Як можна придбати додаток, який не підтримується на моєму (поточному) пристрої?


25

Як ви можете знати, офіційний Android Market зараз продає, стягуючи лише 10 центів за купу програм протягом 10 днів. Вони збиратимуть 10 нових додатків щодня, тому додатки для продажу сьогодні не будуть продаватися завтра.

Я власник OG Droid, і я один із багатьох, хто чекає, коли накинеться на момент появи Galaxy Nexus у магазинах Verizon. Я міг би оновити свій телефон тижні тому, але .. ну .. ви знаєте, як це.

Один із програм, які сьогодні продаються (Asphalt 6: Adrenaline HD), не дозволить мені придбати його, оскільки Droid не підтримує його. Але (сподіваюся) протягом тижня у мене з’явиться телефон, який напевно підтримує цю гру. Мені навіть байдуже, чи гра смокче; це лише 10 копійок!

Чи є спосіб придбати додаток у будь-якому разі, щоб потім його встановити?


У вас є кореневий доступ? Ви можете змінити файл build.prop, щоб підробити телефон як інший пристрій
Брайан Денні

У цьому випадку корінь - це не варіант. Я просто сподівався, що в Google з'явиться концепція "платити за додаток, але не одразу встановлювати його". Якщо я пропущу декілька 10-відсоткових додатків, які не підтримують Droid 1, протягом кількох днів (приходьте 9 грудня!), Це ще не кінець світу.
Джош

У вас є друг із підтримуваним пристроєм? Ви можете увійти у свою електронну пошту на цьому телефоні, придбати її, а потім видалити свій рахунок.
Брайан Денні

Хочеться, щоб відповіді були функціональністю на ринку, а не хакі :( Це теж теоретично гарна ідея, що не відбудеться, Брайан.
Джош

Відповіді:


3

Ви можете придбати його в Android- магазині Amazon . Вони мають однакові ціни в Google Play. Це просто попереджає, що ви можете придбати гру, яка не працює з вашим пристроєм.

і, на сьогодні (11 грудня 2011 р.), це ще $ 10


5
Ви можете купувати програми з магазину додатків Amazon, лише якщо у вас є американський обліковий запис.
Андерс

Є ще кілька додатків, які коштують 10 центів, не хочуть встановлювати на мій Droid і недоступні на ринку Амазонки, але приємно знати, що там, де є перекриття, ціна 10с на обидва. Крім того, я, як побічна примітка, я, очевидно, все ще без свого Nexus; ймовірно, не вийде протягом усього 10-денного розпродажу :(
Джош

3

Я б запропонував скористатися андроїд-телефоном друга, який підтримує гру, налаштувавши свій акаунт у його телефоні та придбавши його. Будьте обережні, не вибираючи жодних функцій автоматичної синхронізації, виконуючи це, і переконайтеся, що ви вилучили обліковий запис з телефону, як тільки закінчите покупки.

@Bryan Denny: Схоже, ти мене до цього побив :) Не побачив твій коментар до питання.


Мабуть, існує не так багато пристроїв, які підтримують цю конкретну гру, особливо при всіх затримках Nexus у США. Це менш ніж ідеальне рішення, навіть якщо б у мене був друг з іншим кровоточивим телефоном. Я звучу як битий запис, але я вважаю це дивовижною відсутністю на офіційному ринку, хоча він насправді не з'являється, за винятком продажів, таких як цей.
Джош

@Josh вибачте трохи пізно, оскільки його сьогодні випало з 10-ти центного списку, але вам не потрібен зовсім новий телефон для Asphalt 6 HD, я отримав його вчора, і він встановив нормально на моїй (понад рік) оригінальну Galaxy S .
GAThrawn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.