Чи можу я змусити браузер зупинити автоматичне оновлення сторінок, які не відображалися певний час?


10

Якщо я переходжу до сторінки, а потім залишаю веб-переглядач на деякий час, коли я знову відкриваю браузер, він все ще відображає вміст сторінки, але через секунду або близько цього він ініціює оновлення. Чи є спосіб зупинити таку поведінку?

Я пережив таку саму поведінку в браузері дельфінів, fwiw.


ТАК, ЧОМУ?!?! МОЛОТАЙТЕ ЗАСТОСУЙТЕСЬ! Дякую за запитання.
Метт

Знайшли рішення, дивіться моє оновлення у моїй відповіді.
Веб

Відповіді:


1

Я також помітив це і у Дельфіна, але, на моїх висновках, це насправді не оновлює сторінку, скоріше я думаю, що вона перезавантажує кешований вміст сторінки. Я впевнений, що це відбувається, тому що на роботі у нас є гостьова бездротова система, яка вимагає аутентифікації. Коли я підключаю до нього телефон і переглядаю, я повинен увійти з обліковими записами на цільовій сторінці. Ця сторінка не з’являється відразу після відкриття браузера Dolphin, хоча я сиджу і чекаю, коли Dolphin завантажить сторінку. Мені потрібно натиснути оновити, а потім мене переспрямовують на цільову сторінку для входу.

Я полював на налаштування кешу, яке може покращити це роздратування, але не знайшло його. Можливо, доведеться чекати оновлення програми.

Оновлення:

Це повинно допомогти вирішити проблему для кореневих користувачів, я кажу допомогу, оскільки все-таки може відбутися оновлення.

Проблема:

Android налаштовує вивантажувати кеш браузера з пам'яті на локальний розділ (де зберігаються програми), коли ви виходите з браузера. Це тому, що більшість андроїд-телефонів досі не мають багато місця в розділі, де встановлені додатки тощо. Мій Evo має лише 400 Мб місця.

Моя найкраща здогадка полягає в тому, що Android був налаштований на роботу таким чином, оскільки спочатку телефони не мали багато місця для роботи. Ні, що стає менш проблемою.

Можливі рішення:

  1. Тільки для користувачів з укоріненими файлами: Завантажте Swapper2. З того, що я читав на інших форумах, це робить величезну різницю в тому, як часто браузер завантажує кеш на локальний розділ. І користувачі повідомили, що це має велике значення.
  2. Встановіть браузер Dolphin для зберігання кешу на SD-карті. Можливо, якщо веб-переглядачу не доведеться чекати, коли кеш перетасується навколо нього, він не буде так само оновлений, або якщо він все-таки оновиться, можливо, це займе менше часу.

Що я зробив? Я встановив Swapper2 і wow. Це справді працює. Тепер я можу відкрити Дельфіна і не потрібно чекати оновлення. Нарешті !!


Цілком можливо Android вивантажив додаток для браузера, але зберег скріншот останнього перегляду, то коли він перезавантажує додаток до повного стану пам’яті, він знову виводиться з кеша? Це лише здогадка, але це відповідатиме інструкціям розробника щодо того, як поводитися з життєвим циклом програми.
Муфаса

1
Я просто намагався повторити поведінку, перебуваючи в режимі літака, і це не оновилося. Це насправді нічого не означає, але браузер не міг вивантажуватись.
Заз

Режим літака вбиває будь-яке мережеве з'єднання, яке має телефон. Навіщо тестувати з цим? Просто спробуйте переглядати веб-сторінку як звичайну проблему зовсім не важко повторити, оскільки це основна функціональність браузера Dolphin.
Веб

2
@webs: Тому що в режимі літака, якщо сторінка насправді перезавантажується, вона вийде з ладу, але якщо її просто перезавантажте кешовану сторінку, як підозрюєте, тоді сторінка повинна завантажуватись добре.
Метт

Да! Я не можу повірити, що я пропустив очевидне там. Досі не остаточний тест напевно. Крім того, я думаю, що я знайшов рішення, і я оновлю свою відповідь новою інформацією ...
Веб
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.