Як відредагувати контакт "ME"?


35

На моєму Galaxy Nexus, що працює (запас, не вкорінений) ICS, є контактний запис для "ME".

Це відрізняється від запису контактів, розташованих далі в списку, і моє фактичне ім’я. А контакт для "МЕ" насправді містить некоректну інформацію. Деякі неіснуючі адреси електронної пошти тощо. Я навіть не знаю, звідки вони взялися, оскільки їх немає ні в моїх списках контактів, ні в моєму профілі G +.

Коли я намагаюся редагувати "ME", це не дає мені можливості змінювати адреси електронної пошти. І це також не дозволяє мені приєднатися до цього контакту з іншим примірником себе.

Як я можу відредагувати цей контакт "ME", щоб показати правильну інформацію? Або я можу якось видалити його та обрати інший контакт, який представляє мене?


Мені здається, що багато цієї інформації походить з вашого профілю Google+. Я розглядаю це далі.
але

2
Можливий дублікат : android.stackexchange.com/q/17159/4168
Marius Butuc

Оскільки це варте, схоже, що більшість застарілої інформації, яку я бачу в своєму записі, походить з мого профілю Google+. З цього часу я це редагував і "оновив" у додатку Google+, але інформація залишається. Прикро, найменше. Я схильний називати це помилкою.
але

У моєму випадку ця інформація ніколи не була в моєму профілі Google+. Єдине з'єднання, яке я можу бачити, - це те, що одна з електронних адрес, яка використовується (але вже не є) пересилає на мою gmail адресу. Але сподіваємось, що це те, на що вони можуть звернутися в оновлення ICS, або зробити контакт "МО" більш редагованим або більш оновленим.
Джош

Відповіді:


9

У мене також була така ж проблема, і мені знадобилося 2 дні, щоб виправити це

Спробуйте перейти на contact.google.com.

Знайдіть свій профіль (має бути електронна адреса електронної пошти)

Повторно додайте несправні дані (у моєму випадку це був старий номер телефону), збережіть і змусьте ваш зв’язок синхронізувати контакти

Тепер видаліть несправні дані, зберегти та примусити синхронізувати знову.

Якщо це не спрацювало, зробіть те ж саме, але зі своїм профілем google +: додайте повторно несправні дані, зберігайте та примушуйте синхронізувати, а потім видаляйте їх.

Я робив і те, і інше, і я не точно впевнений, який метод працював

Редагувати: просто згадав, що було зроблено ще одне:

Перейдіть на додаток google plus на своєму Nexus

Натисніть "Налаштування" і зніміть прапорці для синхронізації контактів.

На цей момент старий номер телефону було видалено. А ввімкнення синхронізації не призвело до того, що вона знову з’явиться

Сподіваюся, що допомогло!


Я не замислювався над цим питанням деякий час, і я просто пішов і подивився, і мій контакт з МЕ був магічно правильним (усі старенькі електронні адреси електронної пошти зникли); хто знає, що сталося Але я все ж відзначаю це як найкращу відповідь, тому що ви доклали багато зусиль для конкретної відповіді. Спасибі!
Джош

5

Я виклав своє виправлення на довідковому форумі Google для мобільних пристроїв .

Не вдалося оновити профіль Me, тому я його видалив. Було попередження, що це буде просто приховано, але після того, як я це зробив, я не зміг знайти спосіб повернути його. Тому я створив локальний профіль замість цього і просто ввів свою електронну адресу.

Я також багато робив очищення за допомогою свого ПК:

Я зайшов у Google+ і очистив інформацію про свій профіль. Я перейшов до контактів Google і видалив свій запис контактів, а потім створив його знову. Запис контактів підключився до Google+, коли я ввів свою електронну адресу.

Я відключив синхронізацію контактів для багатьох програм на моєму телефоні, як-от Twitter і YouMail.

Щоб профіль «Мене» знову підключився до Google+ і перетягнув інформацію про свій профіль, я перейшов до «Керування програмами» -> «Все»> Google+ і натиснув кнопку «Очистити кеш» та «Очистити дані». Я відкрив додаток Google+ і підключив свій обліковий запис. Потім я повернувся до профілю "Ме", щоб підтвердити, що він працює.


5

Мав те саме питання. Відкрийте додаток Google+ на телефоні. Вийдіть із Google+, а потім знову ввійдіть. Виправлено це для мене.


2
Спасибі! Я спробував усі вищевказані методи, і жоден з них не працює на мене. Але це працює!
WiSaGaN

4

Я знайшов рішення, принаймні для мене:

 1. Перейдіть у додаток Google+ на своєму телефоні;
 2. Перейдіть до налаштування в додатку Google+;
 3. Натисніть на контакти;
 4. Клацніть, щоб встановити прапорець "Оновлювати контакти";
 5. Перевірте мій місцевий профіль (Мене).

