Деякі папки та файли не відображаються на ПК під час підключення через USB


20

На моєму телефоні зараз немає SD-картки, тому весь накопичувач знаходиться у внутрішній пам'яті. У папці "Малюнки" є маса папок, які не відображаються на моєму ПК, коли я підключаю її через USB (але більшість папок дійсно з'являються). Я знаю, що вони є там, оскільки вони з’являються у файловому менеджері мого телефону (як у рідному Google, так і в сторонньому). Чому я їх не бачу?


Як підключитися до комп’ютера? MTP або масове зберігання?
esQmo_

@esQmo це Android 6.0, тому масове зберігання недоступне.
Једноруки Крстивое

потрібно подати до суду на Google за втрату моїх даних. Чи скинули заводські налаштування та усвідомили лише мої резервні дані - це не останнє.
neobie

Відповіді:


15

Це відоме питання. Перейдіть до менеджера додатків і знайдіть "зовнішнє сховище" та "Зберігання медіа" та очистіть дані та кеш для них, потім перезавантажте систему та почекайте до 10 хвилин, а потім підключіться до ПК через USB. Іноді програми для сканування медіа-файлів із магазину ігрових магазинів допомагають, якщо ви не хочете перезавантажувати.


1
Що таке менеджер програм?
Bluefire

2
@Bluefire перейдіть до налаштувань> програми
Једноруки Крстивоје

Немає розділу для зовнішнього або медіа-пам’яті.
Bluefire

4
Виберіть системні програми шоу , коли ви йдете в налаштування> додатки
Једнорукій Крстівоје

1
У мене така ж проблема, я не знаю, як це працює, але це як магія. Спасибі!
міхков

0

Я знаходжу ще один трюк, який працює на Android 8.1, не впевнений в інших версіях, що ви можете перезавантажити телефон у режим відновлення, зокрема, я встановив TWRP, а потім папки, що відсутні, з’являються на моєму комп’ютері.

Зауважте, що для розробників ОС Android, якщо ви просто прошивали зображення системи, вам доведеться хоча б один раз завантажитися на робочий стіл, то комп'ютер може розпізнати телефон у режимі відновлення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.