Відновлення від забутого шаблону блокування


33

У мого сина планшет із враженнями 10 і забув схему блокування. Як ми можемо скинути його, не знаючи код?Відповіді:


31

Якщо ви ввели свій шаблон неправильно 5 разів, Android заблокував заблокований екран, тому ви не можете малювати більше візерунка протягом 30 секунд (це запобігає жорстокому вимушенню), і з’явиться кнопка, яка дозволить скинути шаблон, ввівши свій Електронна пошта та пароль облікового запису Google.

Зображення зліва - це те, що зазвичай виглядає блокувальний екран, після неправильного введення шаблону 5 разів, внизу з’являється ще одна кнопка.

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


1
Це дивовижно, я не знав про це.
Матвій

Я спробував багато шаблонів, і він заблокував екран кілька разів, але ніколи не бачив, щоб з'явилася кнопка, яка дозволить скинути шаблон за допомогою електронної пошти google.
Меліса Брей

@Lie Ryan Я спробував багато шаблонів і отримав заблокований екран, але ніколи не бачив, щоб з'явилася кнопка, яка дозволить вам скинути шаблон. Ще заблоковано !!!
Меліса Брей

1
@MelissaBray: Ви зареєстрували свій обліковий запис Google на пристрої? Якщо ви цього не зробили, можливо, вам доведеться розглянути більш поширені варіанти, такі як скидання заводських налаштувань. Вам потрібно буде знайти комбінацію клавіш, яка приведе вас до відновлення; поширена комбінація клавіш - потужність + збільшення гучності / зменшення гучності, але якщо ви не можете її знайти, то, ймовірно, слід зв’язатися з службою підтримки виробника, оскільки відомостей про планшет в Інтернеті не так багато.
Лі Лі Раян

4
<rant> або я не можу знайти багато інформації про планшет через кількість матеріалів про "враження від планшета X". Виробники ІМО повинні розглянути ці проблеми під час іменування свого планшета. </rant>
Lie Ryan

5

Ви можете виявити схему блокування, подивившись екран екрана телефону у правильному світлі або сфотографувавшись та, можливо, виконавши прості налаштування контрастності на зображенні. Див. "Атаки із заплямованими нападами на сенсорні екрани смартфонів" від Aviv et al. (Представлені у WOOT 2010).


вибачте, але ми спробували так багато моделей, що я впевнений, що початковий зразок був зіпсований. але спасибі
Меліса Брей

3

На жаль, вам, мабуть, доведеться скинути заводські налаштування, які видалять усі дані на пристрої (однак він повинен залишити SD-карту в спокої, якщо така є).

Ви можете зробити це в режимі відновлення, в який ви потрапляєте, утримуючи деякі кнопки на пристрої, поки він завантажується. Я не знаю, які кнопки мають пристрої.

Інший спосіб - встановити на комп'ютер Android SDK та драйвери планшетного ПК, підключити пристрій та зробити щось подібне з командного рядка (шлях може відрізнятися):

cd C:\Program Files\Android\android-sdk\platform-tools
adb shell wipe data

Редагувати: З огляду на Інтернет видно, що для відновлення не існує комбінації кнопок, хоча це adb reboot recoveryможе спрацювати. Якщо ви збираєтесь встановити SDK, хоча ви можете просто скористатися командою wipe, яку я розмістив вище.


Я кілька разів натискав кнопку скидання, але це не розблоковує екран. Нічого не змінюється жодного разу, коли я його вдарив. Не знаю, що ще робити .....
Меліса Брей

@MelissaBray Ну моя відповідь містить інший метод: P
Метью читайте

1

Щоб скинути заводські налаштування, одночасно натисніть кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, після чого дотримуйтесь інструкцій на екрані.


1
Ви впевнені, що працює саме на цьому планшеті? Я читав, що цього не сталося.
Матвій

1

На моїй Motorola Cliq (старший телефон) я зміг перевстановити прошивку, і мій телефон став повністю розблокований. Це видалило деякі мої налаштування системи, але всі мої програми, дані та файли на пристрої все ще були.

Як тест, я також знову прошив свій новий телефон (LG Motion 4G, Android 4 ICS), і він зберігав блокування пароля. Хоча я гадаю, що я міг би знайти спосіб стерти пароль за допомогою спеціально створеного файлу update.zip. (Ось посилання того, хто створив update.zip, щоб стерти PIN-код і пароль жесту в Пряникові , і, схоже, це буде працювати і для мого телефону ICS).
http://www.garage4hackers.com/f54/reset-android-pin-pattern-lock-using-flashable-zip-ested-gingerbread-2630.html

Якщо це робить деяких людей параноїдними, то тут урок полягає в налаштуванні програми, яка дозволяє віддалено стерти всі ваші дані. Особа, яка обізнана з фізичним володінням пристроєм, не буде зупинена наявністю пароля.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.