Сховати значок тривоги в рядку стану


18

У мене є щонайменше одна сигналізація, яку потрібно вимикати щодня, тому значок "будильник" на моїй панелі сповіщень справді безглуздий.

Чи є спосіб зробити цю піктограму прихованою в Android Froyo або Android пряників?

Відповіді:


5

1
Це не зовсім вірно, хоча деякі програми дозволяють приховати сповіщення. Це додаток на основі додатків.
Веб

Правда, хоч я говорив на запас будильника.
але

Ах, так, я би погодився з тим, що ти мав тоді.
Веб

Чи є спосіб зробити це на нижчому рівні з укоріненим доступом? Може замінити поточний додаток годинник / сигнал тривоги модифікованим додатком для годинника / сигналу?
SAGExSDX

Це не точно, видалити піктограму можливо за допомогою тюнера системного інтерфейсу, який постачається в комплекті з останніми версіями Android. @SAGExSDX, я думаю, вам слід подумати про зміну прийнятої відповіді, щоб люди не ввели в оману цією невірною відповіддю.
Ian Dunn

9

На Android Marshmallow ви можете використовувати прихований тюнер системного інтерфейсу.

Відкрийте панель швидкого налаштування, потім натисніть і потримайте колесо зубців Налаштування, поки воно не почне обертатися. Потім ви отримаєте додатковий запис налаштувань у Системі > Тюнер системного інтерфейсу > Рядок стану , де ви можете приховати сигнал тривоги.


Я бачу це меню, але нічого не стосується показу піктограми будильника. Тільки можливість встановити повзунок яскравості або змінити параметри швидкого меню.
Чак Клоун

Треба додати, що я насправді на CM13, тому він може бути іншим, ніж запас ММ.
Чак Клоун

Після цього перейдіть до системи> Тюнер системного інтерфейсу> Рядок стану, а потім знайдіть сигнал тривоги, який був у нижній частині мого телефону.
fringd

Це працює і в Android 7 (Nougat).
Ian Dunn

3

Найпростіший спосіб, якщо він укорінений : Ви можете використовувати GravityBox, щоб приховати будильник-символ.

  1. Відкрийте додаток.
  2. Перейдіть до "Адаптувати рядок стану" (я не знаю точного перекладу з англійської)
  3. Виберіть "Адаптувати годинник"
  4. Поставте прапорець біля пункту "Сховати символ тривоги"

Спасибі. Це чудова відповідь, якби я застряг із годинниковим будильником. Використовували Gentle Alarm протягом багатьох років з цього питання :)
SAGExSDX

1

Існує, якщо ви використовуєте додаток тривоги, Gentle Alarm. Окрім безлічі дивовижних функцій, які має додаток, ви також можете вимкнути піктограму панелі сповіщень, і програма все ще працює у фоновому режимі просто чудово. Я давно так керував.

У напівзв’язаній замітці моєю улюбленою особливістю Gentle Alarm є можливість регулярно тримати тривогу, але пропускати стільки з них, як хочете. Таким чином, якщо ви знаходитесь у відпустці на один день, ви можете вимкнути заплановану тривогу на цей день і не бути роздратованим. Я був у відпустці тиждень і зміг їх вимкнути, а наступного тижня мені не довелося згадувати, щоб увімкнути тривогу, про що вже піклувались.


2
Це звучить як деякі чудові функції. Я сподівався, що є спосіб все-таки застосувати додаток сигналізації про запас І приховати піктограму. але виходячи з відповіді Аль Е, це здається не так, як ви можете. Отримати альтернативну програму тривоги буде рішенням, "якщо це мене дуже дратує".
SAGExSDX

Ну, я б рекомендував отримати додаток не тільки для фактору роздратування, але й для всіх інших функцій.
Веб

0

У "Gentle Alarm" потрібно перейти до "Налаштування" та увімкнути розширені функції. Потім Інші налаштування> Сповіщення, а потім вам запропоновано багато варіантів типу сповіщення або його вимкнення.0

Так, є, але для цього вам потрібен додаток.

