Спільний доступ до веб-переглядача між ПК та телефоном


44

Я запускаю вікі, щоб скласти короткий список веб-переглядачів, додатків, розширень тощо, які дозволяють користувачам легко зв’язувати або закладкувати веб-сторінки між своїм ПК та телефоном. Це в кінцевому підсумку лише питання "найкращих додатків", тому відповіді повинні бути отримані CW. Я розмістив відповідь нижче. Будь-які інші пропозиції вдячні!


3
Хтось також просимо відповісти, як перейти з телефону на ПК - Поки відповіді вирішили лише напрямок ПК від телефону. Дякую.
Муфаса

Потрібно встановити мобільний додаток на свій телефон, потім перейти на pasta.run та надіслати URL-адресу самому. Ваша URL-адреса буде надіслана до буфера обміну вашого телефону, де ви зможете вставити її в WhatsApp і поділитися з друзями.
Везам

2
Це було б дуже зручною функцією, і я мав декілька альтернатив, деякі з яких висвітлюються в цих відповідях, але також є застарілими і не підтримуються зараз (станом на жовтень 2016).
Восьминіг

Відповіді:


8

Якщо ви використовуєте Android 4.0+, просто використовуйте Google Chrome як на ПК, так і на Android та пов’язайте його з тим самим обліковим записом Google. Це дозволяє синхронізувати веб-переглядачі, щоб ви могли відкрити вкладки з обох місць на всіх пристроях. Ви навіть можете синхронізувати кілька ПК / ОС, просто використовуйте той самий обліковий запис Google.

"Увійдіть у Chrome, щоб синхронізувати ваші відкриті вкладки, закладки, паролі та дані універсального вікна з комп'ютера на телефон чи планшет. Підберіть прямо там, де ви зупинилися."


Мені подобається ця особливість. Якби він не обмежувався Android 4.0+, це було б ідеально.
gary

Чи існує ця функція ще? У мене є Android 7 і використовую Chrome, увійшов у той самий обліковий запис на телефоні та на Macbook. Я не можу знайти жодної опції для спільного використання посилання або вкладки з телефону на робочий стіл браузера.
Анентроп

1
Ах ... я можу відкрити "Історію" на робочому столі Chrome, потім перейдіть до "Вкладки з інших пристроїв" і там знайдіть посилання з Chrome на телефон
Anentropic

9

Один чудовий спосіб надсилання посилань з ПК на телефон (при використанні Chrome) - це розширення Google Chrome до телефону . Після того, як ви перейдете на потрібну сторінку, ви натискаєте посилання Chrome to Phone у Chrome, і на панелі сповіщень на вашому телефоні з’являється посилання на сторінку (і ви повинні ввійти в Google). Я вважаю це дуже корисним.

alt текст


1
Зауважте, що це підтримується лише в тому випадку, якщо ви користуєтеся Froyo та використовуєте Chrome.
Soo Wei Tan

Мабуть, ви можете використовувати його і на Firefox (див. Відповідь @Al E), але я не знав про вимогу Froyo.
гарі

Він доступний не у всіх країнах ..
Android Quesito

6
Це здається мертвим.
ендоліт

Паста - хороша альтернатива, і вона не потребує встановлення розширення. тобто працює з будь-яким веб-браузером. Установіть додаток та відвідайте веб-макаронні вироби, щоб надіслати текст.
Везам

8

Здається, ніхто ще не сказав Pushbullet; тривожно легко поділити веб-сторінку на Pushbullet з телефону та перенести її на додаток для Windows / Mac або розширення Chrome, а для розширення Chrome потрібні лише два кліки, щоб поділитися будь-яким посиланням, будь то сторінка, на якій ви перебуваєте, чи посилання на вас може клацнути правою кнопкою миші.


AirDroid працює для мене більш послідовно. PushBullet (принаймні, з Android), схоже, не підключається. Також AirDroid також дзеркально відображає, і я думаю, що дії з повідомленнями багатші.
Шорін

6

Fox To Phone - розширення Firefox, яке дозволяє вашому телефону в Chrome додаток спілкуватися з Firefox.


3
Це здається мертвим.
ендоліт

Знайдено нове посилання, але надбудова застаріла.
але

Так, це те , що я мав в виду 😕
ендоліти

2

Я шукав синхронізацію закладок для свого телефону Android і спочатку вважав смачним, але чомусь жоден з двох доступних мобільних клієнтів не працював належним чином (2.3.6).

