Скористайтеся наявним контактом для "Я" у сендвіч-морозиві


52

Мій Nexus S нещодавно оновлений до сендвіч-морозива, і я помічаю, що в контактах є новий простір для "мене". Чи є спосіб призначити існуючий звичайний для мене контакт (контакт зі своїм ім’ям та деталями, які я іноді використовую для обміну людьми та синхронізації з Picasa Photos тощо) до цього слота?

Здається, пов'язане з цим питанням , але це стосується аналогічної особливості HTC, яку можна знайти на деяких телефонах.


Тут же проблема. З якоїсь дивної причини також неможливо спершу створити нове "я", а потім об'єднати його зі старим контактом.

Відповіді:


28

Після спроб назавжди (профіль "я" ніколи не синхронізувався і неможливо об'єднати), це працювало для мене:

Встановіть додаток Google+. Встановіть його для синхронізації контактів. Відкрийте свої контакти ще раз; Ваш контакт тепер буде встановлений як "мій профіль". Серйозно.

джерело: https://makandracards.com/arne/7763-android-4-0-how-to-set-me-contact-to-your-existing-contact


1
Як саме ви синхронізуєте контакти? При прямому використанні це не допомогло моєму Moto G 2nd gen XT1079 - але, можливо, я робив щось не так ...
yurkennis

Приємно. Зачекавши кілька хвилин, щоб синхронізація контактів відбулася, контакт Me оновився, як ви згадували (Android 4.4.4).
nneonneo

Це найглуміша річ, але вона працює. Дякую. Android 5.1.1.
Ерік Анжелл

Ну, це насправді не працює, він "просто" синхронізує ваші дані з вашого облікового запису Google+ у ваш профіль "я". Результат не той
Squazz

10

Я шукав цілими днями і, мабуть, відповідь: ні, ти не можеш. Контакт "я" можна синхронізувати з додатками сторонніх розробників (Google+, HaxSync ...), але з незрозумілої причини ви не можете об'єднати "звичайний" контакт із контактом "я" ... Можливо, проблема з Jelly Bean вирішиться.


9
В якості довідки, Jelly Bean не "змінила" це.
Мартін Марконніні

Досі цього не бачимо 8.1
Макс Рід

2

Не зовсім те саме, що "існуючий контакт", але, встановивши додаток Google+, телефон синхронізував контакт "Я" зі всім в моєму профілі Google+. Це було в моєму Galaxy Nexus на ICS 4.0.4 із останнім додатком Google+.


2
  1. резервне копіювання
  2. Жорсткий скидання телефону, щоб очистити всю контактну інформацію (ОБЕРЕЖНО - це також видалить усі налаштування, завантажувати додатки тощо на телефон - також не забудьте уникнути стирання SD-карти)
  3. ПЕРЕД Увійти в Google, Facebook тощо тощо або що-небудь інше, що може спробувати зв’язатися з вашим контактом "я", спочатку встановіть свої контакти, включаючи "звичайну" контактну картку.
  4. ДО ВІД Вхід у Google, Facebook тощо натисніть на контакт "я" по телефону і (якщо ви ще нічого не зробили, що може вплинути на контакт "я"), тоді в цей перший раз відкрийте карту "я" ваш телефон запитайте, чи хочете ви "відредагувати" або "прив'язати" контакт "я" до наявного контакту на вашому телефоні та оберіть опцію "посилання". (моє зробив це автоматично, але в іншому випадку вам може знадобитися вибрати опцію "меню", як тільки ваш контакт "я" буде відкритий)

Це абсолютно нісенітниця, необхідність повністю скинути телефон, просто відредагувати контактну інформацію. Мені це пахне комерційною війною між Samsung та Google за інформацію про користувачів.
Жоао Піментел Феррейра

-1

Підтягніть контакт, відкрийте меню та виберіть редагування, а потім відкрийте меню на цьому екрані та виберіть приєднатися. Потім ви можете обрати контакт, з яким його об’єднати.


7
Приєднання - недоступний варіант контакту "я" :(

Ой. Гм. Це дивно. Чи можете ви з цим зробити щось із свого облікового запису Google, доступ до якого здійснюється через веб-браузер?
SaintWacko
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.