Як я можу вводити спеціальні символи на своєму пристрої Android як ☺ або ♥ як звичайний символ?


25

Як я можу створити спеціальні символи на своєму Samsung Galaxy SII, наприклад ☺ чи ♥?


1
FYI перший персонаж не відображається для мене на ICS, тому вам слід бути обережними при їх використанні.
RR

я думаю, ти означав "введення або введення" символів, не роблячи символів. Я запропонував редагувати заголовок.
kmonsoor

Відповіді:


15

Це насправді символи Unicode, які ви можете легко відтворити на своєму комп’ютері: як я можу отримати «БІЛЕ СМІЛЬНЕ ОБРАЗ (U + 263A)» за допомогою клавіатури?

Платформа Android підтримує unicode та всі його символи, однак м'яка клавіатура, яка постачається разом із вашим Android ROM, ймовірно, не матиме всіх бажаних символів.

Якщо довго натискати на деякі символи / символи на вашій м'якій клавіатурі, ви побачите, що розширюється клавіша розширюється, щоб отримати додатковий вибір символів, а потім перетягніть і відпустіть палець для їх друку.

Встановлення сторонніх клавіатур (наприклад, GO-Keyboard) надасть вам доступ до більшої кількості символів.


7

Найпростіший, практичний спосіб - пошук Google по іменах Unicode за цими символами та скопіюйте їх (наприклад, ☺ - БІЛЕ СМИЛЬНЕ ОБРАЗ та ♥ - ЧОРНИЙ СЕРЦІЙ КОМПЛЕКТ ). Якщо вам потрібно часто це робити, ви хочете отримати сторонню клавіатуру.


Чи можете ви порекомендувати клавіатуру, яка робить це за допомогою шістнадцяткового коду? Я міг знайти лише play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.cwd.unicodekeyboard, але це платно. Є й інші, які знаходять символу для копіювання пасти, але це не дуже практично.
Ciro Santilli 新疆 改造 中心 法轮功 六四 事件


2

Я використовую google клавіатуру для текстових повідомлень. Для цієї клавіатури вам просто потрібно перейти символи, праворуч внизу є пряма вертикальна лінія | (як ця о) у дужках. Натисніть це і з'явиться форма серця ...


2

Активуйте клавіатуру (наприклад, виконавши дію будь-якого типу)

Перейдіть до символів.

Довго натисніть цю кнопку ; Ви побачите ці: ♥♣♠♦♪.
Коли ви довго натискаєте *, ви можете вводити текст .


2
Не могли б ви детальніше розібратися, як "Перейти до символів"? Або це щось особливе і очевидне для користувачів Samsung? Я намагався виконувати ваші кроки на моєму HTC під керуванням ICS, але затримався на кроці 1.
Izzy

Я вважаю його універсальним. Я зробив це зі своїм Lenovo. У мене вже встановлено додаток GBoard (клавіатура google), я не знаю, чи потрібно. Клацніть клавішу? 123 у нижньому лівому куті, щоб показати більше символів. Потім натисніть клавішу = / <, щоб показати ще більше символів. Ви знайдете потрібну крапку в першому рядку
ihebiheb

1

зробити замітку і зберегти ★ ☆ ♥ ☏✹✃✈✉☺☻ ™ ✽ ッ ツ ★ ★★★★★ ♥


6
Здається, "не соромтесь скопіювати декілька цих, які я тут вклав" для подальшого копіювання / вклеювання. Взагалі не вдале рішення.
ce4

1

Я (досі) використовую середній ICS (4.0.4) на Motorola Atrix 2. Якщо я перейду до клавіатур Symbols на вході стандартної клавіатури Motorola, і довго натискаю будь-яку клавішу символу, вона відобразить синій прямокутник, показуючи символ та наявність інших символів із цього ключа. Спочатку це показано еліпсисом (три крапки: ...) в нижньому правому куті символу. Якщо інших символів немає, не з’являється еліпсис ... Почекайте трохи довше, а інші символи будуть відображені у новому синьому прямокутнику. Просто пересуньте до потрібного символу. Більшість корисних символів знаходяться на клавіатурі Другі символи, тому натисніть клавішу [? 123], потім клавішу [= \ <] і Так, Серце (правда, чорне) знаходиться під клавішею •.


0

Якщо я нахиляю клавіатуру до горизонталі, а потім утримую клавішу мікрофона - я отримую смайлики як варіант. (Samsung G4)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.