Як надіслати SMS з ПК через телефон Android або на телефон Android?


46

Я шукаю додаток, який дозволить мені набирати текстові повідомлення на своєму ПК та надсилати SMS безпосередньо з ПК через телефон або зберігати повідомлення на телефон для подальшого використання.

Я в основному дивлюсь на щось на зразок еквівалента Nokia PC Suite.

Редагувати:

Google Voice призначений лише для США, не працює в Індії принаймні, а також перемагає мету (вона пройде через Інтернет, чому, коли це можливо через usb-кабель / модем / wifi).
DesktopSMS - це хороша програма, але вона постійно збивається, чомусь.
PDANet працював на мене.
Але мені сподобалися крихітні EasySMS . Це дивно, і мені довелося змінити файл jar-файлу бібліотеки bluecove для Windows 7 x64, але він компактний (мене хвилює).


1
Так, я також взяв EasySMS, оскільки він не вимагає встановлення клієнта, а значить, працює і під Linux .. Але для довгих sms вам також доведеться придбати повну версію ..
математика

Я теж нарешті зупинився на EasySMS .
ІсмаїлС

Відповіді:


12

Якщо у вас є Google Voice, ви можете надіслати SMS таким чином. Якщо ні, ви можете спробувати DesktopSMS , програму, яка працює на телефоні та клієнтську програму на вашому комп’ютері. Цей додаток доступний на ринку, і ви можете завантажити клієнт ПК з цього сайту.


Дякую за вашу відповідь, я оновив це питання з програмами, які я випробував.
lalli

DesktopSMS може надсилати SMS лише у безкоштовній версії, за отримання яких потрібно заплатити.
математика

13

PDANet (програма прив'язування) дозволить вам надсилати та отримувати SMS через маленький настільний клієнт, коли ви підключені до телефону через USB або Bluetooth

Оновлення станом на травень 2015 року: PDAnet, очевидно, більше не пропонує свого sms-агента в останній версії.


Дякую за вашу відповідь, я оновив це питання з програмами, які я випробував.
lalli

Лише для MAC та Windows :(
математика

Чи може хтось підтвердити, що він як і раніше працює як у 2014 році, так і на KitKat / Lollipop?
bizi

6

MightyText - це розширення / додаток для Google Chrome, яке дозволить вам складати, надсилати та отримувати текстові повідомлення в Google Chrome, підключаючись до телефону. Тож він просто пересилає отримані повідомлення з телефону в Chrome і надсилає повідомлення з Chrome на ваш телефон.


Повторна публікація від: android.stackexchange.com/questions/1784/…
Брайан Денні

Схоже, це було перейменовано на MightyText.
Бен Крізі

5

MAXS (Модульний Android XMPP Suite) дозволяє надсилати SMS-повідомлення через XMPP . Він також дозволяє контролювати різні аспекти Android, включає систему повідомлень SMS та дзвінків / батареї та відповіді. Крім того, він може надсилати та отримувати файли на і з вашого пристрою Android. Є також багато інших особливостей.

Використовуючи XMPP як транспорт, "настільним додатком" може бути кожен Клієнт XMPP. Що є однією з великих переваг MAXS, оскільки йому не потрібен спеціальний настільний додаток. Хоча в майбутньому може бути такий.

Примітка: Відповідно до FAQ, я маю розкрити, що я причетний до MAXS. MAXS - це ліцензований додаток для Android з відкритим кодом GPLv3. Кожен може зробити свій внесок.


2
Наскільки я знаю, MAXS - єдиний додаток для Android, який забезпечує повністю децентралізований шлюз для SMS та контактів. Він також є відкритим кодом і дуже легкий. Спочатку це може бути трохи грубо налаштовано, оскільки інтерфейс користувача досить голий, але в іншому випадку відмінна (і підтримується!) Частина програмного забезпечення.
zopieux

Я шукаю рішення з відкритим кодом, тому це хороший варіант (+1). Однак шифрування в кінці немає, тому безпека настільки ж хороша, як і XMPP-сервер, який ви вибрали. Насправді розробники рекомендують використовувати власний XMPP-сервер, що ще більше збільшить час налаштування.
Sparhawk

3

MyphoneExplorer - це настільний додаток, який допоможе вам надсилати sms прямо з робочого столу [вимагає підключення телефону або через USB-провід / Bluetooth / wifi]. Він дуже простий у використанні, а також безліч інших функцій [для інших функцій перевірити веб-сайт]. Для початку вам потрібно завантажити додаток для настільних ПК з веб-сайту, а також додаток для android, яке доступне на ринку безкоштовно.


