Як я можу зробити гучність Samsung Galaxy Nexus голоснішою, ніж дозволяє акція?


22

Я вважаю, що обсяг медіа не дуже гучний на моєму Samsung Galaxy Nexus і хотів би якось "збільшити" його за межі того, що дозволяє Android. Мій телефон укорінений і працює з сендвіч-морозивом (Android 4.0).

Чи є спосіб я "збільшити" гучність свого телефону / зробити його голоснішим, що працює на Android 4.0?

Зокрема, я хочу зробити це для відтворення медіа, ніж звучання сповіщень, але інформація про те чи інше є корисною.


Розблокований і вкорінений, чи чистий запас? Я пам’ятаю, що для мого Nexus One такий модифікатор вимагає налаштування ядра.
Чах

@Chahk Розблоковано та укорінено
Брайан Денні

1
Дивіться також: android.stackexchange.com/questions/1262/…
але

Відповіді:


15

Я використовую програму під назвою Volume + Free . Працює досить добре. Вільний обмежений, хоча при +4 дБ. Якщо ви хочете піднятися вище, ви повинні отримати платну версію.

Повну версію можна знайти безкоштовно на сайті розробника для.


У першому діалоговому вікні програми прямо написано: "Цей додаток працюватиме ТІЛЬКИ, якщо у вашому телефоні працює Android 2.3." Це все ще працює на 4.0? Я не помічаю різниці в обсязі після того, як спробував сам ... або якщо це зміниться, це дуже, дуже мінімально
Брайан Денні

Гаразд, я поняття не маю, що сталося, але це працює, коли раніше цього не було.
Брайан Денні

Трохи підсилює мою нову зв’язку, оскільки я важко чую. Краще, ніж раніше, на +4. Хворий hsve, щоб придбати повну версію, щоб отримати +8 на гучність + не потрібен мод, коригування баса або віртуальна кімната призведе до зменшення гучності

Здається, він працює для мене на моєму Galaxy Nexus (хоча це може бути ефектом плацебо, проте не робив багато тестувань).
Dracs

Я щойно випробував це додаток на моєму вкоріненому HTC Sensation. Чудово працює, дякую за відповідь.
halr9000

4

Я шукав спосіб збільшення гучності на своєму телефоні, перш ніж зрозумів тишу, тому що мої вушні бруньки потребували очищення. Для очищення шахти я використав стару зубну щітку і протираючи спирт. Зробили все набагато гучніше.


2

Привіт, я хотів би запропонувати вам використовувати спеціальне ядро ​​типу Franco.

Відредаговано : - це посилання на ядро ​​франка.

і це допоможе, оскільки він має можливість збільшення гучності, яка допоможе підвищити голос і в телефоні, і в гарнітурі

сподіваюся, що це допомогло


1
Що це робить? Як воно вирішує проблему (якщо вона ще існує, оскільки це питання було неактивним вже 1,5 року)? Будь ласка, замість того, щоб просто вписати ім’я, введіть контекст. Дякую!
Izzy

Я відредагував відповідь, я новачок так ....., дякую за допомогу
Тират

Дякую за оновлення - так, зараз це виглядає дуже корисно! І так, я бачив, що ви новачок на цьому сайті, тому я розмістив "підказки до вдосконалення" :) Радий, що вони виявилися корисними. Тож пізній прийом разом!
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.