Мінімальна гучність занадто висока в навушниках


29

Нещодавно отримав HTC Sensation XE. Сподобався телефон і навушники та навушники, що постачаються разом із телефоном.

Однак мінімальний об'єм просто занадто ВАМ !!!

Інтеграція ударів була однією з причин, що я купив телефон, тому не хочу купувати різні навушники з регулюванням гучності.

Чи є шлях до цього?

Відповіді:


9

Для мене додаток Fine Volume Control було рішенням. Він не потребує root, на жаль, не є безкоштовним (2,50 доларів), але забезпечує 7-денний пробний період.

Однак це робить чудову роботу: він підрозділяє діапазон гучності носія на 100 кроків, дозволяючи набагато тонше роздільну здатність для вибору гучності, включаючи можливість закрити гучність майже нічим. У налаштуваннях також є можливість включення надмірно низьких обсягів.

В цілому це вирішило проблему для мене ідеально і зробило мій телефон набагато кращим музичним плеєром, тому він коштує кожної копійки. Наскільки мені відомо, це єдиний додаток з таким функціоналом на даний момент.


Тестується і не допускає зниження гучності нижче мінімуму.
тут

@here, ти занадто рано здався. У Налаштуваннях -> Розширені налаштування натисніть рівень гучності , і у вас буде 3 варіанти: Нормальний, Низький і Наднизький . За замовчуванням - Нормальний, тому спробуйте інші два .
MarianD

6

Це не програмне рішення, але ви завжди можете спробувати вбудоване регулювання гучності таким чином:

Amazon: Контроль гучності Koss VC20

Ви можете отримати його на ebay за близько 1 долара США:

пошук на ebay: контроль гучності навушників


чи допоможе рішення Косса для обсягу дзвінків? тобто чи може він зробити так, щоб об'єм виводу насправді був меншим, ніж мінімальний обсяг, передбачений телефоном?
Олексій

Крім того, що робити, якщо я не хочу втрачати функціональність елементів керування в своїх навушниках.
Seanny123

Відповідь на обидва коментарі - так. Це "німий" фізичний пристрій, який зменшує сигнал, що йде до навушників. Не байдуже, в якому режимі працює ваш телефон, і він не повинен перешкоджати функціонуванню інших пристроїв.
октер

4

Я знаю, що це справді стара нитка, але я щойно купив Bluetooth-динамік - динамік CANZ. Це звучить чудово, фіксуючи всю довжину хвилі для чистого удару, вокалу та розділення інструментів, але це НАВЧАЛЬНО - на 1. Я зайшов у стандартний медіаплеєр і знайшов налаштування та натиснув на розширені. Мені вдалося опустити цілу групу еквалайзера і знайшов чудовий об'єм. Сподіваюся, що це комусь допоможе. :)


3

На вкорінених телефонах можна встановити власне ядро, яке може знизити налаштування гучності нижче, ніж є в наявності. Можливо, ви захочете оглянути спеціальний ПЗУ для свого пристрою, якщо це поширена проблема, можливо, хтось зробить спеціальний ПЗУ для зміни налаштувань гучності. Як правило, спочатку ви хочете спробувати інші рішення.


3

додаток для Android, Maven Music Player , має керування "попередньо гучності", яке може знизити гучність звуку нижче мінімальної настройки на вашому телефоні.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.