Будильник, щоб прокинутися до списку відтворення музики?


9

Чи є хороша програма тривоги, яка почне відтворювати вибрані зі списку відтворення в запланований час тривоги?

Відповіді:


5

Ніжна тривога. Спочатку здається трохи складним із профілями та сигналізаціями, але воно хитається. Найкращою особливістю є та, яка дозволяє пропускати тривоги, встановлені для вимкнення, фактично не вимикаючи налаштований сигнал. Я використовую цю функцію постійно. Ви повинні заплатити за це, але воно того варте.

Був коментар з приводу стурбованості використання Інтернетом Gentle Alarm, нижче - що я знайшов на форумі розробників :

Мені потрібен доступ до Інтернету, щоб дозволити користувачам надсилати мені інформацію, якщо вони цього захочуть. На жаль, умовних дозволів немає. Тож навіть якщо ви завжди вирішите не надсилати мені жодної інформації, коли трапиться збій, мені все одно потрібен дозвіл.

Є ще дві причини дозволу в Інтернеті:

  • Якщо ви заплатили через Paypal, вам потрібно ввести ключ, щоб розблокувати додаток. Цей ключ перевіряється в якийсь момент, коли ви в Інтернеті кожні 3 місяці.

  • І для користувачів ринку, таких як система, йде. Нещодавно компанія Google додала схему ліцензування як незначний крок проти піратства, і ви почнете бачити це в більшій кількості додатків. Додаток повинен зателефонувати на сервери Google, щоб перевірити, чи дійсна ліцензія. Результати кешуються так, що програма також працює в Інтернеті протягом тривалого періоду часу.

Останні дві причини прикро. Але на кожну легальну копію, яку я продаю, є більше 3 незаконних. Навіть є люди, які купують програми та продають їх зі знижкою. Піратство вийшло з ладу, і якщо розробники не зароблятимуть гроші на своїх додатках, в майбутньому додатків буде менше.

Я з радістю обговорюю всі ваші проблеми.


Будь-яка ідея, чому ніжному сигналу тривоги потрібен повний доступ до Інтернету?
BrianCooksey

Я оновлю свою відповідь, щоб відобразити це, так як у коментарі я би перевищив обмеження кількості персонажів ...
Веб

4
@Bcooksey зазвичай вимагає доступу до Інтернету для реклами, аналітичних даних або для надсилання звітів про помилки / слідів стека назад до розробника
Bryan Denny

@Bryan Denny - цей коментар, мабуть, заслуговує власного питання
BrianCooksey

@Bcooksey гарний дзвінок :)
Брайан Денні

6

Будильник Plus V2. Це безкоштовно на ринку додатків. Давайте ви встановите пісню чи список відтворення, а також у ній є багато інших варіантів. Це дійсно вбивчий додаток.

Оновлення: у мене все ще встановлена ​​безкоштовна версія підтримуваної рекламної версії будильника Plus на моєму телефоні, але схоже, що вона пішла з ринку. Залишився лише платний варіант без реклами .


Будь-який шанс ви можете додати посилання на додаток. Пошук будильника Plus V2 не повернув програму з таким ім’ям.
Алекс Б

Схоже, безкоштовна версія пішла з ринку.
Метт

2

Добрий ранок дозволить вам "переміститись із каталогу" на ваш вибір. Додаток безкоштовний. Він також оголосить дату дня та прогноз на день, а також призначить тривогу конкретним дням тижня.


0

Збір тонів (посилання AppBrain) дозволить вам використовувати звукові файли для мелодій дзвінка, сповіщень або звукових сигналів тривоги.

Я використовую стандартний будильник на моєму HTC Incredible (не впевнений, що це запас Android або Sense), але у мене є MP3-файли для деяких з алламів. Те ж саме для деяких кілець.

ОНОВЛЕННЯ: перечитайте ОП. Не зі списку відтворення.


0

Будильник також чудовий!
Він підтримує власні списки відтворення та навіть Інтернет-радіо.

Застосування будильника Android «flip'n'snooze». Змушує вас прокидатися на своєму шляху!

AlarmDroid - це багатофункціональний додаток будильника. Він створений, щоб надати кожному користувачеві Android можливість прокидатися по-своєму, не піклуючись про те, чи він (вона) - ранній птах або ранковий гурток.
Особливістю AlarmDroid є функція flip'n'snooze, яка дозволяє користувачеві повернути будильник у режим затримки, перевернувши телефон. Крім того, він забезпечує годинник, що говорить, який не тільки оголошує час, але навіть місцеві погодні умови.
Ці та інші функції чекають, щоб їх відкрили! Навіть інтернет-радіостанції підтримуються як сигнал тривоги.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.