Чи є програма TTS, яка прочитає мені електронну пошту чи веб-сторінку? [зачинено]


11

Я можу знайти лише програми, які читають SMS та вводять текст вручну.

Відповіді:


5

Для електронної пошти доступний безкоштовний читач SMS DriveSafe.ly®, доступний у Google Play Store.

Він може читати електронні листи, але має неоднозначні відгуки. Я ніколи його не пробував, тому не можу рекомендувати його так чи інакше.

Слухайте SMS-текстові (TXT) повідомлення, електронні листи та ідентифікатор номера телефону під час руху. Прочитайте SMS!

Слухайте SMS, слухайте електронну пошту, слухайте TXT-повідомлення. DriveSafely® читає текстові повідомлення, SMS та електронні листи вголос і дозволяє відповідати голосом (за допомогою Pro). iSpeech Text to Speech (TTS) розмовлятиме вашим SMS під час руху. Від руки.

Скріншоти DriveSafe.ly


Дякую, я фактично бачив це додаток, але не хотів платити щорічну плату за підписку.
Метт

Вам не потрібно платити передплату. Де сказано, що ви повинні заплатити передплату? Я не використав його достатньо, щоб сказати, чи справді добре працює, хоча.
MBraedley

Спробуйте Speaking Email для електронної пошти, це мета для читання голосових повідомлень електронної пошти, створена для читання вмісту електронної пошти. Пропускає відмови, колонтитули та інше.
Майк Нельсон


2

Розмовний буфер обміну, доступний у магазині Google Play, може читати все з буфера обміну, а також додатково безпосередньо читати EPUB, TXT та HTML. Він навіть може шукати ваші посилання, зібрані з Pocket (раніше відомий як «Прочитати пізніше»).

Зробіть свій пристрій Android читати текст з будь-якої програми за допомогою буфера обміну.

Говорячий буфер обміну для Android - це програма із текстовим мовленням для Android 2.2 та новіших версій, яка може читати книги ePub або будь-які текстові чи HTML-файли. Він також може читати текст, скопійований з будь-якої програми, використовуючи функцію Talking Clipboard: Прочитати буфер обміну, доступний через панель сповіщень / стану. Ви також можете відкрити збережені закладки "Прочитати пізніше", а також прочитати їх у "Говорінні буфера обміну". Обмінний буфер обміну також може перетворити будь-яку статтю веб-сторінки в текст і може прочитати її для вас.

Скріншоти розмовного буфера обміну


0

Додаток Read My Email Lite має допомогти:

Програма "Прочитати мій електронний лист" буде читати нові електронні листи з папки "Вхідні".

Цей найсучасніший додаток допоможе користувачам відслідковувати їх електронні листи в дорозі. За допомогою простих інструкцій обліковий запис пошти можна налаштувати і відстежувати з цього моменту. Нові листи будуть опитуватися кожні 10 хвилин і сповіщатимуть користувача про будь-які нові листи у своїй папці "Вхідні".

Вибравши опцію для читання електронних листів, програма прочитає вголос 10 нових листів.

А ще є версія Read My Email Pro з більшими можливостями:

Програма "Прочитати мій електронний лист" дозволить користувачам безпечно відслідковувати важливі електронні листи, перебуваючи в дорозі.

Після налаштування та запуску програма прочитає вголос нові деталі електронної пошти з папки "Вхідні". Деталі пошти включають "Від", "Отримано в" та "Тіло електронної пошти". Існують різні варіанти налаштування служби, доступної в додатку, наприклад Locale для читання електронної пошти, Частота опитування сервера електронної пошти, зупинка електронної пошти, пропуск поточної електронної пошти, повернення до попередньої електронної пошти, налаштування кількості нових електронних листів для читання та управління різними службами електронної пошти.

Ця програма постачається зі стандартними послугами електронної пошти та дозволяє користувачеві додавати власні послуги електронної пошти. В даний час ця програма підтримує протокол IMAP.

Обидві програми доступні на сайті appbrain.com та Google Play Store :

Читайте скріншоти My Email Pro


0

Щойно я завантажив Reader веб-сторінок . Він чудово працює на веб-сторінках, навіть незважаючи на те, що стандартний голосовий вихід Android дуже тонкий (до Android 4.0). Я завантажив голос Івони (Емі), який є найприроднішим, що я знайшов, і це геніально. Працює винятково на Samsung Galaxy Tab.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.