Як я можу ділитися вказівками / маршрутом із додатка Google Maps?


12

У веб-версії Google Maps можна створити посилання на набір напрямків між двома місцями та надіслати його другові електронною поштою чи миттєвим повідомленням. Наприклад, я можу надіслати комусь посилання, щоб показати їм певні напрямки.

Чи можливо створити посилання, подібне до цього, у додатку Google Maps для Android?

Я знаю, як створити маршрут із вказівками в додатку Карти. Я просто не бачу жодного способу поділитися нею - наприклад, електронною поштою або SMS. Я також хотів би, щоб отримана посилання працювала на телефоні, який не є Android, якщо це можливо.

Відповіді:


8

Я так і не зміг дізнатися, як це зробити. Однак я виявив, що ви можете поділитися місцями, натиснувши на них, а потім вибравши "Надіслати це місце".


Дякую. Ганьба, цього не можна зробити. Ваша пропозиція "Поділитися цим місцем" повинна мати справу.
Марк Байєрс

1
Це в основному все, що вам потрібно. Користувач, який отримує спільне місце, може потім обчислити власні вказівки (наприклад, виходячи з його поточного місцезнаходження). IMHO додавання функції, яка ділиться вказівками, буде повзучою.
Потік

Додаток Google Maps версії 9.4.0 вже дозволяє ділитися вказівками. Виберіть піктограму "..." вгорі праворуч у вікні вказівки та виберіть "Надіслати вказівки". Він надаватиме повну інформацію про вказівки вибраним додаткам (електронною поштою, відеокімнати тощо). Можливо, у вас виникнуть проблеми з твіттером (через обмеження 140 символів). Ви можете додати це до своєї відповіді.
sabre23t


2

На дату цієї публікації ви не можете цього робити в додатку для android. ЗАРАЗ ви можете отримати доступ до нього через веб-сайт карт Google. Тож замість використання програми перейдіть до карт Google через веб-переглядач. Завантаження піде трохи більше часу, тому зробіть це лише в тому випадку, якщо вам належить поділитися картою або вказівками. Здається, природно мати можливість ділитися цією функцією через sms на не смарт-телефони. Він дорівнює безкоштовній рекламі для Google. Сподіваюся, вони незабаром додадуть це до мобільного додатку!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.