Відмінний додаток - також дозволяє архівувати текстові повідомлення на своєму ПК, тому вам не доведеться прокручувати 500 повідомлень на своєму телефоні, якщо ви хтось, хто не любить видаляти речі :)
BlaM

Так, функції, які він пропонує, досить непогані.
Abhirup Manna

1

Go SMS Pro тепер пропонує це як функцію. Зайшовши в додаток, ви можете зробити обліковий запис на goChat та включити Web Go SMSна вкладці програми. Зробивши це, ви можете увійти до свого облікового запису gochat на веб-сайті http://webchat.goforandroid.com і txt звідти. Він надішле повідомлення через ваш телефон тому, кому ви намагаєтесь надіслати повідомлення. Таким чином, все ще буде запис розмови на вашому телефоні, тож ви не озираєтесь одного дня і не замислюєтесь, "про що у світі я говорив? ... І чому ця людина так сильно мене обдурила, якщо Мене назад не було? ... "

Дві речі, які мені подобаються з цього приводу, це те, що це не вимагає від мене підключення телефону до мого комп’ютера, він робить це бездротовим зв’язком через Інтернет, і, оскільки ви надсилаєте повідомлення txt через веб-сайт замість програми, нічого немає вам доведеться встановити на комп’ютер, і це не має значення, яку операційну систему ви використовуєте. Окрім того, це дає змогу txt з будь-якого комп’ютера, а не лише з того, на який встановлено будь-яке програмне забезпечення.


1

Якщо ви шукаєте рішення, яке використовує ваш звичайний план SMS, а не ваш план даних, то спробуйте MightyText .

У них є веб-сторінка, де ви можете набирати та керувати своїми повідомленнями, але повідомлення надсилаються фактично з вашого телефону.


Він також використовуватиме план даних, оскільки він використовує Інтернет для спілкування з центральним сервером. (Всього лише кілька кбіт)
Magnetic_dud

1

Редагувати 2014/07: я перейшов на MAXS. Дивіться відповідь тут

Оригінальний відповідь

GTalkSMS - це альтернатива андроїд-сповіщувачу, який працює над XMPP (gtalk). Він дозволяє контролювати різні аспекти Android, включає систему сповіщень SMS / дзвінок / акумулятор і здатний надсилати та отримувати SMS з вашого телефону Android.

Використовуючи XMPP в якості транспорту, "Настільний додаток" може бути кожним клієнтом XMPP. Це одна з великих переваг GTalkSMS, оскільки йому не потрібен спеціальний настільний додаток.

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до GtalkSMS. GTalkSMS - це програма для Android, що має ліцензію GPL з відкритим кодом. Кожен може зробити свій внесок.


0

Я використовую Mobile Cloud для надсилання sms. cl4.mobi У користуванні дуже просто, і незабаром потрібно додати телефонну книгу. Розробники пообіцяли дозволити користувачам бачити контакти з вашого телефону на своєму сайті та користуватися ними. тож вам не доведеться вводити телефонні номери, щоб надсилати смс.


Як щодо посилання? А що ви маєте на увазі під "телефонною книгою, яку потрібно скоро додати"?
алей

cl4.mobi Розробники пообіцяли дозволити користувачам бачити контакти з вашого телефону на своєму сайті та користуватися ними. тож вам не доведеться вводити телефонні номери, щоб надсилати смс.
user89344

Будь ласка, оновіть свою відповідь цією інформацією.
але

0

Якщо ви хочете зробити щось дійсно легко БЕЗ будь-яких додатків, використовуйте шлюз електронної пошти до SMS. Постачальники послуг в основному встановлюють спеціальні шлюзи, куди, якщо ви надсилаєте їм електронний лист, він пересилає повідомлення у вигляді SMS на телефон користувача.

Ось формат:

Кому: [10-значний номер телефону] @ [електронний лист шлюзу]

Від: example@example.com

Тіло: Блах.

"Blah" буде надіслано як SMS на 10-значний номер.

У кожного постачальника послуг є різні шлюзи. Ось посилання, яке має досить вичерпний список: https://web.archive.org/web/20130225084136/http://www.mutube.com:80/projects/open-email-to-sms/gateway-list


1
Цікава альтернатива, але вона вимагає, щоб ви знали, яким оператором користується ваш одержувач.
алей
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.