити його як пристрій масового зберігання під час підключення до комп'ютера. Якщо він увімкнений, він завжди вважатиме, що ви хочете налагодити пристрій. Це дійсно потрібно, щоб він був увімкнений лише в тому випадку, якщо ви розробляєте програмне забезпечення для телефону або плануєте використовувати adb зі своїм телефоном. Програма adb доступна лише через SDK для Android, тому середньому користувачеві це не потрібно. Однак, я постійно вмикаюсь, але це лише для потурання розробці Android, тому що я це частіше використовую як масове зберігання. Пробіг у вас може відрізнятися.


У мене ніколи не виникало проблем із тим, що мої пристрої не змогли встановити як UMS із включеною налагодженням USB . Крім того, adbйого можна встановити без повного SDK (див. Чи є мінімальна установка ADB? ) І виявиться корисним для не розробників, наприклад, для створення Повного резервного копіювання не вкорінених пристроїв з Android 4.0+.
Izzy

0

Вам не потрібно постійно налагоджувати налагодження. У деяких пристроях це впливає на зарядку акумулятора. Якщо налагодження триває, швидкість зарядки стає дуже низькою .... для повного заряду знадобиться більше 5 годин .... якщо у вас є така проблема, тоді не відключайте налагодження usb, ВКЛЮЧЕНО це лише тоді, коли вам потрібно. ….


2
Я ніколи не чув про пристрої з такою проблемою. Чи десь я можу прочитати більше про це?
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.