Я закінчила реєстрацію та користування сервісом diigo.com


2

GTalkSMS ( сторінка проекту Google Code ) може пересилати посилання на ваш ПК через XMPP / GTalk. Посилання може бути надіслане будь-яким

  • якщо користувач вибирає варіант спільного доступу, тоді GTalkSMS подається як варіант
  • якщо ви відкриєте URL-адресу http (s) без встановлення програми за замовчуванням, GTalkSMS буде представлений як опція, крім встановлених браузерів

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до GtalkSMS. GTalkSMS - це програма з відкритим кодом з ліцензією GPL для Android. Кожен може зробити свій внесок.


1

Ще одне розширення, яке дозволить вам надсилати сторінки на ваш телефон - LinkPush , яке працює на телефонах до Froyo. Він має розширення для Chrome та Firefox, а потім закладки Javascript для будь-якого іншого браузера.1

Я натрапив на альтер-его розширення хром до телефону - додаток android2cloud . Це дозволить вам надіслати URL-адресу з телефону на ПК (браузер Chrome).

Щоб надіслати URL-адресу з телефону на ПК, виберіть меню> докладніше> поділитися> android2cloud. Посилання відкриється у вашому браузері, якщо ви перебуваєте перед ПК, або буде доступно на панелі розширень пізніше.

  1. Отримайте додаток на Android Market. Під час налаштування, як пропонує стаття Lifehacker , вам може бути краще використовувати дзеркальний сервер тут . (У мене були проблеми і зі звичайним сервером.)
  2. Оскільки він поєднується з Chrome, отримайте розширення в попередньому посиланні, якщо ви переходите з дзеркальним сервером або тут, якщо ви використовуєте сервер за замовчуванням.

Налаштування дещо складне, але сам інструмент працює дуже добре.


1

Це всі ті, якими я користувався.

Обидва шляхи:

  • Синхронізація Chrome (поточні відкриті вкладки та закладки, хром із хромом для Android)
  • Синхронізація Firefox (поточні відкриті вкладки та закладки, Firefox з бета-версією firefox)
  • Опера посилання (лише закладки, опера з операми mini)
  • Кишеньковий (закладка / поділитися з)

Один із способів (лише для настільних телефонів):

  • Chrome на телефон
  • Лиса на телефон

1

MAXS (Модульний Android XMPP Suite) здатний обмінюватися вмістом буфера обміну на XMPP .

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до MAXS. MAXS - це ліцензований додаток для Android з відкритим кодом GPLv3. Кожен може зробити свій внесок.


1

Надіслати на комп’ютер працює в поєднанні з веб-сайтом додатка (код для: https://code.google.com/p/share-to-browser/ ) і дозволяє використовувати меню спільного доступу на вашому телефоні для переходу посилань на базу даних звідки їх браузер відкрив для отримання унікального посилання. (Деякі проблеми із безпекою, тому що хтось, хто знає ідентифікатор вашого веб-переглядача, може пересилати на нього посилання, але код, ймовірно, може бути розширений, щоб включити якийсь пароль / ключ для шифрування / розшифрування / перевірки URL-адрес.)


1

Ви завжди можете використовувати соціальну закладку та синхронізувати з наявними закладками. Погляньте на Смачні та Папалі для зручного користувальницького інтерфейсу. Тільки доки у вас є дроїд в Інтернеті, ви зможете переглянути всі ваші закладки в будь-якому місці.


1

Якщо у вас є Keep, нічого не обіграє. Досить миттєво. Вищеописані додатки "на ніч" (за винятком деяких, таких як Pocket і доповнення до браузера) не залежать від надійності


Ви можете пов’язати це тут?
Firelord

uhh..Дотримуйтесь? Це чувак з Google Keep, хоча я знайшов макаронні вироби (опубліковані вище Wesham) також другим разом.
killjoy

Подивіться, що є 2 розширення Google Keep : " Google Keep " і " Google Keep Chrome ". Я думаю, ви вибираєте той, з останнім оновленням.
antogerva

Це здається найбільш довготривалим рішенням (більшість інших відповідей зараз застаріли, і немає можливості їх усунути).
rwst
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.