Я з подивом прочитав, що це те, чого люди хочуть, і тому я закінчив писати таку програму (відмова: я написав додаток, але це безкоштовно).

Він невеликий і легкий, і знімає піктограму, але також спалахне піктограму щоразу, коли інша програма оновлює будильник.

Якщо вам це стане в нагоді, ви можете безкоштовно отримати його в магазині Google Play:


0

Щойно знайшли це на Зефірі для тих, хто стикався з цим питанням. Перейдіть у меню Налаштування> Рядок стану> Піктограми рядка стану, а звідти можна зняти галочку піктограми тривоги.


Запас зефіру, або призначений для користувача ROM? Я бачив, як CyanogenMod має такий варіант.
Енді Ян

Насправді це CM13, але я думаю, що я просто припустив, що це варіант запасу зефіру.
Чак Клоун

0

Якщо ваш Android вкорінений і встановлено сумісний Xposed Framework 1 , ви можете використовувати модуль Xposed GravityBox, щоб приховати значок тривоги.

Я перевірив програму GravityBox [N], і в ній перейдіть до налаштувань панелі стану → Налаштування годинника → поставте галочку приховати значок тривоги .

Зауважте, що я не можу запевнити, чи пропонували цю функцію більш ранні версії Android для GravityBox.

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG:

1 Xposed Framework для ОС Android [на основі] Android : Android 4.x , Android 5.x, 6.x та 7.x


0

Для Oreo я використовував SystemUI тюнер . Потрібно тимчасово включити параметри розробника та надати йому потрібні права за допомогою комп'ютера. Він відкриває необхідні системні налаштування і також має мало інших корисних налаштувань.

Трохи детальніше: У попередніх версіях можна було викликати "Тюнер системного інтерфейсу" на андроїдній системі довгим натисканням колеса зубчастих коліс після натискання на панель сповіщень, щоб розгорнути його. На жаль, було вирішено не піддавати цього користувачам Oreo. Тому нам потрібен сторонній додаток (наприклад, перша посилання вище). І надайте цьому додатку необхідні дозволи в режимі розробника. Два посилання дають усі деталі та кроки.


0

Ви можете завантажити Wanam Xposed із сховища Xposed тут .

Коли ви відкриєте додаток, вам буде доручено встановити рамку (я це робив особисто і жодних проблем не було).

Коли це буде зроблено, поверніться до оригінального додатка, і буде доступно багато налаштованих функцій, в тому числі одна для приховування піктограми будильника.

Це не моя програма. Я просто використовую його особисто на складі JB 4.3 (вкорінений) і вважаю його чудовим.


-1

якщо ви використовуєте Jelly Bean (або новішу версію), є можливість вимкнути всі сповіщення з програми. Цей параметр призначений для додатка, його можна знайти в Налаштуваннях> Програми> (виберіть додаток)> зніміть прапорець "Показати сповіщення". Одне застереження цього методу полягає в тому, що додаток більше не показуватиме сповіщення на панелі сповіщень, але якщо це прийнятно для вас, ніж я вважав, що цей спосіб є простим способом не допустити заповнення ящика сповіщень непотрібними сповіщеннями .


Питучий не говорить про сповіщення. Він говорить про піктограму будильника, яка відображається в правій частині панелі сповіщень із індикаторами Wi-Fi та акумулятора. Повідомлення знаходяться в лівій частині панелі сповіщень.
Dan Hulme

-1

Також якщо ви відключите сповіщення повністю для будильника, нічого не з’явиться, коли будильник вимкнеться. Щоб вимкнути сигнал дзвінка, вам доведеться запустити додаток будильника на головному екрані, знайти розклад будильника, який зараз дзвонить, і вимкнути заплановану тривогу. У вас не буде можливості затримати будильник або заглушити його, але залиште його повторити. Вам доведеться вимкнути його та знову ввімкнути.


Вибачте, але я не розумію, що ви говорите. Чи можете ви спробуйте перефразувати свою відповідь. Особливо ваше перше речення важко зрозуміти.
Телпер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.