Як я можу синхронізувати всі папки з сервера Exchange (не тільки з папки "Вхідні")?


10

Я використовую Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.4) і створив нативну програму електронної пошти для синхронізації з сервером MS Exchange 2007. Проблема, яку я помічаю, полягає в тому, що я отримую сповіщення про новий електронний лист, лише якщо він надісланий в папку "Вхідні". Я повинен синхронізувати інші папки один за одним.

Чи є варіант синхронізації всіх?


Чи є правила на стороні сервера, які автоматично переміщують пошту до інших папок? Причина, яку я прошу: зазвичай кожна пошта спочатку повинна знаходитися у папці "Вхідні". Є два випадки, коли цього не відбувається: а) правила на стороні сервера або б) правила на стороні клієнта, які застосовуються під час роботи програми клієнта Outlook та перевірки наявності пошти.
joweiser

Жодна електронна пошта в MS перспективі не спрямована через правила на відповідний сервер. Отже, коли у мене є новий електронний лист у папку, відмінну від папки "Вхідні", я повинен синхронізувати конкретну папку. Це не ефективно у випадку великої кількості папок електронної пошти.
Томас

Відповіді:


3

На жаль, рідний клієнт Android Exchange не підтримує автоматичну синхронізацію підпапок, як ви вже бачили, ви можете зайти в папку та синхронізувати її вручну, але це не дуже корисно. Це не набагато покращилося в сендвіч-морозиві Android 4.0. Підпапки тепер синхронізуються, але вони не повідомляють вас про нові повідомлення в них, що насправді не краще.

Я б рекомендував використовувати стороннього клієнта, наприклад Moxier або Touchdown. В обох є випробування, щоб ви могли спробувати їх першими.


3

Не впевнений, чи просунувся ви в цьому. Я шукав відповіді на це сьогодні і зрозумів це. У мене є Galaxy S4, працює під управлінням 4.2.2. Мені потрібно було відкрити нативну програму електронної пошти.

Menu > Settings > Exchange Account with sub folders > More Settings > Folder Sync Settings. Звідси я думаю, що це повинно бути зрозумілим.

Не знаю, з якою версією Android ви зараз працюєте, але подумав, що поділюсь.


за допомогою 4.2.1 У мене немає меню "більше налаштувань". Хтось має уявлення про те, як я можу тоді дійти до налаштування папки?
Томас

1

Я використовую галактику S2 з Android 4.0.4. Я отримую попередження про підпапки. Ви переходите до клієнта електронної пошти і вибираєте в меню підпапки. Дійшовши до підпапки, виберіть кнопку меню, і ви знайдете варіант синхронізації. Ви можете вибрати як автоматичний поштовх. Це одразу дає сигнал.


0

Як зазначає Нуронв, в сендвіч-морозиві Android 4.0 підпапки синхронізовані. Однак у моєму випадку я виявив, що синхронізується лише частковий список підпапок.

У мене встановлені правила на стороні сервера, щоб сортувати всю свою пошту в дуже конкретні папки, і клієнт налаштований зберігати відповіді в одній папці з електронною поштою. Це дозволяє мені підтримувати колекції електронних листів та розмов із певним клієнтом, постачальником або проектом. У мене буквально є сотні папок і підпапок.

У моєму першому досвіді синхронізації він лише на 3-му рівні потрапив 3 підпапки (у мене близько 8), і в кожній з цих папок було знайдено 3 в одній папці, у яких я понад 40, і 8 в іншій папці, де я мати близько 15. Не здається зрозумілим, чому це відбувається.

Я візьму другу пропозицію Нуронва і поїду перевірити Moxier або Touchdown.


ОНОВЛЕННЯ: Ні Moxier, ні Touchdown не здаються життєздатною заміною. Після кількох місяців тестування та оцінки обох продуктів жоден із них не зарекомендував себе як життєздатна заміна. Основна причина полягає в тому, що жоден з них не інтегрується належним чином із вбудованими контактами, календарем чи поштою. Я маю контакти у своєму телефоні та хочу, щоб усі контакти на моєму сервері Exchange були інтегровані. Тачдаун інтегрується, але категорії, які я визначив на Exchange, не враховуються і замість них замінюються "TouchDown Exchange". Це марно. Усі контакти в одній групі? Серйозно?
NumbGnat

... крім того, кожен з них має свій виділений календар. Я хочу, щоб програма, яка відображає елементи календаря, прямо поруч із вбудованим календарем Google, тому я можу вибрати, чи показувати ці події чи ні, і порівнювати свої ділові події поряд із моїми особистими подіями. Вбудований Exchange ActiveSync робить обидва ці речі дуже добре. Він просто не сповіщає про нову пошту в підпапках. Це дійсно єдине, що мені не подобається в цьому.
NumbGnat

0

Щойно я отримав Примітку 8, а підпапки, які я використовую для організації своїх робочих листів, ніде не було знайдено. Я пройшов кожну обстановку, але не пощастило. Я спробував деякі інші програми електронної пошти, які рекомендували тут і на інших довідкових сайтах. Зрештою, єдиним, хто працював над тим, щоб показати мої підпапки, була програма Microsoft Outlook. Немає налаштувань на полювання. Це просто спрацювало. Я збирався повернути свою Note 8, перш ніж я виявив, що ця програма вирішила мою проблему. Шкода, що Samsung не може виправити там додаток за замовчуванням!


0

З програмою електронної пошти за замовчуванням немає нічого поганого, просто потрібно знайти налаштування.

  • Відкрийте додаток електронної пошти Samsung.

  • Поруч із папкою "Вхідні" натисніть на рядок меню 3 рядка. У самому верху ви знайдете шестірню (Налаштування).

  • Виберіть обліковий запис, у якому ви намагаєтеся синхронізувати всі папки (Просто натисніть на обліковий запис). Це відкриє налаштування цього облікового запису електронної пошти.

  • Прокрутіть наполовину до розділу «Налаштування обміну ActiveSync», а потім виберіть «Синхронізація папок»

  • Обов’язково натисніть ^ у папці "Вхідні", щоб розгорнути

  • Виберіть папки, які потрібно синхронізувати.

  • Ви будете застережені щодо кількості синхронізації папок, оскільки це сповільнить процес синхронізації.

  • Повторно синхронізуйте телефон і зараз ви повинні побачити всі свої папки.


-1

найкраще рішення - просто замінити обмінний сервер. заощаджує вам багато головних угод. Ви можете спробувати Zarafa, Zimbra, OpenChange, Communigate і т. Д. Або просто Google Apps, який дуже добре розмовляє з caldav та carddav та imap, замість того, щоб лайно було власноруч.


Заміна сервера обміну просто для того, щоб ваш телефон синхронізував папки - це справді дурна ідея - це не рішення.
Barrie Reader
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.