Як змінити програму за замовчуванням у сендвіч-морозиві?


24

Я використовував ADWLauncher EX за замовчуванням, маючи пряники 2.3.6.

Сьогодні я вручну оновив свій Nexus S до сендвіч-морозива 4.0.3 , і я хотів зробити знімок нового запуска за замовчуванням, але не можу більше знайти, де вибрати / забути програму за замовчуванням для дії.

Я перевернув налаштування свого телефону зсередини, гуглив і обходив форуми, але без успіху.
Якщо хтось може сказати мені, як змінити програму за замовчуванням в ICS, я буду вдячний!


Android: завершення дій за допомогою ...

Так, я ніколи не думав, що хочу знову побачити цю завершену дію, використовуючи ... вікно! : D


Чи не "Очистити за замовчуванням у домашніх налаштуваннях> Програми> Керування програмами", як це запропоновано на малюнку, який ви розмістили на роботі в ICS?
roxan

@roxan ні, саме в цьому і полягає мета цього питання.
Маріус Бутук

Відповіді:


20

Перейдіть у Налаштування, Програми. Знайдіть додаток, для якого встановлено за замовчуванням. Прокрутіть донизу цього вікна та натисніть кнопку "Очистити за замовчуванням".

введіть тут опис зображення


1
Брайан, дуже дякую! Я ненавмисно торкнувся екрана і вибрав жахливий варіант для запуску із закладки. Я гуглив і переглядав свої налаштування протягом годин, поки не знайшов цю публікацію. Яке полегшення ... ... і дякую, Маріус, що ти поставив запитання, на яке мені потрібна відповідь.

@MikeSmuts Немає проблем :)
Брайан Денні

4

Якщо з якихось причин очистити налаштування за замовчуванням здається неможливим, доступний простий обхід: просто встановіть інший додаток, який пропонує ту саму послугу (наприклад, щоб очистити налаштування запуску за замовчуванням, встановіть інший запуск). Система виявить, що присутній ще один "програвач", і, таким чином, користувач може захотіти вибрати знову - тому наступного разу, коли буде запитано цю активність (у нашому прикладі: натиснута homeкнопка), знайомий спливаючий вікно знову з'явиться із запитом щоб вибрати додаток для запуску.

Крім того: оновлення наявного додатка "тієї ж групи" призведе і до цього (у нашому прикладі: якщо один із встановлених пускових програм буде оновлено, спливаюче вікно також буде запущено наступного разу, коли ви натиснете homeклавішу).


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.