Як зробити знімок екрана з пристроєм Android?


151

Чи є спосіб зробити знімок екрана пристрою Android і зберегти його як файл зображення?


Ви маєте на увазі на самому телефоні, як це можливо на iPhone (натискаючи кнопку додому та кнопку блокування разом) або на підключеному ПК?
Тім Бют

3
на телефоні. Так, як натиснути якусь кнопку, і тоді ви можете отримати файл
Луї Різ

1
Перейдіть за цим посиланням, щоб дізнатися, як робити знімки екрана на Android.

За допомогою ADB:adb shell screencap -p /sdcard/image.png
Benny

Відповіді:


117

Якщо у вас Android 4.0 або новішої версії:

Ви можете одночасно натиснути кнопку живлення + кнопку зменшення гучності, щоб зробити знімок екрана. Він буде збережений у вашій галереї.

Примітка. Для цього потрібно утримувати кнопки близько секунди. Це дозволяє уникнути скріншоту, коли ця комбінація випадково натиснута.

Якщо у вас Android нижче 4,0:

Якщо ви вкорінені : ви можете встановити додаток, який називається drocap2 . Це дозволить вам похитнути телефон, почекати таймера або натиснути на сповіщення на панелі повідомлень, щоб зробити знімок екрана, і він збереже його на вашому телефоні.

Якщо ви не вкорінені : ви не можете запустити додаток для скріншоту на телефоні, періодично. Вам доведеться встановити Android SDK на комп'ютер, підключити телефон через USB та запустити програму під назвою DDMS. Ця програма в основному використовується для налагодження розробника, але вона має утиліту скріншоту під одним із своїх меню. Підручник див. На цій сторінці . Також деякі конструктори, такі як Samsung, реалізували цю функцію на своїх телефонах (комбінація кнопок змінюється від телефону до телефону, тому шукайте свій).


6
Використовуючи такий додаток, як ShootMe, ви зможете легко зробити знімок екрана не вкоріненого телефону.
Дейв Джекобі

5
@VarLogRant - це залежить від телефону, деякі працюватимуть без вкорінення, а інші - не.
Кріс Страттон

1
Мій старий телефон був Froyo, і я зробив знімок екрана із завантаженого додатку, без кореня.
користувач3949142

50

Починаючи з сендвіч-морозива Android 4, нарешті існує можливість створити знімок екрана без стороннього додатку чи підключеного комп’ютера:

Натисніть одночасно дві наступні клавіші: зменшення гучності + потужність

Зауважте, що важливо натискати обидві клавіші майже одночасно. Якщо натиснути і утримувати гучність, а потім натиснути кнопку живлення, вона не працюватиме. (випробувано на Galaxy nexus 4.1.2)

Однак деякі екрани захищені і тому не можуть бути захоплені, наприклад, деякі діалогові вікна налаштувань системи.


1
Схоже, це не працює на акції Samsung Nexus. У додатку Галерея нічого не відображається.
Gulbahar

У мене те саме питання: в ньому йдеться про те, що він робив знімок екрана, є файл у "Мій комп'ютер \ Galaxy Nexus \ Внутрішнє зберігання \ Картинки \ Скріншоти", але це 0 байт, і коли я двічі клацнув по ньому, він говорить " Недійсний файл ". Чи є сторонній продукт, що не займається мозком, який робить знімки екрана? Дякую.
Гульбахар

21

У Galaxy S Froyo (Android 2.2) ви можете робити знімки екрана, утримуючи клавішу "назад" та натискаючи кнопку "додому".


1
Я спробував це. Не працював на дроїді 2.2.
Метт

не чув, не працює (працює Froyo)
Майкл Паулуконіс

9
Чи працює для мене на моєму Galaxy S під керуванням 2.2. Ключ полягає в тому, щоб утримувати (а не натискати) кнопку "назад", а потім натиснути кнопку "Головна", потім я почую нормальний звук затвора, і в моїй галереї з'явилася нова папка "ScreenCapture" із скріншотом.
GAThrawn

9
У цьому особливість Galaxy S.
але

7
Це працює, але дурно. Коли я утримую кнопку "бак", вихід запущеної програми, перш ніж я можу зробити знімок
Dennis C

16

Встановіть Android SDK на свій комп’ютер, підключіть телефон і запустіть DDMS з терміналу, а потім виберіть Device > Screen Capture(або Ctrl+ S), і буде зроблено скріншот.


