Недоліки CyanogenMod


24

Якщо я виконую корінь і прошиваю телефон, я отримаю деякі обмеження? Я розумію, що втрачу будь-які додатки / відвідники / віджет для певного виробника (і це насправді може бути бонусом); однак я хочу знати:

  1. що буде з моїм обліковим записом gmail / календар / ринок? Чи буде це працювати, як раніше?
  2. я отримаю проблеми з акумулятором, радіо / GPS?
  3. чи я втрачу сумісність із програмами (чи користувацький ROM менш сумісний)?
  4. чи можу я все-таки використовувати телефон для розробки програм?

Майте на увазі одну річ - CyanogenMod навіть кращий для розробників, ніж біржовий рядок, оскільки він надає ще кілька варіантів для цього (глузування місць розташування тощо), але у мене виникли деякі проблеми, коли я намагався тестувати програми на своєму телефоні S2 з IntelliJ Ідея.
zeroDivisible

Відповіді:


18
  1. Ваші програми Google працюватимуть так само, як і раніше; або вони будуть розфасовані з CM, або ви завантажите пакет оновлення, який встановить їх вам.
  2. Проблеми з акумулятором, радіо / GPS в основному пов'язані з конкретним обладнанням. Щоб відповісти на це, вам доведеться перевірити форуми та вікі для вашої моделі телефону.
  3. Сумісність є проблемою для деяких додатків, але в переважній більшості випадків відповідь на це не буде (і насправді деякі програми сумісні з CM, але не з запасними ПЗУ).
  4. Ви можете, безумовно, все-таки використовувати телефон для розробки додатків :)

Приємна річ, що миготіти новим ПЗУ - це те, що ви можете повернутися до досвіду запасів у будь-який час, будь ласка, зробивши резервну копію чи завантаживши ROM-накопичувач, і зберігати його ближче, якщо ви цього хочете. Таким чином, ви насправді нічим не ризикуєте, крім певного часу, вкладеного у підробку ПЗУ.


6
Я хотів би додати, що ви ризикуєте втратити гарантію, яку ви маєте з оператором та / або виробником, оскільки встановлення користувальницького ПЗУ часто означає розблокування завантажувача.
Чах

@Chahk Окрім можливо для пристроїв Nexus, я не знаю жодних угод, які дозволяли б прошивати ROM, не втрачаючи гарантії, навіть коли завантажувач завантажився розблокованим;)
Метью

1
@Matthew Прочитано: правда, правда. Однак якщо вам не довелося розблокувати завантажувач (або міг би його повторно заблокувати), як вони дізнаються про ваші миготливі шнанігани, якщо ви відновите пристрій занадто запасно? ;)
Чах

@Chahk Мені подобається, як ти думаєш: P
Метью читати

І звичайно ви, можливо, отримаєте більш пізню версію Android, ніж постачається на ваш телефон оператором. Мій телефон перейшов з Android 2.1 на 2.3 із Cyanogenmod 7, тобто я можу встановити багато програм, які не працюватимуть із 2.1
pelms
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.