Скасувати повне шифрування диска Android 4.0 (він же сендвіч із морозивом)


25

Щойно оновив мій Nexus S до Android 4 ака-сендвіч з морозивом. Переглядав усі нові функції і вирішив включити шифрування, яке спрацювало (і працює) просто чудово. Тепер мені цікаво, чи можу я скасувати це і повернутися до незашифрованої файлової системи.

Здається, що в області налаштувань немає варіанту, і хоча я не метушився робити скидання до заводських налаштувань, мені просто цікаво, чи я десь пропускаю очевидний варіант. Хтось може допомогти? Або навіть підтвердити, що скидання заводу - єдиний вихід?


Щойно я отримав свій Galaxy Nexus і думав про ввімкнення повного шифрування диска ... поки я не побачив вашого питання. Чому ви хочете його скасувати? Чи стикалися ви з якимись проблемами?
Даніель Люцці

Проблем взагалі немає. Це було лише результатом мого "Ей, я не читав попереджувальні екрани належним чином, і зараз мені цікаво, що немає кнопки скасування" D
scuzzy-delta

Відповіді:


26

Починати шифрування повинно було бути попередження, на яке ви повинні були погодитися. Єдиний спосіб розшифрувати це - скинути заводські налаштування, тим самим витерти розділ даних повністю.

введіть тут опис зображення


Ах, так є. Спасибі! PS Хіба не нова клавіатура швидкого екрану!
скус-дельта

2
@ scuzzy-delta: Це чудово для публікації відповідей на цьому сайті, безумовно :)
eldarerathis

1
Опис того, як виконати скидання заводу, було б корисним. Я спробував параметр "скидання до заводських налаштувань" в моєму власному образі відновлення, TWRP, і, здавалося, не робив цього.
Джессі Галлетт

8

Я використовую Samsung Galaxy Note Android 4.0.3. і я кілька разів успішно намагався шифрувати та розшифровувати.

Розшифровка ICS від Samsung Note


6
Це надбудова Samsung.
RR

1
Підсумок для обміну моїми знаннями та досвідом :( якби тільки я міг розмістити свої скріншоти про те, як я
скасовую

Хіба я не був :) Я просто зазначив, що це не частина AOSP. Ось чому я ненавиджу, що низовики є анонсом.
RR

@richard im не кажу, що ти дав мені зворотній зв'язок :) немає проблем :) я просто висловлюю, як деякі люди голосують без міркувань :)
JonC PH

2
Я додав скріншот про те, як розшифрувати або скасувати шифрування свого пристрою. дякую за нагороду, яка зняла моє обмеження на розміщення фотографій. Вибачте, хлопці, я не знаю, як зробити зображення меншим.
JonC PH
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.