Дякую! Це допомогло мені виправити подібну проблему .
NobleUplift

3

Це безумовно підключено до вашого облікового запису Google+. Перш ніж увійти в Google+, у мене був пустий профіль "я", потім поля почали заповнюватися після входу. Все ще працюю над тим, щоб зв’язати Google+ зі своїм контактом у Контактах Google


Я впевнений, що він принаймні частково пов'язаний з вашим обліковим записом Google+, але мій контакт ME все ще містить адреси електронної пошти, які ніколи не були вказані в моєму профілі G +.
Джош

3

Деякі кроки, передбачені іншими, не потрібні. У мене була така ж проблема, і я зробив наступне:

 1. Подивіться на своїх (ME) контактів і визначте, чи пов’язані ви з Google+ або Gmail.
 2. Відкрийте або G +, або GMail у веб-переглядачі на основі відповіді №1
 3. Якщо Gmail - Відкрийте контакти та виправте інформацію
 4. Якщо Google+ - відкрийте свій профіль та виправте інформацію
 5. На вашому телефоні (у мене є Galaxy3s (4.0 ICS)) та в налаштуваннях-> Менеджер програм-> Gmail або Google + -> Клацніть Очистити дані, потім Клацніть Очистити кеш.
 6. Потім перейдіть у Налаштування-> Облікові записи та синхронізуйте-> Потім натисніть кнопку Синхронізувати все

І це було все. Телефон тримав старі дані, видалені в Інтернеті, і їх потрібно було синхронізувати з нуля.


3

Я переглянув Інтернет та виявив, що профіль "МЕ" насправді пов'язаний з моєю заявою MAPS. Я перейшов до налаштувань> додатків> КАРТИ> видалити оновлення, і це очистило мій профіль "ME". Сподіваюся, що це допомагає.


2

Ви подивилися свої дані контактів Google ? Я вважаю, що те, що ви бачите в Android, насправді є комбінацією даних, що надходять із кількох різних джерел, тому вам, ймовірно, потрібно виправити це вгору. Принаймні для мене, дані, які я бачу у своєму "я" контакті, збігаються з тими, які я бачу на сайті google.com/contacts.


Так. Я шукав у Контактах Google, і цих додаткових адрес електронної пошти (які технічно колись належали мені, але я не хочу, щоб мої контактні дані) ніде не були знайдені.
Джош

Як сказав Вілл : контакт зі мною - це розшарування, що отримує інформацію з різних взаємопов'язаних облікових записів.
Маріус Бутук

Я просто хотів би відредагувати його безпосередньо або мати змогу побачити його джерела інформації, оскільки я не можу знайти "акаунти", з яких витягуються ці певні адреси електронної пошти.
Джош

2

Я витратив багато годин, намагаючись редагувати акаунт ME. Нарешті, я просто видалив її, а потім перевказав всю інформацію правильно. Абсурдно, що в цьому питанні немає жодної допомоги або не можна редагувати цей контакт, що заощадило б величезну кількість часу.


1

Нарешті мені вдалося виправити цю проблему.

Проблема не зникає, якщо у вашому смартфоні є кілька облікових записів Gmail і всі вони пов’язані з Google+. Отже, це я зробив, крок за кроком:

 1. Увійдіть у свій ОСНОВНИЙ рахунок на Gmail із робочого столу та переглядайте свої контакти в Google.
 2. Шукайте в контактах Google за вашою первинною адресою Gmail Ваш власний контакт повинен з’явитися, тому просто додайте свій номер мобільного телефону. Збережіть цю інформацію, якщо контакти Google не зробили це автоматично.
 3. Далі зі свого телефону перейдіть у додаток Google+ і вийдіть із ВСІХ облікових записів, на які ви ввійшли.
 4. Нарешті, увійдіть назад, використовуючи свій ОСНОВНИЙ рахунок gmail. За цим пунктом "ME" або "Myself" зі списку контактів вашого телефону має бути правильна інформація.

0

Зверніть увагу на профіль "я" для користувачів із двома SIM-телефонами.

Здається, що профіль ME розпізнає одночасно декілька номерів як "я" і замінить набір номерів / текстів на / з числа "a" на число "b", або навіть на цифри "c" або "d", якщо ви періодично використовуєте третя чи четверта сим.

Найкраща порада - просто видалити профіль «Я». Я не знайшов переваги в цьому, і це постійне роздратування. Особливо дратує, коли, здається, вибирати, яке з ваших номерів, на думку, є "я" навмання. Перестає дзвонити на мою голосову пошту, коли вона розпізнає номер, який я дзвоню як "Я", а потім вирішує, чи дзвонять "мені" (1234 ...). Я справді маю на увазі "Я" (5678 ...) номер, який я щойно набрав, і зв’язує мене з іншим номером. Це ж питання, якщо я надсилаю текст, він переосмислить число, яке я ввів, і надішле на інший. Хоча це досить рідко, я маю привід надсилати повідомлення з одного акаунта в інший.


-2

Спершу відредагуйте контакт у gmail contact (за допомогою ПК), а потім видаліть google + зі свого GT та запустіть його ще раз. Відкрийте профіль у програмі google +, і це призведе до вибору облікового запису, який ви будете використовувати для google +, виберіть пункт Не синхронізувати, коли він попросить синхронізувати Google +.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.