Як я можу змусити Google Maps на Android показувати метричні одиниці?


19

Google Maps завжди показує мені значення відстані для результатів руху / навігації в милях, хоча це показує мені масштаб на самій карті в метричних одиницях. Я вважаю за краще віддаляти відстані в метрах / кілометрах. Чи є якийсь спосіб досягти цього на Картах Google? Я трохи пошукав це, і, здається, пропонується змінити локаль у Налаштуваннях> Мова та клавіатура. На даний момент шахта призначена для англійської Великобританії.

Відповіді:


3

Це 2015 рік. В Android я можу вибирати відстані для карт. Це налаштування за замовчуванням до автоматичного. Чомусь автоматичний дає результати в милях (я живу в Австралії). Навігація є метричною. Але все одно, якщо я виберу кілометри замість автоматичних, я отримую кілометри.


6

Я в Канаді і нещодавно здійснив подорож по штатах. Коли я планую подорож, починаючи з Канади, вся поїздка проходить у км, навіть якщо вона перетинає США. Якщо поїздка починається в США, вона показує все в милях, навіть якщо вона перетинає Канаду. Здається, це не місце розташування у вашому телефоні, а скоріше розташування самого телефону (якщо ви використовуєте "моє місцезнаходження" як пункт відправлення - інакше це лише точка відправлення).

Ви можете спробувати це, побудувавши подорож із країни "миль" до країни "км", а потім натисніть зворотну поїздку. Підрозділи змінилися зі мною.


1
Великобританія тоді дивна, тому що, незважаючи на те, що технічно є "км країни", милі зазвичай використовуються для проїзду.
Ankur Banerjee

3

На жаль, я не побачив жодного способу розмістити коментар до свого питання, хоча це насправді не відповідь:

Я іспанець, і тому моя Samsung Galaxy Tab налаштована для моєї країни. Під час використання лінійки вимірювання з вкладки "Лабораторії" карт Google я отримую всі відстані в метрах / кілометрах замість миль.

Тож здається, що зміна локалі може допомогти


Але це лише для лабораторного інструменту прямого вимірювання, чи не так? Чи працює це і для напрямків роботи / водіння?
Ankur Banerjee

@AnkurBanerjee - існує загальносистемний параметр локальної локалізації.
TomG

1
@TomG: Правильно, я встановив це на англійське Великобританія, але це не дає мені метричних одиниць на карті.
Ankur Banerjee


-1

Спробуйте змінити в рядку пошуку Google: Settings -> Google now -> Weather -> Change from Fahrenheit to Celsius.


2
Що це стосується довжини? І безглуздо для Maps все одно.
Ankur Banerjee
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.