Додаток з ліхтариком з відкритим кодом? [зачинено]


10

На своєму новому телефоні з міркувань безпеки я вирішив максимально дотримуватися програм Open Source.

Чи є ліхтарик із відкритим кодом?

Найпопулярніші додатки ліхтариків ( 1 , 2 ) просять шалені дозволи: GPS, камера, Інтернет, GPS, SD-карта ...

Якщо немає відкритого коду, принаймні один я був би задоволений дуже простим, таким як цей (білий екран, яскравість 100%, екран блокування), який чомусь недоступний для мого нового телефону .


Ви працюєте з біржовим ROM на вашій трубці? Додаток ліхтарика, вбудований у CyanogenMod 7.x, є, безумовно, відкритим кодом, але він працюватиме лише з встановленим CM7. forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1001132
Чах

Відповіді:


11

Search Light є відкритим кодом , не має зайвих дозволів і має гарний набір режимів роботи.


Дуже хороший! Шкода, що в моєму телефоні немає спалаху камери, я справді мав би це згадати. Прийняття хоча, тому що ваша відповідь правильна.
Ніколя Рауль

Я щойно подав його до сховища F-Droid: f-droid.org/forums/topic/search-light
Ніколас Рауль


0

Я не бачу надмірних дозволів у кольоровому ліхтарику . Так, воно показує рекламу протягом перших 10-15 секунд, коли ви запускаєте її (у нижній частині екрана ліхтарик все ще може бути використаний). Інші дозволи, які я вважаю, потрібні для зміни налаштувань часу очікування екрана, підсвічування та спалаху камери. Створити по-справжньому безкоштовну версію не повинно бути важко, але я не бачив її, і не проти підтримувати розробника з нав'язливою рекламою.


1
Назвіть мене параноїком, але "ПОВНИЙ ДОСТУП ІНТЕРНЕТ" для мене вже надмірний ... Я думаю, їм це потрібно для реклами. Крім того, для org.dyndns.devesh.flashlight не потрібні "НАЛАШТУВАННЯ ГЛОБАЛЬНОЇ СИСТЕМИ", щоб встановити максимальну яскравість екрана.
Ніколя Рауль

2
@NicolasRaoul Повний доступ до Інтернету використовується кожним додатком із рекламою. Оскільки додаток ліхтарика використовує обладнання та зміни параметрів, таких як час очікування екрана, певно, що для деяких телефонів чи певної функції програми потрібен цей дозвіл. Ви можете бути параноїком, якщо хочете, але це може зажадати набагато більше зусиль, а деякі з нас мають денну роботу.
BMitch

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.