Додаток Dropbox не встановлений, але є активність журналу в / data / system / dropbox


19

У мене не встановлено додаток Dropbox, ані обліковий запис DropBox, але під час перевірки файлів журналів я виявив, що існує /data/system/dropboxкаталог із файлами журналів, я думаю, востаннє перезавантажував телефон.

Навіщо це присутнім? Чи можливо це симптоматика якоїсь шкідливої ​​програми?

Відповіді:


18

/data/system/dropboxне входить до постачальника хмарних сховищ "Dropbox". Він є частиною Android OS DropBoxManager (не пов’язаний зовсім з "Dropbox", просто випадково має те саме ім'я).

Це додає дані про збої програми та журнали ядра та подібне до цього каталогу журналів. Я знаю, що додаток на ринку також використовує цей каталог (див. №4), ймовірно, щоб повідомити про збої в програмі.

Можливо, ви можете видалити дані в цьому каталозі, але не видаляйте каталог, і ви можете побачити помилки logcat з частин ОС / Програм, які шукають конкретні файли в цьому каталозі.

Я видалив усе з цієї папки і перезавантажив свій пристрій після цього, у мене не було проблем із будь-якими програмами, і це фактично звільнило деякий простір на пристрої.


3

Як уже відповіли, те, що ви знаходите в цій папці, - це журнали подій або збоїв в системі Android. Ви можете відкрити їх за допомогою текстового редактора і спробувати розібратися. Всі можна безпечно видалити, але каталог знову заповнюватиметься з часом.

settings put global dropbox_max_files 9

Якщо ви вкорінені (або через adb shell- спасибі @Irfan Latif), ви можете надіслати вищезазначену команду, щоб обмежити файли випуску в цьому dir до 9 (або будь-який інший номер, який ви бажаєте). Ви побачите лише останні n події, старіші перезаписуються.

Для мене 9 - це хороший компроміс, який дозволить мені побачити, тобто, останню подію аварії програми, не заповнюючи цей реєстр сотнями невеликих файлів. Ви не зіткнетесь з будь-якими проблемами, встановивши його на 0, але ви не зможете побачити потенційні помилки / збої (мовчати чи ні) в додатках, які могли б бути варті дослідження та виправлення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.