Чи є спосіб легко записати розмову по телефону?


55

У мене немає пристрою Android. Я думав про те, щоб отримати одну, і важливою для мене особливістю є можливість запису телефонної розмови, яка триває - тобто, поки я в середині розмови, я можу торкнутися кнопки, яка збереже двостороння аудіозапис цієї розмови з моменту наперед.

Мені відомо, що запис бесіди, в якій я беру участь, не сповіщаючи інших членів, в деяких місцях є незаконним - я вже перевірив це і переконався, що це повністю легально в моїй країні.

Чи існує така функціональність в Android через основні функції чи доступні додатки?

Редагувати:

  • Я вважаю за краще рішення, яке не повідомляє іншу сторону запису, хоча це не обов'язково.
  • Мені потрібно рішення, яке працює в будь-якій країні.

3
FYI, вам потрібно перевірити, чи є тут штати в США, на законність запису розмов.
Веб

1
Просто додати… Не всі записи розмов, до речі, є злими. Я використовую його для проведення телефонних інтерв'ю з деякими моїми клієнтами з їх дозволу, а потім записую нотатки із запису.
JW.

Відповіді:


24

Можна спробувати кілька додатків. Я використовую Ultimate Voice Recorder, який коштує $ 4,99, але працює чудово. Ви можете розпочати запис посеред дзвінка.

Швидкий пошук в AppBrain підняв запис «Мій дзвінок», який безкоштовний. Я не використовував Запис мого дзвінка, тому не можу коментувати, може він почати посеред дзвінка чи ні.

Оновлення: Ultimate Диктофон записує обидві сторони розмови.


1
Багато коментарів кажуть, що Ultimate Voice Recorder не працює? Цитата: "Система Android не дозволяє записувати абонента"
Аннан

2
Більшість диктофонів, які працюють на самому телефоні - не працюють на багатьох пристроях. Це через те, як розроблено обладнання. Єдині рішення, які працюють на всіх пристроях, - це рішення, що використовують послугу проміжних записів. На iPhone є кілька таких додатків, а наразі лише для Android: market.android.com/details?id=com.scoompa.callrecorder.open . Розкриття: Я розробник цього додатка.
Хлопець

@Guy Чи існує рішення (2019), яке працює на стандартних телефонах Samsung (наприклад, A3)? і це може записувати обидві сторони, навіть якщо я викликаю?
Бась

8

Tasker може зробити це для вас без проблем. Насправді це вказано на домашній сторінці як особливий випадок використання:

робити автоматичні записи того, що ви говорите під час телефонних дзвінків на SD-карту


2
Хоча від цього речення лише ваша сторона розмови.
Дуб

5
Я погоджуюся, що пропозиція не зрозуміла - але Tasker напевно дозволяє записати обидві сторони розмови. Детальні відомості див. У наступному: tech.shantanugoel.com/2010/09/24/…
simmosn

дуже круто! Хоча, як і інші рішення тут, для цього використовується гучномовець (він просто включається автоматично).
Дуб

@Oak це все-таки правда, чи вимагає увімкнути гучномовець? Чи не можемо ми записати обидві сторони за допомогою Tasker та навушників?
Бась

7

8
Зауважте, що він попереджає іншу сторону про те, що він записує.
але

Це звучить цікаво, хоча й обмежено; однак здається, що зовнішня послуга доступна лише в США на даний момент, а я не в США.
Дуб

Я не вірю, що це працює, якщо ви вимикаєте повідомлення про дзвінки.
Метт,

2

Дітто Брайан в голосі Google.

Ще одна річ, яку слід спробувати, завантажити диктофон з ринку. Увімкніть гучномовець під час дзвінка, запускаючи диктофон і записуючи у фоновому режимі. Це, принаймні, записує вас, не впевнений, що він буде працювати для іншої сторони, але, можливо, у гучномовці.


1

Це дійсно відповідь на те, як можна записувати телефонні дзвінки на Motorola Atrix 4G? позначений як дублікат, хоча це не так, але це стосується і тут.

Якщо вам потрібна функція запису дзвінків, краще стежте і спробуйте перед покупкою . Деякі виробники пристроїв будуть калічити базове програмне забезпечення на своїх телефонах, швидше за все, з причин, встановлених лицемірним законодавством BS у країнах, в яких вони працюють. Потім ви можете встановити будь-який додаток для запису дзвінків, яке вам подобається, і воно може просто не працювати через це, а не тому, що це баггі (люди цього не знають і залишають погані відгуки).

Те, як вони це роблять, змінюється. Nokia вводила відливи в мій телефон Symbian, боляче було знайти програмне забезпечення, яке б обійшло це. Motorola у своєму телефоні Android Atrix пішла на крок далі і, очевидно, змінила основні бібліотеки, щоб запис взагалі неможливий.

Іноді існують способи навколо цього, якщо ви застрягли в поточному телефоні. Наприклад, на веб-сайті розробників XDA, що походить з Китаю, доступний ROM Blast 2.3.5 для вищезгаданої Motorola Atrix . Але все-таки замінити програмне забезпечення - непросте завдання, якщо ви його новачок. Це коштувало мені ночі, щоб вивчити мотузки, лінгво та виправити цю BS, і тільки це багато часу завдяки підтримці інших людей, які писали інструменти, путівники тощо. Це також несе ризик зробити телефон непридатним.

Ось мої результати:

Motorola Atrix 4G


0

ОНОВЛЕННЯ: Не забудьте. Знайшли його, і він має жахливі відгуки .

Загальний відкликання . Це дорого (10 доларів) і, схоже, немає на ринку додатків, але мені подобається, як він інтегрується в Evernote, і ви завжди можете завантажувати його.


Застаріло => "Ця програма наразі не активна в Google Play"
Basj

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.