Блокування дзвінка без того, щоб сторона, яка дзвонила, знала цього


10

Більшість програм, що блокують дзвінки, будуть відхиляти / припиняти дзвінки з чорних номерів. Але сторона, яка телефонує, дізнається, що виклик було відхилено. Чи є якийсь спосіб або будь-який додаток, який дійсно може "заблокувати" виклик (наприклад, відключити мережеве з'єднання на кілька секунд), щоб сторона, яка телефонувала, відчувала, що телефон або вимкнено, або недоступний.


3
Академічні стосунки з Google Voice. Якщо ви позначаєте номер як спам, додаткові дзвінки з цього номера отримуватимуть "doo-doo-doo! Цей номер більше не використовується".
але

1
чи є якесь додаток, яке працюватиме так? коли хтось надсилає повідомлення, мій андроїд телефон не повинен отримувати його з вказаного номера, а показує відправника, оскільки повідомлення ще не доставлено. (наприклад, що станеться, якщо наш мобільний телефон вимкнено. Статус доставки не надсилатиметься)
dev1234

Відповіді:


8

Це функція мережі, і жоден додаток не зможе виконувати поведінку, яку ви шукаєте.

У кращому випадку ви можете створити власну "безшумну" мелодію для відомого номера. В іншому випадку, якщо ви бажаєте натискати кнопки гучності, зазвичай вимкніть дзвінок, надаючи дозвону, що сприймає дзвінок без відповіді.


Після деяких досліджень я виявив, що є додаток Sanity, який претендує на це, але не працює для мене.
Суміт Натані

З Galaxy S те ж саме можна зробити при натисканні кнопки живлення під час вхідного дзвінка.
Потік

4

Це було б більше від оператора, залежного від мережі, а також програмний API недостатньо задокументований, тому багато додатків, що блокують виклики сторонніх сторін, неминуче надсилають відхилення / призупинення після отримання номера в чорному списку.

Те, що просить ОП, насправді, заглиблюючись вглиб гайок і болтів телефонного шару, який блокується через:

  • фірмовий характер двійкового підтримуючого коду, що дозволяє телефонізувати GSM / CDMA.
  • фірмовий чіпсет, що використовується для зв'язку GSM / CDMA на низькому рівні.

Якщо це було б доступно і задокументовано, у магазині Play було б багато додатків, що блокують виклики, які можуть робити скринінг дзвінків належним чином, на який можна було б очікувати.

Редагувати

Подумавши до цієї відповіді, життєво важлива частині слід зазначити - Google заблокував MODIFY_PHONE_STATEдозвіл на Gingerbread 2.3.7 і вище ( Він був доступний в більш ранніх версіях Android ), побачити цей випуск , який дратував розробник цього виклику третьою стороною програмне забезпечення , що блокує, таким чином , виклик блоку не вдасться в нових версіях Android, цей дозвіл дозволив стороннім програмам надсилати відхилення / призупинення після отримання вказаного номера в чорному списку.


-1

Я не впевнений у таких виробниках, як TouchWiz Samsung, але AOSP має таку функцію, яку ви шукаєте.

У програмі контактів Google для будь-якого запису контактів є можливість надіслати "Усі дзвінки на голосову пошту". Коли хтось подзвонить вам із цим увімкненим, він задзвонить протягом 5 - 15 секунд і, звичайно, перейде прямо до голосової пошти.

Крім того, ви можете переглянути цю програму . Я цього не перевіряв, тому не можу підтвердити, що поведінка між ними однакова.


1
Справа про AOSP, про яку ви говорили ... навіть там, хто зателефонував, буде знати, що їх дзвінок зателефонував, але на нього не було відповідено. Я хочу вирішити питання, коли телефонне радіо буде вимкнено так само, як воно виявляє дзвінок із заданого номера. Це дасть відчуття стороні, що телефонує, що зателефонований номер вимкнено.
Суміт Натані
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.