Чому для деяких додатків без функцій Інтернету потрібен доступ до Інтернету?


22

Декілька додатків, які я встановив або вважав, кажуть, що вони потребують доступу до Інтернету, хоча вони не мають явних функцій Інтернету. Одним з найдивовижніших був простий додаток для компаса.

Чому це?

Відповіді:


19

Зазвичай додатки потребують доступу до Інтернету для реклами, аналітичних даних або для надсилання звітів про помилки / слідів стека назад до розробника.

Інші причини можуть включати використання серверів ліцензування Google для перевірки законних копій програм із покупкою на ринку Android (сервери ліцензування Google використовують дозвіл CHECK_LICENSE). Так само деякі розробники виробляють власні ключі та сервери ліцензій (до впровадження Google).

Наприклад, я розробник програми калькулятора накипу . Він вимагає дозволу в Інтернеті, щоб надсилати мені аналітичні дані через Flurry . Одного разу я планую додати цю програму відстеження стека для більш детальних помилок (але я цього ще не зробив, тому що поки що мій додаток не створював жодних помилок / помилок). Але цінність цієї інформації варто запитати дозволу в Інтернеті. Я точно бачу, скільки користувачів Android OS використовує мій додаток і які найпопулярніші телефони використовують мій додаток. Однак я також даю користувачам "відмовитися" в налаштуваннях, якщо вони вирішили не надсилати мені цю інформацію.


5
Програми використовують дозвіл CHECK_LICENSE для ліцензування Google, а не дозвіл на Інтернет.
Дан Дайер

@ Далі я виправлений тоді, дякую, що вказав на це.
Брайан Денні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.