Як я можу встановити ванільний Android на Kindle Fire?


17

Щойно я отримав Amazon Kindle Fire, і оскільки я не перебуваю в США, я не можу використовувати більшість послуг, що надаються Amazon. Тому я думаю, що найкращим для мене було б встановити ванільний (користувальницький) Android ROM.

Як я можу встановити ванільний Android на Kindle Fire?

Відповіді:


11

Найбільш стабільним варіантом на даний момент є використання CyanogenMod. Ви можете отримати його на свій Вогонь, зробивши наступне:

Корінне та власне відновлення

У Windows можна скористатися утилітою Kindle Fire Utility, щоб увімкнути Kindle Fire та встановити відновлення Team Win (TWRP). Це надзвичайно просто, і навіть повинен налаштувати драйвери Google для вас. Весь процес виконується через числове меню командного рядка.

У ОС, що не є ОС Windows (якщо ви просто надаєте перевагу), ви можете вручну викорінити програму BurritoRoot . Це також досить безболісно. Потім вам потрібно буде налаштуватись adbна вашій ОС та встановити TWRP, що можна зробити, дотримуючись цього посібника на RootzWiki. Суть її полягає в тому, що вам потрібно перезавантажитись у fastboot, а потім прошивати зображення відновлення, яке повинно бути:

user@linux ~ $ adb shell
$ su
# idme bootmode 4002
# reboot
user@linux ~ $ fastboot -i 0x1949 boot path-to-twrp.img
user@linux ~ $ fastboot oem idme bootmode 4000  <-- After auto-reboot
user@linux ~ $ fastboot reboot

Або щось у цьому напрямку.

Блимає CyanogenMod

Це реально працює, як і будь-яка інша система відновлення. Просто візьміть CyanogenMod і поставте його на свій /sdcardрозділ. Перезавантажте програму TWRP, вимкнувши пристрій, потім натиснувши / утримуючи кнопку живлення у завантажувальному пристрої FIREFIREFIRE (встановленому із зображенням TWRP), і використовуйте TWRP для вибору та спалаху CM-zip.

Cyanongenmod для запалення вогню


@Flow Я знаю, що ви прийняли відповідь, але чи можете ви підтвердити, що ви насправді це зробили, і це спрацювало без проблем?
Мауг каже, що поверніть Моніку

Чи знаєте ви, чи Kindle Fire підтримуватиме Android 5? Або навіть 6? А якщо метод все-таки той самий?
Мауг каже, що повернемо Моніку

1
@Mawg Перший рід Kindle Fire? Я б сумнівався в цьому, але поняття не маю.
eldarerathis

Останнє покоління.
Мауг каже, що поверніть Моніку

1
@Mawg Ці інструкції, ймовірно, не матимуть жодної актуальності щодо останнього покоління; вони були написані для версії першого роду. Вам, швидше за все, потрібно буде знайти нові інструкції для цього пристрою (або опублікувати нове запитання).
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.