Як видалити написаний відгук із програми Android Market?


14

Як видалити відгук, написаний з Android Market?

Десь із програмного забезпечення для відстеження випусків Google хтось підняв цю проблему (я втратив посилання, вибачте), і відповідь надіслана тим, що під час перегляду програми, про яку йдеться, у програмі Market, існує опція меню "видалити огляд". Людина, що запитувала, здавалася задоволеною, однак на моєму телефоні немає такої опції меню (Android 2.2).


Яку версію Market ви встановили?
eldarerathis

Я спробував видалити огляд з веб-браузера ПК. У ньому є можливість редагувати огляд, але не видаляти.
Суміт Натані

1
Зараз на веб-сайті Play є опція видалення. Дивіться мій оновлений відповідь, @Sumit :-)
Arjan

Google Plus також має огляд усіх ваших оцінок та можливість їх видалити (перейдіть на вкладку +1 у своєму профілі, щоб побачити їх).
ce4

Відповіді:


12

Зараз на веб-сайті Play є кнопка Видалити:

Кнопка "Видалити" на веб-сайті Play

Таким чином, решта цього допису - це лише на випадок, коли дещо пізніше зміниться, особливо в листопаді 2012 року Google погіршив ситуацію , але також вирішив проблему існуючих оглядів, видаливши ваше ім’я:

Google Play тепер пов’язаний із Google+, щоб допомогти вам знайти відгуки, яким ви довіряєте.

Нові відгуки публікуватимуться публічно, використовуючи ваше ім’я та зображення Google+. Ваше ім’я в попередніх відгуках відображатиметься як "Користувач Google".

Також зауважте, що хтось повідомив про випуск 16483: Android Market не дозволяє видалити рейтинг та коментарі існуючої програми . Голосування може допомогти! А може, є якийсь альтернативний ринковий додаток, який взаємодіє з магазином Google?

Мої висновки:

 • Незважаючи на те, що багато хто пише: очищення всього тексту, включаючи заголовок, не очищає відгук для мене; він просто перемістив старий огляд на початок знову, з новою датою та оновленим номером версії. У програмі "Play" кнопка "ОК" відключається під час очищення заголовка, тому я думаю, що текст заголовка є обов'язковим. Дійсно, лише введення заголовка на веб-сайті зберігає новий огляд із порожнім описом. Все-таки це говорить про моє ім’я, рейтинг та назву.

  Щоб відредагувати власний огляд на веб-сайті, навіть якщо він фактично відображається на головній сторінці: спочатку натисніть «Усі відгуки» або перейдіть на вкладку «Огляди користувачів», після чого знайдіть кнопку «Редагувати огляд» поруч із пунктом «Мій огляд». Зауважте, що різні мови можуть показувати різні відгуки! (Я не можу знайти свою рецензію в голландській Google Play, оскільки я написав її за допомогою програми англійського Play?)

 • У програмі Play можна провести пальцями по зірках вліво, щоб отримати "без оцінки", але тоді кнопку "ОК" вимкнено.

 • Видалення перевіреного додатка, схоже, не видаляє його. (Що має сенс, мабуть.)

 • Як і для нових або оновлених відгуків: для зміни змін потрібно досить багато часу. Навіть після того, як буде показаний новий огляд, оновлення може знову показати старий. Я думаю, що тут задіяно кілька серверів, і синхронізація потребує певного часу. Будьте терплячі, бо в іншому випадку ви можете знову активувати старий огляд.

 • У старих версіях додатка Market з'являється опція "Видалити мій огляд", просто натиснувши кнопку апаратного меню під час перегляду програми, яку переглянули. Це , здається, пішов в 2.3.5 , і я не можу знайти його в Play на 4.0.4 або.

  Я спробував зі старим пристроєм Android 2.1, з версією Market "2002306". Цей старий додаток Market все ще працює чудово, але не всі додатки видно на цьому старому пристрої, а деякі показують "Не вдалося знайти запитуваний елемент" при його виборі.

  Знюхання мережі спочатку показує деякий запит HTTPS, ймовірно, автентифікацію. Видалення рейтингу дало мені POST android.clients.google.com:

  POST /market/api/ApiRequest HTTP/1.1 
  version=2&request=CpQDCr[...]OTc2NTE4MzgYARQ
  

  Це прохання, як і багато інших, яке люди розшифровували. На жаль, неофіційний API Android Market не підтримує ці запити щодо рейтингу.

 • Використовуючи "Керування програмами", я видалив усі оновлення для Play Store 3.5.19 на Android 4.0.4, отримавши мені версію 3.4.7. Не вдалося.

 • Я також спробував AppBrain, сподіваючись, що він якось взаємодіє з Google Play Store, а потім дозволить змінити рейтинги. Жодної сигари.


4

Виконайте такі дії:

 1. Перейдіть до свого браузера
 2. Перейдіть на головну сторінку Google
 3. Угорі натисніть на Play
 4. Перейдіть до нижньої частини екрана
 5. Клацніть на My orders and settings(внизу зліва)
 6. Виберіть додаток, з якого потрібно видалити коментар.
  Буде можливість редагувати або видаляти коментар.

Сподіваюсь, це допомагає.


2

На ринковому застосуванні знову натисніть зірки для голосування, просто очистіть текст огляду та збережіть знову. (ви можете очистити свій огляд, але не можете видалити зірки для голосування; також ви можете змінити зірки голосів, якщо хочете)


1
Це не спрацьовує. Добре з останнім ігровим магазином, якщо ви не оціните зірок, кнопка "Ок" вимикається!
t0mm13b

1

В останній версії Google Play Store, v4.9.13, оригінальний рецензент повинен знайти оригінальний огляд. Це легко, тому що, на мій досвід, моя рецензія представлена ​​вгорі списку відгуків. Натисніть кнопку Редагувати, і з'явиться діалогове вікно із кнопкою Видалити. Натисніть кнопку Видалити.


-2

Кнопка ОК відображається як відключена, якщо у вас все не заповнено. Переконайтесь, що у вас зірки натиснуті, і ОБРАЗУВАТИ РЕЗЮМЕ, І КОМЕНДАРСЬКИЙ РЕЗІЛ


1
Як це видалити відгук?
Арахіс

1
Це звучить як інструкції щодо того, як опублікувати відгук, а не як видалити вже розміщений. Це не допомагає ОП.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.