Як переключити SD-карту свого пристрою Android без проблем?


20

Щойно я отримав нову SD-карту 32 Гб для свого Nexus One. На старому в мене встановлено купу додатків і зберігають там дані, оскільки внутрішня пам'ять не обробляє їх. Отже, зараз я хочу переключити карти SD, але як мені це робити, не викликаючи жодних проблем? Я просто просто копіюю і вставляю все, чи є інший спосіб це зробити?

Я в наявності прошивки на Android і використовую Mac OS X Lion.

Відповіді:


16

Якщо ви не зробили якусь магію App2SD з розділами ext4 на SD-карті (якщо ви не знаєте, про що я говорю, ви цього не зробили), SDCard матиме лише простий розділ FAT32.

Тому все, що вам потрібно зробити, - скопіювати всі дані зі старої SDCard та на нову, і все буде добре.

Найпростіший спосіб зробити це - підключити телефон до свого ноутбука, покласти карту в кард-рідер (за допомогою адаптера, який зазвичай в комплекті з новою SD-карткою), скопіювати все і замінити SD-карти в телефоні.

EDIT: Android зберігає додатки, переміщені на sdcard у папку з назвою .android_secure, яка за замовчуванням прихована в OS X Finder та Linux Nautilus. Не забудьте перенести це :)


приголомшливо, просто довелося перезапустити мій телефон після копіювання, і все добре :)
Giyad Shkirgez

@Mavrik Але SDHC-карта з FAT32 має обмеження 4 ГБ на передачу файлів. Чи розумно копіювати зі старої карти FAT32 SDHC на нову карту SDHC з новішою файловою системою, що не має обмеження 4 Гб?
Boris_yo

2
Android вимагає форматування SD-карти у форматі FAT32, а не в будь-яку з нових файлових систем, тому це суперечка (кореневі хаки виключені, але для тих, хто вам справді потрібно знати, що ви робите).
Маврик

Ця відповідь все ще працює? Бачачи, що моя папка .android_secure видається порожньою. Чи можу я ще мігрувати таким чином?
Пітер Рейвз

Так, імена папок останнім часом змінилися, але процес цього не відбувся.
Маврик

0

Якщо ви зробили що-небудь фантазійне на другому розділі (зазвичай це EXT4 або EXT3 fs), або якщо у вас є CWM (ClockWork Mod), і таким чином ви можете легко зробити повні резервні копії, я перегляну цю відповідь .

Коротко:

  1. Зробіть резервну копію за допомогою CWM (створює резервну копію, що зберігається на SD-карті),
  2. Скопіюйте все з SD-карти на ПК,
  3. Вставте та відформатуйте нову SD-карту,
  4. Скопіюйте дані на нову карту,
  5. Відновіть резервну копію (включаючи ext4) за допомогою CWM.

Я вважаю, що ви можете зробити крок 2. звичайним методом USB-шнура, і він повинен включати лише всі дані з першого розділу (FAT fs). Не забудьте включити приховані файли.

У старих версіях Android (старше 2.2), якщо ви, скажімо, використовуєте link2sd, вам також може знадобитися:

  1. Повторне посилання додатків (можливо, потрібно буде перевстановити через функцію швидкого перевстановлення link2sd ).
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.