Де я можу знайти запаси чи власні ПЗУ для свого пристрою Android?


144

Є кілька причин шукати ПЗУ:

  • Оновлення або пониження рівня ПЗУ для акцій
  • Шукаєте прошивки з іншого регіону / мови
  • Прошивання користувальницького ПЗУ для різних функцій, видалення набряку тощо.

Але де в першу чергу можна знайти ROM? На яких сайтах, можливо, є потрібний мені ROM?

Це питання має намір бути канонічним ; будь-ласка, додайте до відповіді у вікі замість публікації окремих відповідей.

Дивіться також: Як оновити Android на своєму пристрої?


1
Мета-дискусія з цього питання: meta.android.stackexchange.com/questions/1542/…
Потік

Відповіді:


126

Веб-сайти виробників

Хоча вони зазвичай не розміщують ПЗУ безпосередньо (винятки включають Samsung), ви можете виявити, що у них є програмне забезпечення, корисне для оновлення запасних ROM, наприклад інструмент Samsung Kies. Якщо ви хочете оновити і залишатися на складі, то спершу слід спробувати офіційні методи.

Оновлення флагмана Google

Google розміщує пакети оновлення для флагманських пристроїв Nexus та Pixel на сайті

https://android.clients.google.com/packages

Ви не можете переглядати це посилання безпосередньо, але ваш пошук тут - ваш друг. Шукайте це посилання плюс кодове ім’я пристрою та потрібну версію; наприклад, android.clients.google.com/packages crespo icsрезультати пошуку на багатьох сторінках із [цим посиланням] [n1] - оновлення сендвіч-морозива OTA для T-Mobile Nexus S. Посилання для різних "заводських зображень" для пристроїв Nexus можна знайти тут .

Форуми XDA

Напевно, перше місце, на яке слід звернутись після спроби офіційного маршруту, - це форуми розробників XDA. Фондові ПЗУ зазвичай розміщуються в загальному підфорумі для вашого пристрою, а власні ROM - у підфорумі Android Development для вашого пристрою. Ніяких гарантій.

Вони не мають спеціальної підфоруми для всіх пристроїв, тому якщо у вас менш популярний пристрій, слід використовувати пошук на сайті замість пошуку підфоруми.

Форуми RootzWiki

Ви можете або не хочете перевіряти RootzWiki перед форумами XDA вище. Розробники, як правило, переходять від форуму до форуму, і RootzWiki надає пристрої для кращих розробників, тому багато хто перескочив на борт.

Вони мають секції для багатьох пристроїв, а для тих, у яких немає, є загальний розділ. Форуми, як правило, поділяються на 3 розділи на пристрій (не завжди): Загальні, Розвиток (ROMS та подібні) та Теми.

Менеджер ПЗУ

Багато розробників публікують власні ПЗУ в диспетчері ROM і навіть надають оновлення у стилі OTA через нього. Звичайно, ці ПЗУ можна легко прошивати і через диспетчер ROM / ClockWorkMod Recovery.

Форуми Android

На цьому сайті часто є ПЗУ для більш незрозумілих пристроїв, а також популярних.

PDADB

Цей сайт пропонує довгий список (близько 800 сторінок) для всіх типів пристроїв, включаючи Android, Blackberry, Symbian тощо. У ньому відсутній механізм фільтрації, на жаль ...

TheUnlockr

Згрупуйте за продавцем, потім пристроєм. Здається, це досить сучасне та цілком повне - напевно, один із найкращих ресурсів.

Android @ MoDaCo

Подібно до Android Forums.

SamMobile

На цьому сайті розміщені диски Samsung з усіх кінців. Це вимагає реєстрації.

Google

Якщо ви сумніваєтеся, зробіть пошук в Інтернеті. Скористайтеся цитатами (наприклад, "vibrant" "stock 2.2.1"), щоб звузити результати та знайти те, що вам потрібно.

Відправлений Ром

Колекція поставлених ПЗУ. Містить ПЗУ для 40-ти непарних пристроїв.

MIUI

У перекладі з популярного китайського ПЗУ, MIUI - це високомобільна версія Android з великою базою параметрів налаштування та теми та сильною естетикою iOS. Доступний для багатьох пристроїв та у варіантах Froyo (2.2), Пряники (2.3), Бутерброди з морозивом (4.0), Jelly Bean (4.3).

AOKP

Проект Android Open Kang (AOKP) - це так само, як Cyanogen Mod (CM), ПЗУ на базі проекту Android Open Source (AOSP). AOKP зосереджується на наданні розширених налаштувань з тим недоліком, що підтримується менше пристроїв порівняно з CM.

Дошка Samdroid

Якщо у вас є пристрій Samsung, і ви хочете розкрити потенціал свого пристрою, тоді це місце, де можна ознайомитися з інформацією, навчальними посібниками, файлами, прошивкою та багатьма сюрпризами! Багато провідних розробників галузі та талановиті люди часто відвідують та підтримують багато корисних тем на цьому веб-сайті.

Android Central

Ще один популярний Android-форум, схожий на XDA та RootzWiki.

OmniROM

Як і CyanogenMod, OmniROM - це проект з відкритим кодом, який надає ПЗУ для різних пристроїв.

Реплікант

Аналогічно OmniROM, Replicant - це проект з відкритим кодом, який надає ПЗУ для декількох пристроїв (переважно Samsung). Це повністю безкоштовний дистрибутив Android (із вираженою відразою до бінарних крапок), що робить акцент на свободі та приватності / безпеці.

Лінійна ОС

Lineage OS є спадкоємцем CyanogenMod (в тому сенсі, що схема нумерації відповідає лише). Це дозволяє налаштувати кнопки в нижній частині екрана та отримати доступ до кореня.

Flashtool для Sony Xperia

Flashtool надає вбудований інструмент - "XperiaFirm", що дозволяє завантажувати біржову програму для пристроїв Xperia. За допомогою flashtool ви навіть можете встановити завантажену прошивку на свій пристрій Xperia.


Це божевільно, як вся ця занепокоєність з приводу гниття зрештою виявляється правильною ... Посилання CyanogenMod - це ... ах та жах ... зламані. 😭
JDB

Так, це грубо. Я не впевнений, чи є хороший архів для матеріалів CM, зараз я його видалив.
Матвій

1
Мені вдалося знайти функціональні завантаження для збирання за допомогою зворотного апарату archive.org. Дивіться, наприклад, Samsung Galaxy S4 (T-Mobile) .
JDB

While they don't usually host ROMs directly(exceptions include Samsung), Я не бачу ніде на веб-сайті Samsung, на якому розміщені акції, можна пов’язати це чи вилучити це речення?
Джонатан

@Jonathan Я впевнений, що це змінилося за останні 7+ років. Всім прямо пропонується редагувати відповіді Вікі спільноти - не соромтеся!
Матвій читайте

9

Користувальницькі номери, запасні роми, витікаючі номери, ядра та інструкції. (Для корейських та інших популярних пристроїв ви можете шукати власні роми тут.)

Тіньте

В'єтнамський форум, який в основному містить вірші для корейських версій LG, Samsung та інших пристроїв HTC.

BBS Gfan

Китайський форум з дуже великою колекцією ромасів для кожного пристрою, про який ви можете придумати.

Примітка: використовуйте функцію пошуку.


5

NeedROM

На веб-сайті представлені оригінальні та власні ПЗУ для понад 65 брендів (переважно китайців). Крім того, він містить дуже корисні інструменти з останніми оновленнями.

Прошивка MTK

Містить багато брендів на базі MTK (переважно китайських), інструменти та драйвери також доступні.

Android MTK

Подібно до прошивки MTK.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.