15

У Samsung Galaxy S II він одночасно натискає кнопку Power+ Home. Це хитро, хоча; 9 з 10 разів я не можу це отримати. Очевидно, що це характерно для цієї моделі телефону, а не для ОС Android.

Наскільки я знаю, в ОС немає вбудованої програми для всіх телефонів, це дуже погано.

Це також застосовується для:

 • Samsung Galaxy S4 (випуск Samsung I9505)

3
Це, мабуть, уроджене Сендвіч з морозивом.
але

1
@AlEverett Для мене це було доступно в Пряників. Як не дивно, ICS погіршила ситуацію - в Пряників я міг триматися вдома і вдарити по силі. У ICS мені доводиться одночасно натискати обидва і тримати трохи. ICS змінив анімаційні знімки екрана / зберегти місцеположення / буфер обміну, хоча.
Боб

1
Я стежив за коментарем @Bob, і він працював над Приміткою 2. Обов’язково тримайте обидві кнопки, і він надішле скріншот до буфера обміну.
КапітанБлі

Також застосовно до Samsung Galaxy S3 mini (Android 4.1.2).
Якуб Нарбскі

11

Наступний метод також вимагає root, але може бути кращим і простішим, якщо вам потрібні знімки екрана під час написання статей, оглядів програм чи документації.

Вам не потрібні складні інструкції або Android SDK, і це працює на всіх вкорінених пристроях.

 1. Встановіть дроїд VNC-сервер .

  введіть тут опис зображення

 2. Зображення екрана.

 3. Прибуток!

Зауважте, що це працює лише на вкоріненому телефоні, з опису програми: " Станом на Honeycomb 3.2 не існує API вкорінення дисплея ... Вам потрібен пристрій
ROOTED

10

На HTC EVO3D ви можете одночасно натиснути кнопку блокування та кнопку додому, щоб зробити знімок екрана.

FYI, "кнопка блокування" - це те саме, що і кнопка живлення


10

Сценарій з одним рядком повинен робити це на кореневій трубці, пам’ятайте, що це для Linux і жорстко закодований для роздільної здатності екрана 800x480, а також, якщо у вашому Android Linux Kernel є підтримка framebuffer, зібрана у:

#!/bin/sh
adb pull /dev/graphics/fb0 fb0 && ffmpeg -vframes 1 -vcodec rawvideo -f rawvideo -pix_fmt rgb565le -s 480x800 -i fb0 -f image2 -vcodec png $1.png && mogrify -flip -flop $1.png && rm fb0

І збережіть його, як, наприклад screenshotter.sh, із виконаними дозволами та викликайте його такscreenshotter.sh my_picture_of_android_home_screen

Кінцевий результат - my_picture_of_android_home_screen.pngце збережений файл PNG .

Caveat Emptor:

Для цього потрібні ffmpegі imagemagickінструменти :)


1
Привіт, ви можете пояснити цей сценарій? Припустимо, що я знаю, що таке fb0. Крім того, чи дійсно вам потрібно скопіювати fb0 у файл, ви не можете безпосередньо подати ffmpeg з ним?
Rui Marques

Так, вам потрібно скопіювати файл, щоб ffmpeg / imagemagick міг ним користуватися. І ні, ви не можете безпосередньо подати в ffmpeg .. :)
t0mm13b

8

Після вкорінення мені сподобалось працювати із екраном екрана (посилання Cyrket).

Встановіть таймер, перейдіть до програми та зачекайте; або встановіть його в режим «Shake», перейдіть до програми та струсіть її. Важко. І файли відображаються в папці скріншоту. Щасливий день.

Я мав це на увазі. ТРИЙТЕ ТВЕРДО. Якщо є якийсь трюк, щоб трясти, і я роблю це в неправильному напрямку, це НЕ чутливий шейкер.

ОНОВЛЕННЯ: так, я використовую опцію таймера. Або у Incredible є давній датчик тремтіння, додаток реалізує це дивно, або щось інше - але струшування було просто смішним. Був би гарний інтерфейс, якби це працювало.

