Як дізнатись, чи на телефоні встановлено програмне забезпечення Carrier IQ?


31

Що відомо про програмне забезпечення Carrier IQ та телефони Android? Я бачу подібний значок, як показано в додатку Carrier IQ поруч із додатком під назвою "Контактні дані" та іншим під назвою "Контакт синхронізації". Мій телефон постачається з IQ Carrier?


3
Піктограма - це піктограма за замовчуванням, не характерна для IQ Carrier. Це не допоможе вам визначити, чи є CIQ чи ні. Стаття з цього приводу злегка вводить в оману.
Матвій

На моєму Bionic є дві програми: ВСІ З ІМОЮ ІКОНУ ЯК ПЕРЕД ІНТЕРНЕТ IQ, Sync Sync та ContactsData. Їх також не можна видалити ....

Відповіді:


22

У домашньому запуску телефону перейдіть до меню -> налаштування -> програми та шукайте все, що містить "IQ Carrier", "IQ" або, можливо, "com.carrieriq.iqagent"

Якщо ви вкорінені, виявляється, що ця програма перевірить і перевірить, чи існує вона на вашому телефоні. Платний ліцензійний ключ також дозволить вам видалити його з телефону. Цей додаток зробив Тревор Екхарт, людина, яка виявила цю "вразливість".

Якщо ви не вкоренилися, ця програма спробує виявити IQ Carrier на вашому телефоні. А ось інший додаток , з допомогою Lookout, яка визначить для компанії Carrier IQ на телефоні.

Крім того: якщо ви вкоренилися та використовуєте власну ОС, таку як CyanogenMod, у вас не повинно бути ніяких побоювань щодо IQ Carrier. IQ-оператор постачається в комплекті виробником / оператором і не повинен включатися в ПЗП, такий як CyanogenMod , доки він створений з AOSP і не є виводом ПЗУ виробника.


2
Я також чув, що це може бути просто «приховано». Я все ще досліджую, і відповідь оновлю відповідно
Брайан Денні

І відповідно до вашої відповіді тут ( android.stackexchange.com/questions/16352/… ), вона може відображатися під іншою назвою, наприклад HTC IQAgent.
BrianCooksey

Деякі ПЗУ на замовлення - це модифіковані версії програмного забезпечення, що постачаються разом із пристроєм. Вони можуть містити CarrierIQ, якщо автор ROM не зробив / не зміг його видалити.
Брам

@broam Спасибі, я уточнив, що краще у своєму дописі
Брайан Денні

5

У людей, які роблять Lookout, тепер на ринку доступний детектор IQ Carrier .

Примітка . Він просто виявляє це. Він не пропонує жодних інструментів для його видалення (для яких вам все одно знадобиться корінь).2

Ось рішення з форумів Lookout . У цьому рішенні використовується додаток з Android App Market, і його простіше встановити, ніж "Тест журналу". Тест журналу не працює на моєму телефоні (Samsung Intercept).

  1. Встановіть будь-який виріз з Android App Market. "Будь-який зріз дозволяє створювати домашні ярлики до всього!"
  2. Перейдіть до розділу "Заходи". Це створить список можливих ярликів у вашій системі. Показ списку може зайняти хвилину.
  3. Шукайте програми під назвою "IQRD" та / або "IQAgent".
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.