Це гарна ідея примушувати зупиняти програми після їх використання?


22

Коли я закінчую їх використання, я вважаю, що використовую зупинку для кожного застосування. Це хороша практика? Чи є якісь переваги від продуктивності чи безпеки для цього? Чи потрібно призупиняти додаток, щоб вийти з оперативної пам’яті?


9
Ну, у мене є така ж звичка, як і у вас, але в основному, це стосується ресурсу акумулятора та спокою (замість постійних повідомлень) замість оперативної пам'яті. IMO, витісняючи їх з оперативної пам'яті, особливо з "кешованого" (не "запущеного") стану, збільшить споживану / час споживання енергії. Я використовую більшість програм дуже економно, але мені було б байдуже.
Енді Ян

Відповіді:


25

TL; DR:

Ні, це не гарна чи доцільна ідея.

Пояснення та деякі відомості:

Прикладні програми, призначені для зупинки, призначені не для "рутинного використання", а для "надзвичайних цілей" (наприклад, якщо додаток вийшов з-під контролю і не може бути зупинений інакше, або якщо проблема змушує вас очистити кеш і видалити дані з неправомірного поводження додаток). Взагалі кажучи, це не "підсилювач продуктивності", ні "оптимізатор оперативної пам'яті".

У багатьох випадках це також не врятує ресурс акумулятора, а швидше виснажить акумулятор. Додатки запускаються не лише тоді, коли ви торкаєтесь їх значка, вони також можуть розпочатися за допомогою намірів або трансляцій (наприклад, при низькому заряді батареї, зміненій мережі, підключеному пристрої USB - але також і на багатьох інших). Отже, коли ви "призупинили" це, при наступному запуску йому доведеться зробити "повний ініт" (завантаження зі сховищ (-ів) і мережі), а не просто повернутися до "останнього стану", який все ще зберігається в Оперативна пам’ять (якщо тільки системі не довелося її очистити - детальну інформацію про цей процес див. У нашому теці-вікі o-пріоритет ) - те, що Енді описав як "збільшить споживання / час завантаження енергії" у своєму коментарі до вашого запитання.


1
Чи це стосується і iOS? Або це слід задавати як окреме запитання щодо Ask Different ?
Stevoisiak

2
@StevenVascellaro Однозначно окреме питання.
Матвій

Я також хочу додати, що користувачі, які хочуть повністю перекрити діяльність / додаток, повинні використовувати кнопку "Назад" замість кнопки "Додому", оскільки використання кнопки "Додому" може залишати її працювати у фоновому режимі для багатозадачності.
oldmud0

@ oldmud0: Не "Запуск", він зупиняється. Але це залишається, так.
Mooing Duck

Деякі додатки погано поводяться на регулярній основі - наприклад, офіційні клієнти YouTube, деякі месенджери. Чи можливо, вони продовжують робити якісь несправні лайно у фоновому режимі, виснажуючи акумулятор? У мене є сильне (хоча і не підкріплене будь-якою статистикою) почуття, що вони роблять ...
Headcrab
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.