(Змінний) Таймер для зйомки екрана працює чудово!


7

ShootMe працює для мене на Galaxy Tab (2.2), навіть якщо я його не викорінював, а сторінка ShootMe каже, що вона працює лише для пристроїв, що вкорінюються.


6

Ваш телефон має вкорінюватися. Якщо це просто пошук "скріншот" на ринку для багатьох варіантів. Для не вкоріненого телефону ви можете використовувати браузер дельфінів hd з додатком, щоб отримати знімки екрана веб-сайту.


6

У Samsung Galaxy Pocket GT-S5300 1 ви можете це зробити без стороннього програмного забезпечення.

Дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. Перейдіть на екран, який ви хочете зробити.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку « Головна » (в центрі), а потім відразу після цього швидко натисніть кнопку живлення . Якщо ви зачекаєте занадто багато, це не спрацює, і ви просто встановите телефонний блок.
 3. Якщо це зроблено успішно, ви повинні мати можливість почути класичне клацання, а також побачити білу рамку на екрані.
 4. Перейдіть до програми " Галерея" .

1: Цілком можливо, що це працює на всіх Android-телефонах, на яких працює пряник, але я не намагався особисто.


2
Це працює для Samsung Galaxy S4,
запасний

5

На чорному Optusus можна також скористатися замком + домашня кнопка


5

Коли я отримав оновлення 2.3.4 на моїй дузі Sony Ericsson (з 2.3.3), утримуючи кнопку живлення, з'являється меню "режим літака / вимкнення / беззвучне", а нове в версії 2.3.4 - наявність " також зніміть знімок екрана ".


5

На Galaxy Note 2 ви також можете використовувати S Pen:

 • Натисніть і потримайте кнопку на ручці S і натисніть її на екрані протягом декількох секунд

Що буде далі, буде зроблено знімок екрана. Тоді ви зможете налаштувати його перед тим, як прийняти або відкинути знімок екрана.


5

Старе запитання: повідомлення про додавання альтернативи за допомогою Google Now on Tap on Marshmallow, що усуває невдалі спроби правильного натискання комбінації клавіш (часом я перезавантажувався :-)

Це має перевагу в тому, щоб краще організувати знімки екрана або обмінюватися безпосередньо контактами за допомогою Direct Share , який з’являється, коли ви бажаєте поділитися

введіть тут опис зображення

 • Натисніть і потримайте кнопку Домашня сторінка, поки не з’явиться Google Now on Tap

 • Торкніться кнопки спільного доступу в лівому нижньому куті

(Зображення вище звідси )

На Moto X Play Power+ Vol Dn працює


1
Тепер інтерфейс змінився, але якщо я просто скажу або наберіть "зробити знімок екрана", то Google Now зробить це, що зручно.
xji

4

Деякі телефони мають вбудований функціонал, наприклад попередній згаданий Galaxy S. На зарядці Droid утримуйте кнопку назад і натисніть додому. На більшості нових телефонів LG Android утримуйте живлення вдома та натисніть.

На жаль, єдиним універсальним методом є використання Android SDK для зйомки екрана з комп’ютером. Укорінення та використання скріншоту додаток працює на багатьох пристроях, але іноді немає, і зробити знімок екрана це не найпростіший спосіб.


1

На Android 7.1.2 тривалим натисканням клавіші HomeOK Google і видачі голосової команди Take Screenshot, вона відповість за допомогою All right, taking a Screenshot, touch to continue.

Після дотику знімається знімок екрана, і з'являється меню Direct Share , щоб поділитися знімком екрана, або якщо у вас є програма для перегляду файлів (наприклад, ES або Solid Explorer), яка може зберегти його на своєму пристрої, використовуйте його, щоб зберегти його на своєму пристрої

Єдиним недоліком цього є те, що вам потрібно бути в Інтернеті


1
Ви також можете ввести команду.
xji

0

Найменш трудомістким для мене методом є використання клавіатури через USB OTG.
А потім просто натисніть Екран друку.


0

На xperia z5 ви просто тримаєте кнопку блокування, і це дає можливість зробити знімок екрана.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.