Чи знає перевізник, що я прив'язуюсь через точку доступу Wifi?


25

Я використовую вбудований у Wifi Hotspot телефон, щоб ділитися Wi-Fi зі своїм ноутбуком та іншими пристроями. Я використовую Android 2.3 (Пряники), а у мене телефон - HTC Desire Z.

Запитання

Чи можливо, щоб оператор виявив, що я використовую "точку доступу Wi-Fi" та ділюсь своїм мобільним передачею даних з іншими пристроями?

Крім того, чи є Wi-Fi Hotspot функцією, якою володіє більшість Android-пристроїв? і чи це функція, яку можна відключити оператором (по телефону)?


2
Причина, яку користувачі iPhone настільки легко з'ясували, полягає в тому, що iPhone буде використовувати інший APN для прив’язки до власного з'єднання даних. Телефони Android не роблять цього.
Брам

Відповіді:


24

Це не можна виявити, але використання тетеражу на Android з другим пристроєм залишає безліч слідів:

  • Заголовки користувачів-агентів у HTTP, які надходять із немобільного браузера
  • Збільшене споживання трафіку
  • Підключення до служб, недоступних на пристроях Android / смартфонів (наприклад, World of Warcraft)

та багато іншого я не можу придумати атм.

Але я ніколи не чув про перевізника, який їде на випробування, навіть якщо це порушення послуг з боку більшості контрактів на перевізника. Наразі мобільні оператори IMHO мають інші проблеми, як-от загальний збільшення трафіку мобільних даних через бум смартфонів. Зараз вони обробляються м'якими обмеженнями трафіку даних, які при досягненні дозволяють здійснювати лише трафік через 2G з'єднання. Або, щоб відповісти на ваше друге запитання, якщо ви купуєте смартфон у якихось операторів, функція вбудовування тетерів заблокована і не використовується.


1
Одне, що я схильний робити, - це ssh з мого прив’язаного пристрою та перехід до віддаленого проксі на моєму сервері. Тоді єдине, що мережа коли-небудь бачить - це зашифрований трафік SSH.
stsquad

1
Неправильну відповідь !  Коли я використовую прив’язку (яка не заблокована телефоном), весь трафік мого ноутбука переспрямовується на портал, що перебуває на захопленні (усі ᴅɴꜱ запити вирішуються проти веб-сайту, що перебуває у полоні, а ping заблоковано, але не з телефону), вказуючи, що мені потрібно заплатити У 4 рази більше, ніж я плачу зараз, щоб отримати доступ до прив’язки!
користувач2284570

Якщо це так, то на вашому телефоні є якесь програмне забезпечення, яке робить це можливим. Я припускаю, що таке програмне забезпечення є нестандартним.
Потік

2

Хоча ваш оператор не зможе безпосередньо визначити, що ви використовуєте точку доступу WiFi, він може помітити, що ви використовуєте багато даних. Це часто червоний прапор у їхніх системах, і може отримати телефонний дзвінок та / або зменшити / обмежити пропускну здатність.

Точка доступу Wi-Fi доступна не на всіх пристроях. Наприклад, мій og Droid із запасом ROM не пропонує цього через обмеження, штучно накладені Verizon.

Хоча оператор не може відключити точку доступу WiFi на телефоні за допомогою телефону, вони, звичайно, можуть обмежити вашу пропускну здатність та / або обмежити її на певну кількість (наприклад, я отримую повну пропускну здатність до тих пір, поки не досягне всього 2 ГБ, і в цей момент вона сповільнює WAY вниз).


Неправильну відповідь ! Коли я використовую прив’язку (яка не заблокована телефоном), весь трафік мого ноутбука переспрямовується на портал, що перебуває на захопленні (усі ᴅɴꜱ запити вирішуються проти веб-сайту, що перебуває у полоні, а ping заблоковано, але не з телефону), вказуючи, що мені потрібно заплатити У 4 рази більше, ніж я плачу зараз, щоб отримати доступ до прив’язки!
користувач2284570

/ u / user2284570: "прив’язання" та "точка доступу до wifi" не є взаємозамінними термінами. Крім того, цьому вже сім років - можливо, ви можете взяти до уваги, що технологія та операції перевізників змінили найменший шматочок відтоді, так?
Логотипи

-1

Я щойно вийшов з телефону з T-Mobile, тому що мене затухають і я засмутився. Він сказав, що я не використовую прив'язку, навіть якщо я був таким, схоже, що ні, вони не можуть побачити, що ви прив'язуєтесь.


-2

Можливо, я помиляюся з цього приводу, але я подумав, що прив'язка працювала, налаштовуючи NAT проходження та переадресацію пакетів з вашого прив'язаного пристрою через мобільний пристрій. Це залишить слід у IP-пакетах, оскільки NAT-порти потрібно вбудовувати в комунікацію для роботи NAT. Оскільки ваші IP-пакети не зашифровані, оператор повинен легко мати змогу визначити, чи ви прив’язаний, лише спостерігаючи за вашим потоком даних.


2
Ні, ви помиляєтесь. NATed з'єднання не залишають слідів у заголовку IP, який також не міг вийти із звичайного з'єднання.
Потік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.